קורס הפקת אירועים

להפוך את היכולת שלכם למקצוע דינאמי וייחודי

צילום: godwin d

אחד התחומים הגדולים והמפותחים בארץ הוא תחום האירועים. היזכרו אתם באירוע האחרון אליו הוזמנתם – המקום, האוכל, המוסיקה, האווירה, שמלות הכלה היפות והיונים העפות – על כל אלו מנצחים במקצועיות ובמומחיות מפיקי האירועים. תחום האירועים בישראל הוא תחום מוביל וחדשני אפילו ביחס למדינות אחרות בעולם ואפשר לומר בגאווה שהאירועים שלנו, הפרטיים כמו גם העסקיים, הם אירועים חדשניים ומושקעים במיוחד. כולנו משקיעים זמן, תקציבים ומשאבים אחרים בדרך ליצירת האירוע המושלם שלנו ורובנו נעזרים במפיקי אירועים – הם אלו שבונים, יוצרים ומפעילים את האירועים שלנו, הם אנשי המקצוע שמלווים אותנו משלב גיבוש הרעיון ועד לביצוע האירוע בשטח.

אם גם אתם אנשים יצירתיים, דינאמיים וחרוצים שמוצאים את תחום האירועים מרתק ורוצים להשתלב ולהוביל בו, דעו כי קורסי הפקת אירועים המוצעים לכם כיום ברחבי הארץ יעניקו לכם את הכלים המתקדמים ביותר להיכרות עם עולם הפקת האירועים, באמצעותם תוכלו לעסוק באחד המקצועות היצירתיים, הדינאמיים והמספקים ביותר.

מיהו מפיק האירועים?

מוטיבציה, כריזמה, יצירתיות, יכולות ניהול, תפקוד תחת עומס תוך שילוב בין גורמים רבים הן רק חלק מהתכונות שאמורות לאפיין את מפיק האירועים המקצועי. מפיק האירועים הוא האדם האחראי על כלל שלבי האירוע – מגיבוש הקונספט ועד לביצוע מושלם בפועל. מפיק האירועים יסייע לכם למצוא את המיקום המיוחד לאירוע שלכם, יהיה אחראי על בניית האירוע על כל מרכיביו, ינהל את צוות העובדים האמונים על הקמת האירוע, ינהל את המשא ומתן מול הספקים השונים ויהיה אחראי על התנהלות האירוע בשטח.

תפקידו של מפיק האירועים הוא תפקיד מורכב הנושא עימו אחריות עצומה. אירועים כאירועים הם חד פעמיים ולרוב מושקעים בהם תקציבים לא מבוטלים. גם בשל עובדה זו, מקצוע הפקת האירועים הלך והשתכלל עם השנים בעוד ממפיק האירועים נדרשות יכולות ניהול, תפקוד ויצירתיות רבים. אם גם אתם חולמים על מקצוע מרתק ותוסס, אם יש לכם את הגישה המתאימה ואתם רוצים לפתח את היכולת שלכם לכדי מקצוע מלהיב – יכול להיות שאתם מפיקי האירועים המובילים הבאים בשוק האירועים הישראלי.

ישראל חוגגת – כמה מילים על תחום האירועים בארץ

היקפי האירועים בישראל והתכנים העשירים המאפיינים כל אירוע נחשבים לטובים ולמובילים גם בהשוואה למדינות המתקדמות בעולם. חתונות, ימי הולדת, בני/בנות מצווה, אירועים עסקיים, כנסים, תערוכות, מופעים ופסטיבלים – הם רק חלק מרשימת האירועים אותם אנחנו נוהגים לחגוג באמצעות הפקות מקוריות ושמחות. כן ירבו! בהתאם לכך, האפשרויות אשר עומדות לרשות בעלי האירוע הן עצומות וכוללות מגוון רחב של רעיונות יצירתיים וחדשניים. אכן, חברות הפקה, גני אירועים ושאר ספקים שונים בתחום עמלים רבות כדי להעניק לחוגגים את החוויה הטובה והמקצועית ביותר ומפתחים בכל עת שירותים נוספים בדרך לאירוע המיוחל.

שלל האירועים המתקיימים בארץ, הן מבחינת ההיקף שלהם והן מבחינת התוכן הם אירועים מרהיבים ומושקעים ולכן, הצורך באנשי הפקה מקצועיים הולך ועולה בהתמדה. קורסי הפקת אירועים יעניקו לכם את כל המידע המקצועי לו אתם זקוקים כדי להפיק אירועים ברמות הגבוהות ביותר בארץ ובעולם. קורסי הפקת אירועים יעניקו לכם פתח ייחודי למקצוע מלהיב בו יום אחד לא יידמה למשנהו. למידת הפקת אירועים באמצעות אחד ממרכזי הלימוד הרבים המציעים קורסים מתקדמים בתחום, יקנו לכם את ההכשרה המתאימה לעסוק באופן עצמאי כמפיקים באחד התחומים הגדולים והמרתקים בארץ.

מטרות הקורס והנושאים הנלמדים בו

מרכזי לימוד רבים מציעים לכם כיום קורסי הפקת אירועים מקצועיים ומתקדמים. מטרות קורסי הפקת אירועים הם להקנות למשתתפים ידע והיכרות עם כלל מרכיבי האירוע, היכרות עם הגופים המשתפים פעולה ביצירת כל אירוע וכן, לפתח אצל המשתתפים את יכולות החשיבה היצירתית בדרך לגיבוש קונספט מנצח של אירוע. במהלך הקורס ייהנו המשתתפים מחוויית לימודים דינאמית ומעניינת הכוללת בניית תיקי הפקה מקצועיים.

בין הנושאים הנלמדים בקורס הפקת אירועים:

  • מאפייני תחום האירועים – כלל הגורמים הפועלים.
  • הפקת אירוע – כלים וטכניקות לתכנון, תקציב וניהול ההפקה בפועל.
  • פיתוח חשיבה יצירתית וחדשנית לפיתוח קונספט האירוע.
  • הקמת מערך ספקים לאירוע.
  • בניית אסטרטגיה שיווקית לאירוע.
  • אירועים פרטיים ועסקיים.
  • מזון ומשקאות.
  • יחסי ציבור לאירוע.
  • לוגיסטיקה ותפעול.
  • אירועים רחבי היקף, פסטיבלים, כנסים ומופעים.

איפה לומדים קורס הפקת אירועים?

תפנית – האוניברסיטה הפתוחה

המרכז ללימודי ההמשך של האוניברסיטה הפתוחה מקיימת קורס הפקת אירועים מתקדם הכולל הרצאות מרתקות וסיורים מקצועיים. בית הספר תפנית הכשיר אלפי בוגרים לתחום הפקה וניהול אירועים וכל זאת תחת חסותה של האוניברסיטה הגדולה בישראל.

מכללת אורט

מהמכללות הותיקות בארץ המכשירות בוגרים רבים באמצעות לימודי תעודה מתקדמים במגוון רחב של תחומים. מכללת אורט מציעה מבחר קורסים מקצועיים, הנלמדים באמצעות תכניות לימודים עשירות ובפריסה ארצית רחבה.

המכללה הרב תחומית

המכללה הרב תחומית מציעה מגוון קורסים והעשרות בתחומים מגוונים, ביניהם הפקת אירועים. המכלה הרב תחומית דוגלת בחדשנות ובקדמה וככזו, מציעה תכניות לימוד מקוריות ועדכניות המבוססות על התנסויות רבות בעולם האירועים העכשווי.

קורס הפקת אירועים – כך תפיק את המיטב

לסיכום, תחום האירועים בארץ הוא תחום גדול ומשמעותי ובעצם, כולנו לוקחים בו חלק מפעם לפעם. מקצוע הפקת האירועים בתחום הוא מקצוע דינאמי ומרתק הדורש מהעוסקים בו ידע, ניסיון ומומחיות בלתי מתפשרים. כדי להוביל ולנצח בהצלחה על אירועים בתקציבים גדולים, יש צורך במפיק מוכשר ויצירתי בעל יכולות ייחודיות. יכולות – הן אצלכם. אבל ידע, התנסות וכלים מקצועיים תוכלו למצוא באחד מקורסי הפקות האירועים הטובים והמקצועיים המוצעים לכם כיום על ידי מגוון מרכזי לימוד מצוינים.

קבל מידע על קורס הפקת אירועים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס הפקת אירועים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר