קורס יזמות עסקית

יזמים בנשמה? הדרך שלכם להצלחה מתחילה כאן

יזמים שימו לב – אם יש לכם רעיון מנצח שאתם חולמים לפרוץ איתו לשוק, אם אתם בטוחים שהרעיון שלכם הוא הדבר הבא, אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם את הסיכויים להצליח, הדרך שלכם מתחילה כאן – בקורס ליזמות עסקית. הקורס המקצועי והמקיף יעניק לכם את כל המידע התיאורטי כמו גם היישומי, איתו תוכלו לממש את הרעיון העסקי שלכם. קורסי יזמות עסקית שונים ברחבי הארץ יכשירו אתכם לכלל תהליכי התכנון, ההקמה, השיווק וההפצה של העסק שלכם ויקנו לכם הזדמנות אמיתית וחד פעמית ליישום מוצלח, איכותי ורווחי של הרעיון שלכם.

ההבדל בין הצלחה לכישלון נעוץ בהכשרה המתאימה

בדומה למקצועות רבים, יזמות עסקית מהווה תחום מקצועי מתקדם ובל נשכח – תחרותי. בכל עת, נולדים בארץ ובעולם יזמים מוכשרים ובעלי פוטנציאל רב. אבל, ההבדל ביניהם ובין הצלחה או כישלון הוא הבדל מהותי. הסיבה לא נעוצה דווקא בסיבות כמו מזל או גורל אלא – בהכשרה מעשית וממוקדת אותה קיבלו היזמים קודם פריצתם לשוק. בדומה למגוון רחב של מקצועות, גם את מקצוע היזמות העסקית צריך ללמוד היטב – כיצד להגדיר את המוצר? כיצד לשווק אותו? כיצד לגייס משקיעים? איך מתחילים בכלל לבנות תכנית עסקית? לשאלות מהותיות אלו ועוד תקבלו תשובות יעילות ומעשיות בקורסי יזמות עסקית.

מה לומדים בקורס יזמות עסקית?

 • בחירה וזיהוי הרעיון העסקי של היזם.
 • ניתוח הכדאיות של הקמת עסק.
 • מאזנים ותזרימי מזומנים.
 • היבטים משפטיים.
 • כתיבת תכנית עסקית מפורטת, הצגתה ושיווקה.
 • מסגרת התקציב בעסק.
 • רישוי עסקים.
 • היבטי מיסוי והנהלת חשבונות.
 • דו"חות כספיים.
 • גיוס מימון – בנקים, משקיעים ועוד.
 • תפעול העסק: גיוס עובדים, ערוצי שיווק המוצר – הקמת אתר ועוד, שירות לקוחות, שימור לקוחות, ניהול מלאי.
 • היבטי פרסום ושיווק (בחלק מהקורסים): מיתוג, מיצוב, יח"צ, ערוצי שיווק והפצה.

איפה לומדים את קורסי היזמות העסקית?

Y.Z.M בית ספר ליזמות עסקית

מזה 30 שנה פועל בית הספר ליזמות בהצלחה בארץ. בית הספר ליזמות מעביר מגוון קורסים בתחום, אשר נלמדים כולם במתכונת לימודים חווייתית ודינאמית. בית הספר הוא ספק מורשה של משרד הביטחון אשר מכשיר בין השאר את פורשי צה"ל לתחומי היזמות העסקית. בין מגוון קורסי היזמות מציע בית הספר קורס יזמות עסקית בסיסי אשר מיועד ליזמים ולבעלי עסקים. הקורס מתמקד בהקמה ובניהול של העסק, בהגדלת הרווחיות וביצירת תזרים מזומנים חיובי אשר מאפשר לבעל העסק להתנהל באופן עצמאי. הקורס נלמד בהיקף של 20 מפגשים, בני 4.5 שעות בכל מפגש וכן בקבוצות קטנות. בית הספר ליזמות עסקית מציע חונכות ייחודית בת חצי שנה לבוגרים, אשר כוללת פתיחת תיק ברשויות המס, הקמת אתר אינטרנט בחינם לבעל העסק וכן ליווי וייעוץ אישי במגוון סוגיות ניהול ותפעול העסק על ידי צוות רואי חשבון וכלכלנים מטעם בית הספר.

הטכניון – היחידה ללימודי המשך

היחידה ללימודי המשך של הטכניון מכשירה אלפי בוגרים במגוון תחומים הפועלים בהצלחה בשוק המקצועי בארץ. יחידה זו מקיימת מגמת יזמות הכוללת קורסי יזמות מרתקים במגוון התמחויות. כלל הקורסים נשענים על היכרות מעמיקה עם עולמות היזמות, הטכנולוגיה והיי טק בארץ. בין קורסי היזמות מציעה היחידה קורס גיוס הון והיבטים פיננסיים, בו ייחשפו התלמידים למקורות מימון אפשריים, כתיבת דו"חות כספיים, מושגי רווח והפסד, מאזן ותזרים מזומנים בעוד. משך הקורס הוא 8 מפגשים. קורס נוסף תחת מגמת היזמות הוא קורס אסטרטגיות שיווק למיזמים טכנולוגיים, המתמקד בבחירת קהלי היעד ואסטרטגיות המיצוב, פרסום, מיתוג ויחסי ציבור, מודלים לתמחור, ביצוע מחקרי שוק, ערוצי הפצה ועוד. גם קורס זה נלמד בהיקף של 8 שעות. בוגרי הקורסים השונים יקבלו בתום הלימודים תעודת גמר מטעם הטכניון – היחידה ללימודי המשך.

A.B.S בית הספר לעסקים, קמעונאות, יזמות, מסחר וצרכנות

בית הספר הוא מותיקי מוסדות הלימוד המכשירים בוגרים רבים בתחומים העסקיים, באמצעות הקניית כלים מעשיים לפיתוח מגוון יכולות מקצועיות כמו ניהול ומנהיגות, שירות ותפעול, לוגיסטיקה, שיווק ומכירות ועוד. בית הספר מקיים קורס יזמות עסקית ייחודי המבוסס על פרקטיקה מעשית. הקורס מועבר על ידי בכירי אנשי המקצוע בתחום העסקים ונלמד בהיקף של 10 מפגשים. הקורס מקנה מטרייה רחבה מאוד של מידע – החל מניהולי ספרים, חוקים ותקנות, חשבונאות ומיסוי, הכנת תכנית עסקית, תמחור ותקצוב, עקרונות משפטיים ועוד.

אל תיקחו סיכון – קורסי יזמות עסקית יעניקו לכם סיכוי אמיתי

הבסיס המקצועי והנכון שלכם ליזמות עסקית מצליחה הוא רכישת הכלים הרלוונטיים לעשייה בתחום. היבטים רבים מרכיבים את תהליכי התכנון, ההקמה והתפעול של כל עסק ולכן, הצורך ברכישת מיומנויות ופיתוח יכולות הוא צורך חשוב ואפילו הכרחי. כדי שתוכלו להתנהל בהצלחה בכלל השלבים המרכיבים את הקמת העסק שלכם, מגוון קורסי יזמות מקיפים מציעים לכם קשת עצומה של מידע מעשי, אותו תוכלו ליישם בכל שלב בהמשך. משלבי גיבוש הרעיון, דרך בניית תכנית עסקית ושיווקה ועד לתפעול וניהול מצליח של העסק – את ארגז הכלים הייחודי הזה אתם יכולים לקבל באמצעות קורסים ייעודיים ואיכותיים בתחום.

קבל מידע על קורס יזמות עסקית
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס יזמות עסקית
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר