קורס ברמנים

קורס ברמנים – קורס שישמח לבב אנוש

צילום: flickr4jazz

אחת המשרות הנחשקות והמועדפות על ידי צעירים ברחבי הארץ היא משרת הברמן. העבודה הדינאמית, הסביבה החווייתית והשכר המשתלם גורמים לרבים לבחור ללמוד בקורס ברמנים ולעסוק לאחריו במשרה הנכספת. אלו שלמדו את קורס הברמנים ורכשו ידע מקצועי והתנסות מעשית יוכלו להשתלב במספר מקומות עבודה כמו בתי קפה, מסעדות, ברים, מועדונים ועוד. ברמן הוא הרבה מעבר למוזג משקאות – ברמן מקצועי וטוב משפיע על חווית האורחים בכל מקום, על קצב האירוע ועל הדינאמיקה בו.

קורס ברמנים הוא הזדמנות נפלאה לרכישת מקצוע שיאפשר לכם לעבוד בעבודה גמישה, אטרקטיבית ורווחיות וזו תתאים לכם במיוחד אם אתם סטודנטים או מחזיקים בעבודה נוספת. קורס ברמנים יקנה לכם ידע תיאורטי כמו גם הכשרה מעשית למקצוע מזיגת המשקאות ויעניק לכם תעודה רלוונטית אשר תפתח בפניכם את הדלתות לעסוק בהצלחה כברמנים מקצועיים בכל מקום שתבחרו.

כמה עובדות מעניינות על אחד המקצועות המהנים בעולם

ברמן הוא הכינוי האנגלי שמשמעותו מוזג. מדובר במקצוע וותיק ועתיק יומין בו עוסקים אנשים בכל הגילאים ברחבי העולם. בישראל, משרת הברמן מושכת לרוב צעירים שרוצים למצוא לעצמם עבודה גמישה או זמנית אם למימון לימודים, טיול לאחר השירות הצבאי ועוד.

שכרו של הברמן בארץ ובעולם הוא לרוב שכר גבוה ובארץ ההשערה היא כי השכר עומד על 50 ₪ לשעה בהתאם למקום העבודה הספציפי. עבודת הברמן דורשת מיומנויות רבות כמו ידע מקצועי, ניסיון והיכרות עם עולם המשקאות וההסעדה. בנוסף, דורש התפקיד גם יכולת עמידה בלחצים ובסביבה דינאמית ביותר. אם אתם לא חוששים מעבודה, אוהבים אנשים ומעוניינים למצוא תפקיד מהנה בסביבה צעירה ותוססת – זהו התפקיד בשבילכם.

על סגולות האלכוהול – לסבר את האוזן וגם את הגרון

מי מאיתנו שהתנסה בשתיית אלכוהול יודע ששתייה במינון הנכון ובאווירה המתאימה יכולה ליצור תחושת רוגע, שמחה ואפילו אופוריה. בשל סגולות אלו, נפוצה שתיית האלכוהול בעולם עוד מימי קדם. אוכלוסיות שונות ברחבי העולם נוהגות משחר ההיסטוריה לחגוג אירועים, חגים ושמחות באמצעות שתיית משקאות אלכוהוליים בעוד לכל קהילה בעולם כמעט ישנו המשקה האלכוהולי המסורתי אשר מאפיין אותה. מידת ההשפעה של האלכוהול על כל אדם תלויה במשתנים רבים אבל התחושות אותן הוא מקנה באמצעות שתייה מדודה ומבוקרת, הן זהות.

שתיית אלכוהול כמרכיב תרבותי ברחבי העולם

עוד משחר ההיסטוריה תרבויות רבות ברחבי העולם נהגו לשתות אלכוהול במגוון מצבים ואירועים. עדויות ראשונות לשתיית יין מופיעות במזרח הרחוק, במצרים העתיקה וגם בישראל בעוד עדויות למתקני ייצור יין ששימשו את התושבים לפני אלפי שנים נתגלו בה. תפקיד היין היה מרכזי וחשוב ותושבים רבים ברחבי העולם העתיק נהגו להשתמש בו למטרות פולחן, מנחות עבור המתים וגם בעת טקסים דתיים.

גם בתנ"ך קיימות עדויות ליין ולסגולותיו המתוארות במשפט המפורסם בספר תהילים: "ויין ישמח לבב אנוש". גם כיום משמש היין יחד עם יתר המשקאות האלכוהוליים כמרכיב תרבותי בפני עצמו אולם לאו דווקא מטעמים דתיים או טקסיים. בארץ כמו בעולם קיימת תרבות שתייה עשירה ופופולארית באמצעות ברים, פאבים או בתי קפה המהווים מקום מפגש חברתי ותרבותי בהם נהוג לשתות יחד אלכוהול.

קורס ברמנים – מהן מטרותיו ומה לומדים בו?

למרות שהמדינה לא דורשת תעודת תעודה רשמית אפשר לומר שכמעט כל מקומות העבודה שמחפשים לאייש משרות ברמן מבקשות הסמכה באמצעות קורס ברמנים. ברמן הוא מקצוע לכל דבר וככזה, יש ללמוד אותו. בקורסי ברמנים שונים ברחבי הארץ תוכלו ללמוד על יסודות המקצוע, להעשיר את הידע הכללי התיאורטי שלכם וכמובן, להתנסות באופן מוחשי וחי בהכנת משקאות שונים.

בין הנושאים הנלמדים בקורס ברמנים:

  • היכרות עם מותגי המשקאות הקיימים.
  • דרכי ייצור המשקאות ומוצאם.
  • אלכוהול – כל התכונות וההשפעות.
  • דרכי הגשת המשקאות האלכוהוליים.
  • התנסות מעשית בעבודת הבר.

להיות ברמן – מי אמר שאף אחד לא אוהב את מקום העבודה שלו?

לסיכום, ברמן כיום הוא בעל מקצוע לכל דבר שנהנה מעבודה דינאמית, רווחית ומהנה. תרבות השתייה הנפוצה בארץ ובעולם גורמת לכך שהדרישה לברמנים טובים ומקצועיים עולה בהתמדה ובהתאם, גם רמות ההכשרה השונות אותן עוברים הברמנים בעוד אלו מקצועיות יותר, עשירות יותר ומרתקות יותר.

אפשרויות התעסוקה של הברמן כיום הן רבות ומי מכם שיעבור בהצלחה קורס ברמנים יוכל לעבוד במגוון רחב של מקומות, על פי ההעדפות האישיות והמקצועיות שלו. רבים מבתי הספר מציעים למשתתפים בתום הקורס גם השמה מקצועית ו"משדכים" בין הבוגרים לבין מקומות עבודה אטרקטיביים, עובדה שמקלה מאוד על מציאת העבודה לאחר תום הקורס והופכת אותו לכדאי ביותר.

קבל מידע על קורס ברמנים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס ברמנים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר