קורס עיצוב גבות

קורס עיצוב גבות – ככה תעצבו לכם מקצוע בעולם הזוהר

צילום: Yuliya Libkina

המודעות ההולכת וגוברת בעולם לתחומי היופי, הטיפוח והאסתטיקה גורמת לצורך האדיר בהתמקצעות בלתי מתפשרת בתחומים אלו. אם בעבר נשים היו מקיימות את טיפולי היופי שלהן באופן עצמאי בבתים, הרי שכיום טיפולי טיפוח וקוסמטיקה ביניהם עיצוב גבות, מהווים שוק מקצועי ורווחי מאין כמוהו. לעבודת עיצוב גבות מקצועית דרושים ידע, מיומנות והכרת שיטות העבודה המתאימות. את כל אלו, תוכל ולרכוש באמצעות קורסים מקצועיים לעיצוב גבות המוצעים לכם כיום על ידי מיטב מרכזי לימוד מקצועות הקוסמטיקה בארץ.

עיצוב הגבות כטרנד אופנה מוביל

אנשי המקצוע המומחים יגידו שעיצוב גבות הוא פעולה חשובה והכרחית למראה פנים יפה ואסתטי. הגבות מהוות בעצם את מסגרת הפנים שלנו ובכוחן לשנות את מראה העיניים והפנים הכללי שלנו. למרות שתפקידן של הגבות הוא תפקיד פונקציונאלי לחלוטין בעוד אלו משמשות בעיקר להגנה על העיניים ולמניעת חדירת לחות וזיעה אליהן, הרי שכיום גבות כשלעצמן הן אלמנט עיצובי ואופנתי לכל דבר. מי מכם שמתעניין בתחום האופנה וודאי יודע כי בכל שנה עם הצגתם של הטרנדים האחרונים בתחום הביגוד או ההנעלה, נולדים גם טרנדים בדמות סגנונות עיצוב גבות שונים. גבות דקיקות, גבות משורטטות, גבות עבות או גבות טבעיות – בכל שנה טובי מעצבי האופנה בעולם מכתיבים את המגמות האחרונות בתחום.

על חשיבות עיצוב גבות מקצועי

כמו בכל תחום, גם בתחום עיצוב הגבות קיימים כמה כללים ונהלים לעבודה מוצלחת ואיכותית. מעצבת הגבות היא אותה אשת מקצוע מיומנת אשר תדע למקסם את תוצאות עיצוב הגבות ולייפות באופן משמעותי את מראה הפנים. עיצוב גבות דורש יכולת זיהוי והתאמה של עבודת העיצוב אל מראה הפנים והעיניים וכך למשל, עיצוב הגבות לפנים מעוגלות או ארוכות יהיה שונה. כמו כן, קיימות מספר שיטות לעיצוב הגבות ביניהן שיטות מסורתיות ומוכרות לצד שיטות חדשניות. שיטות ותיקות יותר הן עיצוב גבות באמצעות חוט בעוד שיטות מתקדמות יותר יכללו עיצוב גבות באמצעות שעווה ופינצטה.

למי מתאימים לימודי קורס עיצוב גבות?

אם אתם אנשים בעלי אוריינטציה לטיפוח וליופי אשר נמשכים לעולם הקוסמטיקה הזוהר והמתפתח, נראה שלימודי קורס עיצוב גבות יתאימו לכם. הלימודים מיועדים לכל מי שרוצה לפתח קריירה בתחום וכן לאלו שכבר עוסקים בתחום, כמו למשל קוסמטיקאיות או מאפרים, אשר רוצים לרכוש ידע וכלים נוספים בעבודתם.

איפה ניתן לעבוד לאחר הקורס?

לאחר שתעברו את ההכשרה המקצועית ותעודת ההסכמה הרלוונטית תהיה בידכם תוכלו להשתלב בעבודתכם במגוון מסגרות. תוכלו למשל לעבוד באחד ממכוני היופי ברחבי הארץ, במרכזי אסתטיקה וקוסמטיקה, במספרות או בחברות איפור וכן, תוכלו לעסוק בכך באופן פרטי ועצמאי.

מה לומדים בקורס עיצוב גבות?

  • סוגי גבות.
  • עיצוב גבות לפי מראה הפנים וצורת העין.
  • טכניקות לעיצוב – חוט, שעווה, פינצטה.
  • תיקוני גבות ופתרונות.
  • הכרת סוגי השעוות.
  • שבלונות לעיצוב גבות.
  • הדגמות איפור קבוע לגבות.

אז איפה לומדים? הנה כמה מקומות מומלצים במיוחד

איב סנטר – רעננה

בית הספר איב סנטר למקצועות היופי והטיפוח מציע מגוון קורסים מקצועיים בתחום, באמצעות באחד מסניפיו הממוקמים ברעננה, ברחובות ובחיפה. בית הספר מקיים קורסים מתקדמים בכלל מקצועות היופי, באמצעות צוות מורים מנוסה ועל ידי שיטות לימוד מתקדמות. בית הספר מציע לבוגרים תעודות גמר מטעם משרד התמ"ת ואף מטעם ארגון סידסקו העולמי. קורס עיצוב גבות בבית הספר כולל הקניית מיומנויות עבודה לעיצוב גבות תוך דגש על התאמת העיצוב למבנה הפנים.

ניילי קוסמטיקס – פתח תקווה

המכללה למקצועות היופי ניילי קוסמטיקה היא מכללה ותיקה הפועלת בהצלחה מזה 18 שנים. כל הקורסים המוצעים במכללה מועברים על ידי צוות מורים מומחים בתחום, להם תארים ותעודות הוראה מטעם משרד החינוך. שיטת הלימוד הייחודית במכללת ניילי קוסמטיקס כוללת לימודים תיאורטיים לצד התנסות מעשית ומציעה לתלמידים שיעורים ללא הגבלת זמן, כלומר – לומדים עד שיודעים.

המכללה לקוסמטיקה רפואית רמת גן

המכללה הותיקה למקצועות הקוסמטיקה נוסדה בשנת 1997 ומאז מעניקה תעודות הסמכה לבוגרים רבים בתחום. המכללה מציעה קורסים בהוראת קוסמטיקה וכן קורסים מקצועיים כמו עיצוב גבות, איפור קבוע, איפור כלות, בניית ציפורניים, פדיקור ומניקור רפואי, אפילציה וכן קורסים פרא רפואיים שונים. לימודי קורס עיצוב גבות במכללה לקוסמטיקה מתקיימים במסלולי בוקר וערב.

ההכשרה שלכם לעבודה מקצועית בתחום הקוסמטיקה

לסיכום, עולם היופי והטיפוח אשר הולך ומשתכלל משנה לשנה מציע כיום מגוון טיפולי אסתטיקה במבחר שיטות חדשניות ומתקדמות. כל מי שרוצה לעסוק בתחום הקוסמטיקה נדרש לעבור הכשרה יסודית ומקצועית אודות אלו וכזו בדיוק מציעים כיום בתי הספר והמכללות המובילות בארץ. באמצעות קורסי עיצוב גבות תוכלו לרכוש מיומנויות מקצועיות לעבודה בתחום, תוך היכרות עם שיטות העבודה החדשות ביותר. אם עולם הקוסמטיקה מעניין אתכם ואתם רוצים להתמקצע בו ולשפר את היכולות שלכם לכדי עבודה מקצועית בתחום – למדו באחד מקורסי עיצוב הגבות ותיהנו מהכשרה מרתקת ומהנה שתלווה אתכם לאורך שנים.

קבל מידע על קורס עיצוב גבות
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס עיצוב גבות
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר