קורס בניית ציפורניים

ההתמחות שלך בעולם הטיפוח והיופי

אם אתם אנשים מוכשרים, דייקנים, יצירתיים, סבלניים שחולמים על קריירה בתחום הקוסמטיקה וודאי כבר עברה בראשכם המחשבה על התמחות במקצוע בניית הציפורניים. בניית ציפורניים היא התמחות מגוונת ומקצועית בעולם הטיפוח, מקצוע שדורש איכות ביצועית גבוהה לצד קריאטיביות רבה. להתמחות בבניית הציפורניים קיים ביקוש רב ועם העלייה המתמדת של מודעות הקהל ליופי, טיפוח ובריאות ביקוש זה הולך וגובר.

אפשרויות התעסוקה השונות המוצעות בתחום הן רבות בעוד כל מי שהתמחה בנושא יכול לעסוק בו באופן פרטי, לפתוח קליניקה ביתית, להשתלב במכוני יופי גדולים ועוד. אין ספק שמדובר במקצוע שלא כל אחד מתאים לו ושעל כל מי שעוסק בו לעבור הכשרה מקיפה ולקבל הסמכה מתאימה. את אלו, יעניקו לכם קורסי בניית ציפורניים מקצועיים, מובילים ומגוונים המציעים את מגוון הכלים החדשים והמתקדמים ביותר לקריירת קוסמטיקה מצליחה.

למי מיועדים לימודי קורס בניית ציפורניים?

קורס בניית ציפורניים מתאים לאלו אשר רוצים לבנות קריירה מתאימה בתחום. הקורס מיועד לאלו אשר מעוניינים לעבוד במכוני יופי שונים בארץ וכמו כן לקוסמטיקאיות אשר מעוניינות להרחיב את סל השירותים שלהן.

מה לומדים בקורס?

קורסי בניית הציפורניים המוצעים על ידי מרכזי לימוד מקצועות הקוסמטיקה המובילים, נבדלים זה מזה בשיטות הלימוד, בסגל מורים ובתעודת ההכשרה המוענקת מטעמם. אולם ניתן לומר, כי כלל הקורסים מעניקים למשתתפים הכשרה מקצועית ומעשית לעבודת בניית הציפורניים, תוך לימוד טכניקות עבודה והיכרות עם החומרים המקצועיים לעבודה.

בין שאר הנושאים הנלמדים בקורס:

  • היכרות עם חומרי העבודה – פלא ג'ל, נטורל ג'ל, אקריל וטבילה.
  • יתרונות וחסרונות החומרים הקיימים.
  • אסתטיקת כף היד.
  • טכניקות ושיטות עבודה מקצועיות.
  • התאמת מבנה הציפורן למבנה היד.
  • קישוטים ועיטורים.
  • התנסות מעשית בעבודה.

איפה אפשר ללמוד את קורס בניית הציפורניים?

מרכזי לימוד ברחבי הארץ מציעים כיום קורסים מקצועיים לבניית ציפורניים. חשוב כי כל אחד שמעוניין בכך יבחר לעצמו מרכז לימוד מקצועי, עם צוות מורים מנוסה ותעודות הסמכה רלוונטיות. הנה כמה קורסי בניית ציפורניים מומלצים במיוחד:

איב סנטר – בית הספר הבינלאומי למקצועות הקוסמטיקה, האסתטיקה והיופי

בית הספר איב סנטר מקיים קורסים רבים במקצועות הקוסמטיקה, ביניהם קורסי קוסמטיקה לתואר בינלאומי של ארגון סידסקו העולמי, קורסי קוסמטיקה לתעודת מקצוע ממשלתית של משרד התמ"ת וכן קורסים מתקדמים לאפילציה, פדיקור ומניקור רפואי, בנייה ועיצוב גבות ועוד. קורס בניית ציפורניים בבית הספר איב סנטר יקנה למשתתפים את כלל המיומנויות הדרושות למקצוע, תוך למידת טכניקות מתקדמות וחדשניות לבניית ציפורניים. הקורס מקיף ביותר וכולל עבודה עם החומרים החדשים ביותר בשוק. הקורס כולל גם לימודי קישוט ציפורניים ובסוף הקורס, יקבלו הבוגרים תעודה מקצועית מטעם בית הספר.

המכללה לקוסמטיקה רפואית רמת גן

המכללה לקוסמטיקה רפואית היא אחד ממרכזי לימוד הקוסמטיקה הגדולים והוותיקים בארץ. המכללה שנוסדה בשנת 1997 כמכללה פרטית הכשירה מאז אלפי בוגרים במקצועות הקוסמטיקה ומציעה מבחר קורסים כמו איפור, איפור קבוע, אפילציה, עיצוב גבות ועוד, בנוסף לקורסים משלימים ומרתקים כמו למשל קורס יזמות עסקית. קורס בניית ציפורניים במכללה יכלול למידת טכניקות מובילות לעבודה, שיטות קישוט ועיטור, התאמת הציפורניים למבנה כף היד ועוד. הקורס במכללה לקוסמטיקה נמשך על פני 12 מפגשים ואפשרי ללמידה הן במסלול בוקר והן בשעות הערב. בסוף הקורס תוענק תעודת הסמכה מקצועית מטעם בית הספר.

אורלי ביוטי קולג' – בית הספר לבניית ציפורניים

בית הספר אורלי ביוטי קולג' אשר ממוקם בקריות הוא בית ספר מוביל למקצועות הטיפוח והיופי בארץ. בית הספר מציע לימודים מקצועיים במגוון תחומי הקוסמטיקה כמו איפור מקצועי, עיצוב גבות, פדיקור ומניקור רפואי וכאמור, קורס בניית ציפורניים מקצועי ומתקדם. בית הספר אורלי ביוטי קולג' כולל חנות מוצרים מובילים בשוק מאת מיטב המותגים בעולם. בית הספר מתחייב למחיר הקורסים הנמוך ביותר ומציע מסלול לימודים קצר במיוחד.

אופז ניילס רחובות

בית הספר למקצועות הקוסמטיקה ברחובות מכשיר מידי שנה בוגרים רבים לעבודה בתומי הטיפוח והיופי – איפור, עיצוב גבות ואף הלחמת ריסים. קורס בניית ציפורניים בבית הספר יעניק לתלמידים הכשרה מקצועית ומתקדמת לעבודת בניית הציפורניים באמצעות מורים מקצועיים ובמסגרת קבוצות לימוד קטנות במיוחד (של עד 5 משתתפים). לימודים אלו מוכרים על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים.

הקריירה שלך בעולם הזוהר מחכה לך

לסיכום, בניית ציפורניים היא כיום מקצוע מומחה, מעשי וייחודי. כל אחד שמעוניין לעסוק בכך יידרש לעבור קורס מקיף ומקצועי בו יכיר את מגוון החומרים הדרושים לעבודה וילמד את כלל הטכניקות לעבודה מקצועית ואיכותית. מרכזי לימוד רבים מציעים כיום קורסים מתקדמים אשר מקנים ידע רב ומגוון מיומנויות לעשייה בתחום. בעוד חלק מהקורסים מעניקים תעודות הסמכה מטעם בית הספר הספציפי, קיימים קורסים האפשריים ללמידה על חשבון הפיקדון, קורסים אשר מקנים תעודות מטעם משרד התמ"ת ואפילו תעודות הסמכה בינלאומיות. אם אתם אנשים כישרוניים שחושבים שאתם מתאימים לפיתוח קריירה בתחום היופי והטיפוח וודאי תיהנו ממגוון הקורסים המציעים לכם שפע של אפשרויות למידה, התפתחות וצמיחה.

קבל מידע על קורס בניית ציפורניים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס בניית ציפורניים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר