קורסים

רוצה להשתלב בתעשייה עם מקצוע מבוקש או להעשיר את הידע שלך וללכת ללמוד את מה שאתה אוהב? יכול להיות שאתה צריך קורס במקום לימודים אקדמיים. קרא את המדריך לבחירת קורס אחד מתוך מאות קורסים.

בכל אחד קיים הרצון ללמוד משהו, אך תמיד צצות להן הסיבות והתירוצים. לימודים גבוהים לא מתאימים לכל אחד. למרות הרצון העז ללמוד ולרכוש ידע, המציאות מכתיבה אחרת. הדילמה הרווחת, מה ללמוד ובאיזה מסלול מעלה תמיד את אותה השאלה: האם כדאי ללמוד לתואר ראשון או שמא לבחור במסלול של לימודי תעודה או קורס קצר המתמצת את נושאי הלימוד המרכזיים, ובכך להשתלב בשוק העבודה בקלות ובמהירות.

כדי לעזור לך בדילמה, אנו מביאים כאן את האלטרנטיבה ללימודים גבוהים – קורסים. קורסים יכולים להקנות לך ידע מעשי בזמן קצר מאוד ולהחליף במקרים רבים לימודים לתואר ראשון, או במקרים אחרים – לתת גיבוי ותמיכה נוספת לידע קיים לבוגרי תואר ראשון או תואר שני. הפרמטרים החשובים ביותר בבחירת כל קורס יופיעו בפניכם בצורה מפורטת: איזו תעודה מעניק כל קורס, כמה זמן נמשכים הלימודים והאם יש עניין בלימודים וניתן למצוא לאחר מכן עבודה בקלות.

הקורסים המבוקשים ביותר

באופן טבעי, ישנם קורסים העלי ביקושים גבוהים מאשר קורסים אחרים. הסיבות לעלייתם של קורסים אלו נובעים בעיקר ממגמות שונות בעולם הלימדים ולכן לא מפתיע לגלות ברשימה הפותחת קורס קידום אתרים או קורס פרחי באך. עם זאת, ניתן לראות ברשימה את קורס הצילום הוותיק וקורסי הכנה ללידה שתמיד היו ויהיו חשובים.

עשרת הקורסים המבוקשים ביותר הם:

מה באמת מעניין אותך?

אל תתחיל ללמוד משהו שלא מעניין אותך! אנשים רבים רוצים לקחת קורסים מקצועיים כדי למצוא אופק תעסוקתי. בזמן בועת ההייטק כולם רצו ללמוד תכנות, והיום כולם רוצים ללמוד קידום אתרים כדי להשתלב בתעשייה, מבלי להבין את המשמעות של עבודה כזו. לכן, חשבו מה מעניין אתכם באמת ומהו העתיד שאתם צופים לעצמכם ורק אז קחו קורס. אם אתם בוחרים קורסים להעשרה או קורסים מעולם העיצוב, אז הבחירה לא צריכה להיות קשה במיוחד – פשוט לכו אחר נטיית ליבכם.


עוד על קורסים

קורסים מקצועיים בחרו לעצמכם את המקצוע המוביל שלכם לחיים אם בעבר מקצועות רבים נלמדו מדור לדור או על ידי ניסיון אישי כלשהו, הרי שכיום אין בכך צורך וכל מי שרוצה למצוא לעצמו מקצוע ממוקד, יכול לעשות זאת להמשך קריאה »
קורסים במחשבים לימודי מחשבים – לא על ההייטק לבדו מחשבים ביתיים נמצאים היום בכל בית בעולם המערבי, ובמרבית הבתים קיים יותר ממחשב אחד. משרדים בכל תחומי העסקים מופעלים כיום באמצעות מחשבים ומבססים את עסקיהם על פעולות ממוחשבות. להמשך קריאה »
קורסים לרפואה משלימה רפואה משלימה - האדם כמכלול הסתכלות הוליסטית היא הסתכלות "כולית" (Whole) והיא אינה מפרידה סימפטום משורש, אלא רואה בסימפטום איתות המעיד כי דבר מה עמוק יותר קורה, בשטח שאינו דווקא נראה לעין בהסתכלות פשוטה. אם להמשך קריאה »
קורסים לשפות קורסי שפות – וכל העולם פתוח בפניכם כמה נפלא ללמוד שפות! לצרכי העשרה אישיים, לצרכי עבודה או עסקים וגם לצרכי לימודים בחו"ל - לימוד שפה שנייה יעניק לכם כלים חשובים ומעשיים להתנהלות בכל סביבה. העולם הגלובאלי להמשך קריאה »
קורסים למנהלים הכלים המובילים למנהלים מצטיינים המציאות העסקית המודרנית גרמה ליצירת תפקידי ניהול רבים בחברות. בכל ארגון וחברה מועסקים מנהלים אשר אחראיים על מגוון תחומים, צוותים או מוצרים. בעוד המנהלים השונים מתמודדים עם ניהולו המורכב של הארגון להמשך קריאה »