קורס Gmat

אם אתם מעוניינים להתקבל ללימודי תואר שני במנהל עסקים, אתם וודאי מכירים את מבחן ה – Gmat, מבחן הקבלה אותו תצטרכו לעבור כדי להמשיך במסלולכם האקדמאי.

הקבלה שלכם לתואר שני מתחילה כאן

מבחן ה – Gmat הוא מבחן בינלאומי אשר נפוץ באוניברסיטאות המובילות בעולם וגם בישראל, בעוד כמעט כל מוסדות הלימוד אשר מציעים מסלולי לימוד לתואר השני דורשים את מעבר הבחינה. שימו לב – כל מוסד לימוד מעמיד בפני התלמידים דרישות קבלה שונות.

חלק מהאוניברסיטאות בארץ דורשות ציונים גבוהים רק בשני חלקי הבחינה (מבנה הבחינה יפורט בהמשך) וגם, צורת שקלול הציונים משתנה אף היא ממרכז לימוד אחד למשנהו. כדי לעבור את המבחן בהצלחה, בהחלט מומלץ להתכונן אליו באמצעות קורס מקצועי אשר יכשיר אתכם כהלכה וימקסם את הסיכויים שלכם לקבל בו ציון גבוה ככל הניתן. קורסי ה – Gmat נבדלים בהיקף הלימודים, בשיטת הלימוד ובסגל המרצים אבל כלל התכנים בהם נשענים על נושאי הלימוד הרלוונטיים לכם למבחן.

כמה מילים על מבחן Gmat

המבחן הבינלאומי הממוחשב אשר כתוב בשפה האנגלית מורכב מכמה חלקים. חלק ראשון כולל חיבורים ובו תידרשו לכתוב 2 חיבורים בנושאים ביניהם אין אפשרות בחירה. חיבור אחד יעסוק בנושא עקרוני עליו תידרשו להביע דעה בעוד חיבור שני יציג טיעון כלשהו, אותו תצטרכו לנתח ולבקר. החלק השני בבחינה הוא החלק הכמותי, המורכב מ – 37 שאלות בסגנון אמריקאי (הכולל בחירה בין תשובות קיימות).

בדומה למבחן הפסיכומטרי, השאלות לקוחות מתחומי האלגברה, חזקות ושורשים, אחוזים, הסתברות, גיאומטריה ועוד. החלק השלישי בבחינה הוא חלק מילולי אשר בנוי גם הוא משאלות אמריקאיות. תכני השאלות עוסקים בהבנת הנקרא, הסקה לוגית ותיקון משפטים, בעיקר בנושאי דקדוק בשפה האנגלית.

איפה לומדים את קורס Gmat?

High Q

יותר מ – 200,000 תלמידים עברו משנת 1983 הכשרות לקראת מבחנים שונים ב – High Q כמו מבחני פסיכומטרי, בגרויות וכאמור Gmat. בית הספר מציע לתלמידיו צוות מורים מובילים בתחום, לימוד אינטנסיבי בכיתות, לימודים משלימים באמצעות האינטרנט, ייעוץ והדרכה אישיים לכל תלמיד וכן תכניות לימוד חדשניות ומקיפות המבטיחות הכנה מקצועית ושלמה לקראת הבחינות. קורס Gmat ב – High Q הוא קורס עדכני המאפשר בחירה בין שני מסלולי לימוד – לימודים לבחינה המקיפה הכוללת את שלושת החלקים (חיבור, כמותי, מילולי) לבין קורס הכנה לחלק הכמותי בלבד. חומר הלימוד בקורס הוא חומר פרי פיתוח ייחודי הנשען כמובן על תכני הבחינה. היקף הקורס המלא הוא 16 מפגשים בני 4 שעות כל מפגש וכן שיעורי עזר ושיעורים אישיים לכל תלמיד.

קידום

רשת קידום פועלת משנת 1981 ומהווה את אחת מרשתות ההכנה המובילות בארץ לבחינות הפסיכומטרי וה – Gmat. קידום שייכת לרשת Kaplan, חברת ההשכלה הגדולה בעולם בדומה ללחמן (הכנה לבגרויות ולפסיכומטרי) ול – Wall Street (בית הספר ללימודי אנגלית). קורס ה – Gmat בקידום הוא קורס מקיף אשר מועד להכשיר את התלמידים לבחינה באופן מעשי ואפקטיבי. היקף הקורס הוא 16 מפגשים בני 4.5 שעות כל אחד ובנוסף, יתקיימו מפגשי תרגול רבים עם המדריכים. הקורס הייחודי כולל 3 חלקים עיקריים: מבואות, ליבה ומרתון. במהלך כל הקורס יועברו התכנים על ידי מיטב המדריכים ובאמצעות שיטות לימוד ייחודיות ודינאמיות הכוללות ביצוע מבחני סימולציה רבים, אשר עוצבו על ידי קידום באופן בלעדי. בדומה לקורסים אחרים, גם קידום מציעה לימודים לבחינה השלמה בת ה – 3 חלקים או לימודים ייעודיים לחלק הבחינה הכמותי בלבד.

בית הספר האמריקאי

בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית מציע מגוון עשיר של קורסים לקראת מבחני ידע באנגלית ולמבחני הקבלה ללימודים בחו"ל. בית הספר הוא מרכז הלימוד היחידי אשר מתחייב לתוצאות הבחינה ומציע קורס נוסף ללא עלות לכל תלמיד שלא קיבל את הציון הנדרש לו בבחינה. קורסי ה – Gmat אשר נלמדים בשלוחות הרבות של בית הספר ברחבי הארץ מתקיימים בכיתות קטנות וכוללות שיעורים מצולמים. התוכן הלימודי בקורס כולל דגש על הכרת סוגי השאלות בבחינה ומתן כלים להתמודדות איתן. בנוסף, לימודי הקורס כוללים התנסויות מעשיות רבות בפיתרון בחינות קודמות.

קורסי Gmat יובילו אתכם הישר להצלחה בבחינה

מבחן ה – Gmat הבינלאומי הוא המבחן הנפוץ ביותר המהווה מרכיב בלתי מבוטל מתנאי הקבלה של המועמדים לתואר שני במנהל עסקים ומכאן, החשיבות הרבה שבהכנה המתאימה אליו. המבחן העולמי אשר מורכב משלושה חלקים (חיבורים, חלק כמותי, חלק מילולי) דורש ידע והתנסות מעשית ואת אלו, תוכלו לרכוש באמצעות אחד הקורסים הרלוונטיים. רצוי וכדאי לכל אחד שמעוניין להתקבל ללימודי תואר שני להכין את עצמו היטב לבחינה ובכך לחסוך זמן ומשאבים אחרים הכרוכים בביצוע חוזר ונשנה של בחינות.

מרכזי לימוד מסוימים מציעים לכם בחירה בין כמה מסלולי לימוד ומרכזי לימוד אחרים מתחייבים לתוצאות הבחינה – אבל כלל מרכזי הלימוד מעבירים בקורסים תכנים רלוונטיים לבחינה על סמך ניסיון עשיר והיכרות מעמיקה עם תוכן, מבנה וטכניקת הבחינה.