קורס נדל"ן

הפתח שלך לקריירת נדל"ן מובילה

שוק הנדל"ן בישראל של שנת 2011 הוא שוק גדול ומתפתח הנמצא במגמת עליה וצמיחה מתמדת. מכל עבר מקיפים אותנו פרויקטי דיור ועסקים מובילים, הנבנים ברמות גימור ואיכות גבוהות ומרשימות להם דרישה רבה מהציבור, אם לצרכי השקעה עסקיים או אם לצרכים פרטיים.

בשוק הנדל"ן פועלים גורמים מקצועיים רבים – החל ממתווכים, קבלנים, אנשי שיווק ומכירות וכלה בעורכי דין, אדריכלים ובעלי מקצועות חופשיים יצרניים. אכן, שוק הנדל"ן מפגיש בין עולמות, תחומים ואנשים מגוונים ודורש מהעוסקים בו ידע, מקצועיות ומומחיות עכשוויים. קורס נדל"ן, יפתח עבורכם את הפתח המקצועי להכרת מבנה השוק הסוער, להבנת כלל הפונקציות הפועלות בו, לרכישת כלים יעילים בתחומים המרכיבים אותו ויסייע לכם להשתלב – ולהוביל באחד השווקים המרתקים והמורכבים הקיימים כיום בארץ ובעולם.

בית לו היה לי – נדל"ן מהו?

כל אחד מאיתנו וודאי שמע והשתמש פעמים רבות במונח נדל"ן. בין אם בקריאה על עליית מחירי הדירות בעיתון הבוקר, בין אם בתהליכי חיפוש רכישה או השכרה של דירה ובין אם במודעות הפרסום המרשימות של חברות קבלנים, המציגות את הפרויקטים החדשים ביותר בצידי הכביש. אולם, שוק הנדל"ן הוא מורכב ועמוק הרבה מעבר לכך וטומן בחובו עולמות שלמים של עשייה, עסקים, ידע ותהליכים. שוק הנדל"ן הוא שוק שמגלגל עשרות מיליוני שקלים בשנה ויותר ובו פועלים מספר רב של אנשי מקצוע אשר עוסקים בו במגוון זוויות והיבטים – תיווך, השקעות, יזמות, מכירות ועוד. המונח נדל"ן (נכסי דלא ניידי), מתייחס לנכסים קבועים לעומת מיטלטלין שהם נכסים ניידים. סוגי הנדל"ן הם מגוונים – דירות, בתים, קרקעות, נכסי השקעה, משרדים, בניינים ועוד. שוק הנדל"ן סומן זה מכבר בארץ ובעולם כאחד מערוצי ההשקעה הרווחיים ביותר, בעוד אנשים רבים ברחבי העולם עוסקים בו ונהנים מרווחים משמעותיים, לצד תהליכים עסקיים מרתקים.

עסקאות נפוצות בשוק הנדל"ן

שוק הנדל"ן מציע כיום אפשרויות עסקה רבות הקשורות במכירה, השכרה והשקעות בנכסים. העסקאות הנפוצות ביותר בשוק הנדל"ן הן: מכירת נכסים – העברת הבעלות על שימוש בנכס מסוים לאדם או גורם אחר, השכרת נכסים – השכרת הזכות לשימוש בנכס מסוים לתקופה מוגדרת ומוגבלת (שכירות מעל לתקופה של חמש שנים נקראת חכירה), דמי מפתח – עסקת נדל"ן המשלבת בין רכישת הנכס להשכרה שלו. על ידי עסקה זו הרוכש משלם עבור הנכס מחצית מערכו ובתמורה, מקבל חזקה על הנכס וממשיך לשלם דמי שכירות נמוכים במיוחד. כל אחד מתהליכי ביצוע העסקאות דורש מגוון רחב של אלמנטים לפני ובמהלך ביצוע העסקה וכולל שלל פעולות נלוות כמו הערכות שווי הנכס (שמאות), רישום הנכס בטאבו, ניסוח חוזים רלוונטיים ועוד.

מטרות קורס נדל"ן והנושאים הנלמדים בו

מגוון מרכזי לימוד מציעים כיום קורסים שונים בתחומי נדל"ן. לימודים אלו מיועדים לאנשים אשר רוצים להשתלב בתפקידים שונים בשוק הנדל"ן וכן לאלו אשר כבר עוסקים בתחום ורוצים להרחיב את ידיעותיהם ואת המיומנויות שלהם בתחום. מטרות הקורס הן שיפור הכלים, המומחיות והידע אצל המשתתפים בנושאי הנדל"ן והכשרתם המתאימה לעסוק בתחום באופן מקצועי, על היבטיו השונים. הנושאים הנלמדים בקורס נדל"ן הם רחבים וכוללים נגיעות בנושאים הקשורים לתקנות, חוקים, נהלים וכן לנושאים בינאישיים ותקשורתיים הדרושים לביצוע העסקאות.

בין הנושאים הנלמדים בקורס נדל"ן:

 • הכרת שוק הנדל"ן, מבנה ותפקידים.
 • חוקים, תקנות ופקודות.
 • חוקי המקרקעין – כיום ובעבר.
 • תחומי מיסוי בנדל"ן – מס שבח, מס הטלה.
 • חוק הגנת הצרכן.
 • ניהול משא ומתן – טכניקות, סימולציות ועוד.
 • שיטות וגישות הערכות שווי נכסים.
 • רישוי עסקים.
 • הוצאה לפועל.
 • שמאות – חוקים ותקנות.
 • תקשורת בינאישית, שיווק ומכירות.

איפה לומדים קורס נדל"ן? הנה כמה מקומות מומלצים

אל הנכס

מוסד לימודי הנדל"ן הגדול בארץ. המוסד הוותיק פעיל משנת 1998 והכשיר אלפי מתווכים ואנשי נדל"ן הפועלים כיום בהצלחה בשוק.

המכללה המשותפת

רשת מכללות בפריסה ארצית המכשירה מזה 25 שנים עשרות אלפי בוגרים למקצועות מגוונים, ביניהם מקצועות הנדל"ן.

דיפלומה

בית הספר ללימודי המשך של האוניברסיטה הפתוחה. לימודי נדל"ן בבית ספר דיפלומה נלמדים במגוון מרכזי לימוד ברחבי הארץ ומועברים על ידי צוות מרצים מקצועי ומומחה בתחום.

מכללת רמת גן

מהמכללות הגדולות בארץ. במכללת רמת גם לומדים קרוב ל – 10,000 סטודנטים בלמעלה ממאה מסלולי לימוד לתואר ראשון, שני ולימודי הסמכה.

משך זמן לימודי קורס נדל"ן

קורס נדל"ן נלמד לרוב בהיקף של מספר שבועות עד חודשים בודדים. מגוון מרכזי לימוד מציעים את לימודי קורס הנדל"ן בשעות אחר הצהריים והערב, עובדה שמהווה פיתרון קל ויעיל למי מאיתנו שמחויב לעבודה, לימודים או אחר.

תכנית לימודי קורס נדל"ן

תכניות הלימוד משתנות בין מרכז לימוד אחד למשנהו. מרכזי לימוד מסוימים מציעים למשתתפים לימודים תיאורטיים והתנסות מעשית בשטח בעוד מרכזי לימוד אחרים, מציעים הכשרות ספציפיות למבחני ההסמכה אותם נדרשים לעבור אלו אשר מעוניינים לעסוק בתחומי הנדל"ן באופן מקצועי. ישנם מרכזי לימוד אשר מציעים בנוסף תקופת הכשרה (סטאז') לאחר סיום הלימודים. כדאי לבדוק מה כל מרכז לימוד מציע ולבחור את מסלול הלימודים המתאים ביותר.

קורס נדל"ן – בואו להשתלב בהצלחה בעולם הנדל"ן הדינאמי והרווחי

לסיכום, שוק הנדל"ן הוא אחד השווקים המורכבים, המרתקים וגם הרווחיים הפועלים כיום בארץ ובעולם. שוק הנדל"ן מורכב מתתי תחומים רבים ומציע מגוון תפקידים אפשריים להשתלבות בו – אם בתפקידי תיווך, השקעות, יזמות, שיווק ומכירות ועוד. שוק הנדל"ן הוא שוק מקצועי ותחרותי וככזה, נדרשים בהתאמה מהעוסקים בו ידע ומומחיות עדכניים. את אלו, תוכלו לרכוש בהצלחה על ידי לימודי קורס נדל"ן במרכזי הלימוד הפזורים בארץ, המציעים לכם קורסים מגוונים ומקצועיים לאחריהם, תוכלו להשתלב ולהצליח בעולם הנדל"ן.

קבל מידע על קורס תיווך נדל"ן
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס תיווך נדל"ן
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר