קורס תיווך נדל"ן

למה ללמוד תיווך נדל"ן? עם המחאה החברתית, תמ"א 38, ועוד שלל שינויים שארעו בשנים האחרונות, כיום ברור מדוע כדאי להישאר מעורה בשוק הנדל"ן, ואף לעבוד בו.

מתווכים בין אנשים לחלומות

שווקים רבים, מקצועיים ורווחיים מאפיינים את העידן המודרני שבו אנחנו חיים. אחד השווקים הבולטים והמשמעותיים המשפיעים הן על כלכלת היומיום האישית שלנו והן על כלכלת המדינה והחוץ הוא שוק הנדל"ן. שוק הנדל"ן בישראל הוא שוק עצום ומרתק שהולך ומשתכלל בכל עת ומגלגל מאות מיליוני שקלים בשנה. אנשים רבים מוצאים בשוק תיווך הנדל"ן את נישת התעסוקה המקצועית שלהם ואין זה פלא – תפקידי תיווך נדל"ן הם תפקידים דינאמיים ומרתקים שמעניקים למתווכי הנדל"ן במה נהדרת למפגשים עם אנשים, לביצוע עסקאות בסכומים גבוהים, לעבודת שטח מגוונת וצבעונית וכמובן – לאפשרות להרוויח עמלות גבוהות בכל עסקה.

תיווך הנדל"ן הוא שוק מקצועי ותחרותי ובהתאם, נדרשים מהעוסקים בו ידע, ניסיון ומומחיות אשר יאפשרו להם לעסוק בו בהצלחה. יתרה מכך, עיסוק בתיווך נדל"ן דורש כיום רישיון רלוונטי ובלעדיו לא ניתן לעסוק בו. קורס תיווך נדל"ן יעניק למשתתפים כלים יעילים ומקצועיים לעשייה בתחום ויכשיר את המשתתפים לבחינות ההסמכה לקבלת רישיון לתיווך בנדל"ן, בדרך לקריירת מובילה ומוצלחת.

חמישה כיווני אוויר – מיהו מתווך הנדל"ן המקצועי?

אומנם מתווך הנדל"ן עוסק בהשכרה ובמכירה של נכסים, אולם מתווך הנדל"ן אינו איש מכירות רגיל ולו בשל העובדה שהמוצר אותו הוא מוכר הוא לא מוצר רגיל. מוצרי הנדל"ן השונים הם מוצרים בעלי עלויות גבוהות מאוד – דירות, בתים ונכסים וההחלטה על ביצוע עסקאות נדל"ן היא לרוב החלטה משמעותית שכרוכה בזמן, מחשבה, התייעצויות ולבטים. מתווך נדל"ן מקצועי הוא זה שמכיר היטב את שוק הנדל"ן, מבין את המגמות הפועלות בו ואת הגורמים המרכיבים והמשפיעים עליו.

מתווך נדל"ן מקצועי הוא זה שמבין את אפשרויות השוק המוצעות לכל לקוח פוטנציאלי אבל מעבר לכך – מבין את הלקוחות הפוטנציאליים בעצמם, יודע למפות את הצרכים שלהם כהלכה ולמצוא עבורם את הפתרונות הטובים ביותר. מתווך נדל"ן איכותי הוא זה שנושם את השוק, מוכן תמיד לכל התרחשות ויודע להזדהות הן עם המוכרים והן עם הקונים. אחריותו של מתווך הנדל"ן היא עצומה ומכאן, גם האחריות למקצועיות בלתי מתפשרת.

תיווך נדל"ן – כל היתרונות בתפקיד אחד

אם אתם רוצים להשתלב באחד השווקים הרווחיים והמקצועיים בארץ, לבצע עסקאות משמעותיות ולהרוויח משכורות גבוהות, כנראה שמקומכם בשוק תיווך הנדל"ן. תפקידו המתווך הוא דינאמי ומאתגר והעוסקים בו נהנים ממגוון תנאים ייחודיים, כמו האפשרות לעבודת שטח, המפגש עם מגוון רחב של אנשים, היכולת להקים, ללוות ולבצע עסקאות בהיקפים של מיליוני שקלים וכמובן להרוויח בהתאם משכורות גבוהות. נישת תיווך הנדל"ן כיום מציעה לעוסקים בה התמחויות שונות כמו תיווך "רגיל" של נכסים לדיור בשוק הפרטי לצד תיווך נכסים להשקעות לשוק העסקי. מה שגורם בין השאר לתפקידי התיווך להיות כה מעניינים הוא המפגש המרתק בין העולם העסקי לעולם האישי והאנושי – מצד אחד זהו תפקיד המצריך הבנה נרחבת בעולם העסקים והכלכלה ודורש יכולת היכרות עם השוק, חיזוי מגמות, היכרות עם היבטים משפטיים ועוד ומצד שני זהו תפקיד שעוסק באנשים, באותן הנסיבות שגורמות להם לבצע עסקה כזו ולא אחרת, בהתאמה מדויקת של פתרונות לצרכים, לרצונות ולחלומות.

מטרות קורס נדל"ן והנושאים הנלמדים בו

עם כניסתו לתוקף של חוק המתווכים במקרקעים בשנת 1996, נדרשים המעוניינים לעסוק בתפקידי תיווך נדל"ן לעמוד בבחינת הרישוי של משרד המשפטים. קורסי הנדל"ן ברחבי הארץ מציעים למשתתפים הכנה ולליווי לקראת בחינות אלו על ידי תכניות לימוד ייעודיות הנותנות מענה יעיל ללימודים לקראת הבחינה. בנוסף, מרכזי לימוד שונים השיקו קורסים מקצועיים ונקודתיים (כמו השקעות בנדל"ן), שמאפשרים למשתתפים להתמחות בנושאים הספציפיים המעניינים אותם.

בין הנושאים הנלמדים בקורסי תיווך נדל"ן:

 • היכרות עם שוק התיווך והנדל"ן.
 • היכרות עם עולם מיסוי עסקאות המקרקעין.
 • מנהל מקרקעי ישראל.
 • זיכרון דברים, חוזי שכירות ומכר.
 • משכנתאות ומימון עסקאות נדל"ן.
 • שיווק פרויקטים ועבודה מול קבלנים.
 • כלים לפרסום ואיתור נכסים.
 • כללי אתיקה בתחום.
 • אמנויות מכירה – טיפול בהתנגדויות מוכרים וקונים.
 • סימולציות ותרגילים בשטח.
 • הכשרות למבחני רישוי המתווכים.

קורס תיווך נדל"ן – איפה לומדים אותו?

אל הנכס – קורסים מקצועיים מאת חברת הנדל"ן המובילה

אל הנכס עוסקת משנת 1995 בתיווך, יזמות ושיווק נדל"ן. אל הנכס הקימה החברה את בית הספר למקצועות הנדל"ן אשר הכשיר כאלפי אנשים לתפקידי נדל"ן וביניהם תיווך נדל"ן.

דיפלומה – לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה

בית הספר ללימודי תעודה והסמכה המציע מגוון עשיר של קורסים במרכזי לימוד ברחבי הארץ, זאת על ידי מגוון הכלים המקצועיים בתמיכת האוניברסיטה הפתוחה – האוניברסיטה הגדולה בישראל.

המכללה המשותפת

רשת מכללות בפריסה ארצית המציעה מגוון רחב של קורסים ללימודי תעודה בפיקוח ממלכתי. הקורסים והנושאים הנלמדים בהם משתנים ומתעדכנים בהתאם לדרישות השוק, ההיצע וביקוש העבודה.

תכנית לימודי קורס נדל"ן

תכנית הלימודים של קורסי הנדל"ן היא תכנית מגוונת ועשירה הכוללת לימודים תיאורטיים לצד התנסויות אמיתיות וחיות בשטח. נושאי הלימוד המרתקים בקורס כוללים מידע משפטי ומנהלי, לצד לימוד אמנויות מכירה ותקשורת בינאישית. תכנית הלימודים ברוב המרכזים מתעדכנת לפי החידושים והמגמות האחרונים בשוק התיווך והנדל"ן.

תיווך נדל"ן – הבית שלך לקריירה מובילה

לסיכום, תיווך נדל"ן הוא אחד המקצועות המרתקים וגם המתגמלים הקיימים כיום בשוק. העובדה כי שוק הנדל"ן מתפתח בכל עת גורמת לכך שהביקוש למתווכי נדל"ן טובים ומקצועיים גדל ובאמת, לאלו אשר מעוניינים לעסוק בו מוצעים קורסים נקודתיים ומקצועיים אשר פותחים את הפתח לקריירת תיווך איכותית ומצליחה. תפקידי תיווך נדל"ן הם תפקידים עצמאיים, מרתקים ודינאמיים אשר מאפשרים לעוסקים בהם לגעת בעולמות הנדל"ן, העסקים, המכירות והמעניין ביותר – האנשים.

קבל מידע על קורס תיווך נדל"ן
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על קורס תיווך נדל"ן

איפה כדאי ללמוד תיווך נדל"ן? 1. רימקס ישראל היתרון הגדול בללמוד נדלן ברימקס ישראל הוא בכך שמדובר בחברת נדלן המוכרת ביותר לא רק בישראל, אלא בעולם כולו. אנשים אלו מבינים בנדלן, זה בטוח. בבית הספר אפשר לבחור בין שני מסלולים להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס תיווך נדל"ן
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר