קורס ניהול עסק

הקמתם עסק לאחרונה? בין אם העסק מצליח ומשגשג או אם לוקח לו זמן להמריא, קורס ניהול עסק יפשט עבורכם את העבודה. רבים מודים על ההשקעה המינורית שעשו בשביל קורס ניהול עסקי, בעיקר בשל התרומה הרבה של הקורס בהבנתם של ניהול עסק.

קורס ניהול עסק – מתחילים בדרך עצמאית

כדי להיות עצמאי לא מספיק להחליט להתפטר ולפתוח עסק במס הכנסה. ניהול מוצלח של עסק דורש ידע מעמיק בנושאים כגון שיווק, יזמות וניהול פיננסי, ורצוי ללמוד ידע זה בקורס. בשונה מקורסים הכשרתיים, כגון קורס טכנאים, רבים לא רואים בקורס ניהול עסק הכרח, וחושבים שיוכלו "להבין לבד", תוך כדי עבודה. למעשה עסקים רבים כושלים לא בגלל חוסר יכולת או חוסר השקעה, אלא בגלל בעיה תפקודית מנהלתית כגון ניהול זמן או עבודה עם ספקים. רבים מעסקים אלו יכלו להינצל אם דרג ההנהלה היה עובר הכשרה בסיסית ולא יקרה בקורס ניהול עסק.

מה לומדים בקורס?

במהלך קורס ניהול עסק מתמקדים בשני נושאים מרכזיים: שיווק ומכירות, וניהול פיננסי. הנושאים כוללים: פיתוח אסטרטגיה שיווקית, שיווק באינטרנט, הכנה לפגישת מכירות, יצירת פרזנטציה לעסק, התנהלות עם לקוח מעוניין, סוגי התנגדויות, אסטרטגיות לטיפול בהתנגדויות ועוד. בפרק הניהול הפיננסי לומדים נושאים כגון דוחות כספיים, הורדת העלויות בעסק, קביעת מחירים למוצרים ושירותים, יצירת דו"ח תזרים מזומנים, עבודה עם בנקים, ניהול תיק אשראי, מס הכנסה וביטוח לאומי, פנסיה ועוד. בנוסף תלמדו מיומנויות ניהול כגון ניהול זמן וניהול לקוחות.

איפה ללמוד קורס ניהול עסקי?

  • מט"י – מט"י מכשירה בעלי עסקים ,יזמים ובעלי תפקידים בארגונים בקורס שאורך 8 מפגשים ועלותו 1824 ש"ח.
  • האוניברסיטה הפתוחה – קורס שנלמד בכל הארץ כמעט, בשלוחות: תל אביב, ירושלים, חיפה, ראשון לציון, מודיעין, פתח תקווה, רעננה. הקורס מובל על ידי ד"ר אריה נחמיאס, ראש תוכנית ה-MBA, המחלקה לניהול וכלכלה באוניברסיטה הפתוחה. בין המרצים האורחים:* ד"ר גיא יוגב, מומחה לשיווק; ד"ר דניאלה שנקר, מומחית לניהול מו"מ; מר מתי פירמן, מנכ"ל חברת Manpower Business Solutions; מר רונן בר שלום, מנהל שיווק שופרסל; מר עודד שחר, הפרשן הכלכלי של הערוץ הראשון ומגיש התכנית "פוליטיקה".
קבל מידע על קורס מנהלים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס מנהלים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר