קורס עיצוב אירועים

קורס עיצוב אירועים – לעצב את החלום למקצוע

צילום: vancouverfilmschool

בתחום העיצוב המתקדם בישראל קמה לה נישה חדשה, מקצועית ומובילה בתחומה והיא נישת עיצוב האירועים. עיצוב אירועים הוא עיצוב מורכב ומעניין בפני עצמו בעוד שלרשות מעצב האירועים עומדת לרוב הזדמנות אחת לעיצוב מושלם. מעצב האירועים חייב לקחת בחשבון גורמים רבים כמו מקום, חלל ותקציב, לספק את האמרה המקצועית שלו תוך הגשמת החלומות של בעלי האירוע. אכן מורכב… הפרחים הצבעוניים, המפות העשירות, התאורה הייחודית, המבנים הייעודיים ושאר האלמנטים המקוריים הם רק חלק מתחום אחריותו של מעצב האירועים המקצועי.

אם אתם אנשים מוכשרים שאוהבים את עולם העיצוב או מעצבים בעצמכם שרוצים ליצור לעצמכם מסלול תעסוקתי מגוון ומשתלם, יכול להיות שתחום עיצוב האירועים הוא התחום שלכם. בעיצוב אירועים ניתן להתמחות כיום באמצעות מבחר קורסי עיצוב אירועים מקצועיים אשר מוצעים לכם על ידי מרכזי לימוד שונים ברחבי הארץ, שיעניקו לכם את מיטב הכלים הדרושים לכם לתפקידי עיצוב אירועים יצירתי ומוביל.

חשיבות העיצוב האיכותי באירועים

גורמים רבים כל כך מרכיבים אירוע בודד אחד ומסייעים לו להיות אירוע מוצלח שמשיג את מטרותיו. בין כל המרכיבים הרבים ניתן לומר שמרכיב העיצוב הוא אחד המרכיבים החיוניים והמשמעותיים שיתרמו להצלחת האירוע. עיצוב אירוע איכותי ונכון מהווה את התשתית הנכונה לאירוע ועל בסיסו למעשה מתקיים האירוע. עיצוב האירוע מתייחס לעיצוב המבנה והחלל, עיצוב התאורה, עיצוב השולחנות ושאר האלמנטים שמייחדים כל אירוע. ובאמת, כל אירוע הוא מיוחד ושונה, לכל אירוע יש את האופי והדינאמיקה שלו ואת אלו בדיוק חייב מעצב אירועים מקצועי ליצור כהלכה. הדבר תלוי בסוג האירוע, באופי ובצרכים שלו וכמובן שעיצוב חתונה לא יתאים לעיצוב אירוע עסקי.

מרכיבי העיצוב באירועים הם רבים וכוללים את עיצוב הריהוט במקום, עיצוב השולחנות, עיצוב אפקטים מיוחדים, עיצוב תאורה ועוד. כל מעצב מציע לבעלי האירוע את נקודת המבט הייחודית שלו לגיבוש קונספט האירוע, את הרעיונות שלו ואת הכלים אשר עומדים לרשותו. על מעצב האירוע להתחשב בנתונים הפיסיים של המקום ותהליכי העבודה שלו ישתנו בהתאם לאלו. בנוסף, על מעצב האירועים להתייחס לרצונותיהם של בעלי האירוע ולהתאים בין החזון העיצובי שלו לבין החזון האישי שלהם.

על מטרות הקורס והנושאים הנלמדים בו

קורסי עיצוב אירועים מתקדמים מוצעים כיום ברחבי הארץ על ידי מיטב מוסדות הלימוד. מטרותיו של קורס עיצוב אירועים הן להקנות לתלמידים את מעטפת המידע הדרושה להם לעבודה עצמאית כמעצבי אירועים וזאת על ידי מתן כלים עיצוביים מקצועיים כמו כלים לתכנון ופיתוח החשיבה היצירתית, טכניקות שימוש בחומרים ובצבעים, תאורה ועוד.

בין הנושאים הנלמדים בקורס עיצוב אירועים:

  • היכרות עם מגוון סגנונות עיצוב אירועים.
  • רישום סקיצות חלל האירוע.
  • תכנון ובניית תכנית העיצוב.
  • כלים וטכניקות בעבודה עם חומרים שונים.
  • תאורה – תאורה טבעית, מלאכותית ואופן השימוש בה.
  • סידורי שולחנות, מפות ועוד.
  • תכנון וניהול תקציבים.
  • כלים בשיווק ובפרסום.
  • תדמית, סטיילינג וקונספט.

קורס עיצוב אירועים – איפה לומדים אותו?

קורסי עיצוב אירועים מובילים ומקצועיים מוצעים לכם כיום על ידי מיטב מרכזי הלימוד הייעודיים. את קורס עיצוב האירועים ניתן ללמוד במגוון רחב של מסגרות ורמות. הנה כמה מקומות מומלצים:

קונספט – המכללה לעיצוב

מכללת קונספט הוקמה בשנת 1998 ומכשירה מאז אלפי בוגרים בלימודי תחום העיצוב תוך הכוונתם למקצועות מדויקים ומעשיים. מכללת קונספט מציעה מגוון עשיר של קורסים תוך הקפדה יתרה על תכנים עדכניים ועכשוויים.

הקריה האקדמית קריית אונו

הקריה האקדמית קריית אונו פועלת משנת 1995 לקידום המצוינות והמחקר האקדמי בארץ. מלבד הפקולטות הפועלות במכללה, פועלת היחידה ללימודי חוץ המכשירה אנשי מקצוע במגוון תחומים וביניהם, תחום עיצוב האירועים.

המסלול האקדמי המכללה למנהל

מאז הייתה המכללה למנהל למוסד החוץ אוניברסיטאי הראשון בארץ שהעניק תואר אקדמי, ממשיכה המכללה להוביל, ליצור ולפתח מסלולי לימוד מרתקים ומעשיים. המכללה למנהל מציעה לתלמידים קורסים מקצועיים רבים המועברים על ידי מיטב המרצים המומחים בארץ.

עיצוב אירועים – עיצוב, מקצועיות ומה שביניהם

לסיכום, מקצועו של מעצב האירועים הוא מקצוע ייחודי בעוד הוא משלב אלמנטים עיצוביים, אומנותיים ויצירתיים בתוך עולם מקצועי, עסקי ותחרותי. מעצב האירועים הוא האחראי על עיצוב האירוע שלכם ומכאן – על הצלחתו. עיצוב איכותי ומקצועי ישפיע בקשר ישיר על טיב האירוע ובכוחו לחתום על הצלחה או כישלון של אירוע. עבודתו של מעצב האירועים היא מורכבת, מאתגרת ומספקת גם יחד, בעוד על מעצב האירועים להתאים את עצמו ואת סגנון העיצוב שלו למגוון תנאים, נסיבות וצרכים. בשנים האחרונות, עם התפתחותו העצומה של תחום האירועים, נישת עיצוב האירועים היא נישה גדולה ומשמעותית ומעצב האירועים הוא בעל מקצוע עצמאי לכל דבר.

קורסי עיצוב אירועים יעניקו לכם כלים מתקדמים לעיצוב אירועים איכותי בו תוכלו לעסוק לאחר הלימודים באופן עצמאי, אם במסגרת חברה או אם באופן פרטי. כך או כך, מדובר במקצוע ייחודי ומהנה ואם אתם מחפשים לעצמכם מסלול תעסוקתי משתלם אשר ישלב את יכולותיכם האומנותיות – וודאי תמצאו את תחום עיצוב האירועים כעונה על הדרישה.

קבל מידע על קורס עיצוב אירועים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס עיצוב אירועים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר