קורס ניהול

ההכשרה המקצועית ביותר למנהלים של מחר

תפקידו המורכב והמאתגר של המנהל בימינו דורש הכשרה מקצועית ומתקדמת. בין אם תפקיד הניהול הוא בדרג ביניים או בכיר, המנהל נתקל בעבודתו בסיטואציות רבות ומגוונות כמו הצורך לקבל החלטות, להניע תהליכים, לנהל צוות עובדים, להתמודד עם מצבי שינוי ומשבר ועוד. לכן, על המנהל לקבל כלים מתאימים לפיתוח המיומנויות הרצויות שיסייעו לו להתמודד בהצלחה עם תפקידו.

העולם העסקי והתחרותי שבו אנחנו חיים אומנם פתח בפני מנהלים אפשרויות תעסוקה רבות, אולם כדי שמנהלים אלו יצליחו בתפקידם ויגיעו להישגים משמעותיים, כדאי מאוד שהם ירכשו כלים מתקדמים שילוו אותם לאורך כל הדרך המקצועית שלהם. קורסי ניהול יעניקו לכם מידע יקר ערך אודות תפקידו של המנהל בעולם העסקי והארגוני וגם, יסייעו לכם להישאר מעודכנים תמיד בנעשה בעולמות הדינאמיים הללו שמשתנים בכל עת.

מהן מטרות קורסי ניהול ומה לומדים בהם?

מרכזי לימוד רבים בארץ מציעים מסלולי לימודי ניהול מקיפים אשר מטרתם היא לפתח בקרב המשתתפים יכולות ניהוליות מובילות. במסגרת הלימודים השונים יכירו המשתתפים תפיסות ניהוליות שונות כמו גישות קלאסיות ומתקדמות וכן יכירו את תפקידו של המנהל על בוריו – תפקידו של המנהל כמנהל צוות, כמנהל תחום או מוצר, כמנהל ארגון או חברה וכן כמנהל אשר מפתח קריירה עצמאית.

בין הנושאים המרתקים אשר נלמדים בקורסי ניהול:

 • מבוא: היכרות כללית עם עולמו של המנהל.
 • שיטות וגישות ניהול שונות.
 • תפקידי המנהל ושגרת ניהולו.
 • ניהול דיונים אפקטיבי.
 • ניהול משא ומתן.
 • קבלת החלטות.
 • התמודדות עם שינויים ועבודה במצבי לחץ.
 • מנהיגות.
 • אתגרי ניהול שונים.
 • ניהול צוות עובדים: ליווי והערכת עובדים.
 • הנעת עובדים והגברת המוטיבציה.
 • כלים ניהוליים: מערכות מידע למנהלים וגישות טכנולוגיות.

איפה לומדים את קורסי הניהול?

מכללת נצרת עלית – עמק יזרעאל

המכללה הטכנולוגית המובילה בצפון נוסדה בשנת 1987 ומאז מכשירה אלפי בוגרים לתארים בתחום ההנדסה כמו גם ללימודי תעודה מקצועיים. המכללה מקיימת קורס למנהלים בדרגי ביניים ובדרגים בכירים שמטרתם להעשיר את הידע הניהולי של המשתתפים בעזרת גישות ניהוליות חדשניות בתחום. הקורס מיועד למנהלים בפועל, מנהלים במחלקות, מנהלי יחידות שירות או מוצר וכן לבעלי עסקים. צוות המרצים בקורס מורכב מיועצי ניהול בכירים וממרצים שונים בדרג ניהולי בכיר. במהלך הקורס יילמדו נושאים מגוונים כמו גיוס עובדים כולל ראיון אישי ושיחות משוב, התמודדות עם מצבי לחץ וניהול זמן, אסטרטגיה ניהולית וקבלת החלטות, התנהגות ארגונית בסביבה המודרנית, ניהול תזרים מזומנים ותקציב, מצוינות אישית ועוד.

מכללת סלע

מכללת סלע הינה המכללה הותיקה בארץ ללימודי מחשבים וגרפיקה. המכללה מקיימת קורס ניהול מתקדם אשר נלמד בהיקף של 240 שעות ומיועד למנהלים בפועל או לאקדמאים אשר מעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ולעסוק בתחום הניהול. הקורס הייחודי יקנה למשתתפים כלים עיוניים ומעשיים רבים לניהול, כולל הגדרת תפקידו של המנהל, המנהל מול צוות העובדים, המנהל מול הארגון, תקשורת בינאישית אפקטיבית וכן פיתוח כישורים אישיים רלוונטיים כמו אסרטיביות ותכונות מנהיגות. תכנית הלימודים בקורס כוללת דגש מיוחד על אתיקה ומוסר בניהול, אתגרי המנהל ולקיחת אחריות אישית.

תפנית – האוניברסיטה הפתוחה

בית הספר להכשרת מנהלים ופיננסיים של האוניברסיטה הפתוחה מקיים קורס פיתוח מיומנויות ניהול שמטרתו יצירת בסיס להעצמה אישית בקרב המשתתפים, פיתוח יכולות מנהיגות, הובלה והשפעה וכן פיתוח אישי והעמקת הכלים הניהוליים והיישומיים של המנהל. קורס פיתוח מיומנויות ניהול מיועד למנהלים בפועל אשר עברו הכשרה ניהולית פורמאלית. במסגרת הקורס יילמדו נושאים כמו ניהול למנהיגות, ניהול במצבים קריטיים כמו קונפליקט, משבר ועוד, המנהל כמאמן, אסטרטגיה עסקית בסביבה תחרותית וכן ניהול פיננסי. שיטת הלימוד בקורס כוללת העברת חומר עיוני, דיונים, סימולציות ועוד. קורס פיתוח מיומנויות ניהול נלמד בהיקף של 92 שעות אקדמאיות. לבוגרים, תוענק תעודת גמר מטעם תפנית – לימודי ההמשך של האוניברסיטה הפתוחה.

קורס ניהול הוא הקורס שכל מנהל צריך

הסביבה העסקית והארגונית המקצועית שבה כולנו פועלים, מחייבת את המנהלים שבינינו ללא פחות ממצוינות. תפקידם של המנהלים בימינו נושא באחריות רבה הכוללת היבטים רבים ומגוונים כמו ניהול צוות, ניהול תהליכים, קבלת החלטות, גיבוש אסטרטגיות עסקיות ועוד ועוד. כיום, אין שום צורך להישאר מאחור – עם קורסי הניהול השונים כפי שמוצעים על ידי טובי מרכזי הלימוד בישראל, תוכלו לרכוש כלים עיוניים כמו גם מעשיים, שיאפשרו לכם לסלול את דרככם המקצועית כמנהלים במומחיות ובהצלחה. קורסי הניהול, מעבר להיותם מקור יקר ערך לידע מקצועי, מהווים גם פתח ייחודי להעצמת יכולות ולפיתוח מיומנויות אישיות ייחודיות.

קבל מידע על קורס מנהלים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס מנהלים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר