תילתן המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית

עיצוב ותקשורת חזותית

מכללת תילתן הוקמה בשנת 1994 עקב הביקוש הרב לאנשי מקצוע מוכשרים ומיומנים בתחומי העיצוב כגון: מעצבי פנים, מעצבים גרפיים, מעצבי אתרים, צלמי פרסומות, קופירייטינג ועוד. מסגרת הלימודים במכללת תילתן היא גמישה ומעודכנת על פי המציאות העכשווית בעולם העיצוב בארץ ובעולם. מסלולי הלימוד במכללת תילתן פותחו על ידי אנשי שטח מקצועיים שבאים מתחומי העיצוב ולכן הם יודעים כיצד להתאים את הלימודים למציאות העכשווית.

הלימודים במכללת תילתן מחולקים ללימודי בסיס אשר בהם הסטודנטים לומדים את המבואות והיסודות של עולם העיצוב יחד עם לימוד מעמיק בתוכנות העיצוב השונות. בסיום המסלול הראשוני הסטודנטים יכולים לבחור את מסלול ההתמחות שלהם, בחירת המסלול נעשית תוך שיתוף והתייעצות עם הסגל האקדמאי וצוות ההוראה וזאת על מנת למצוא את המסלול שהכי מתאים לרצונו של הסטודנט, ליכולותיו ולכשרונותיו.

בנוסף ללימודי התואר במכללת תלתן ניתן לבחור במסלול ללימודי תעודה שנמשך 3 שנים ובסיומו הסטודנט מקבל תעודת מעצב של מכללת תלתן, לימודי התעודה מחולקים ללימודי בסיס בשנה א' ולאחר מכן לחלוקת למסלולים במקצועות הבאים: עיצוב גרפי, עיצוב פנים, צילום, קופירייטינג ופרסום, עיצוב אתרי אינטרנט ואינטראקטיב, אנימציה בתוכנת מאיה, פוסטפרודקשן, איור, עיצוב אריזה, עיצוב חלל מסחרי ועוד.

השתלבות מהירה בעולם האמיתי

רשימת הבוגרים של מכללת תילתן שהצליחו להשתלב בהצלחה בעולם הפרסום בישראל הולכת וגדלה משנה לשנה לדוגמה, עמית יעקוביצקי יחד עם מיטל חסון בוגרי מכללת תלתן הקימו בסיום הלימודים את סטודיו MA לעיצוב וכיום הם עוסקים במיתוג חברות גדולות בארץ. אפרת כפרי שסיימה בהצטיינות את מכללת תילתן במסלול עיצוב גרפי וצילום אופנה היא כיום בעלת סטודיו לצילום מצליח. הצלם דור אהרון בוגר מכללת תילתן מנהל יחד עם אשתו סטודיו להפקות צילום, פרסום ועיצוב גרפי ועוד מספר רב של סטודנטים שהצליחו בזכות הלימודים בתילתן להגשים את החלומות שלהם.

במכללת תילתן ניתן ללמוד במסלול ערב, דבר שמאפשר לסטודנטים לשלב עבודה יחד עם לימודים ואפילו להתחיל ולנסות להשתלב באחת מחברות העיצוב והפרסום בארץ כבר במהלך הלימודים, כדי שמיד עם סיום הלימודים הם יוכלו לפרוש כנפיים בעזרת הידע של מכללת תילתן וגם עם הניסיון המקצועי שהם רכשו במהלך עבודתם בבקרים.

מכללת תילתן משתדלת לבוא לקראת הסטודנטים שלה ולהקל על לימודיהם, הדבר מתבטא במלגות ומענקים ומלגות נסיעה לבאים מרחוק, אפשרות לשהות במעונות ליד המכללה בתנאים טובים ועלות נמוכה, נגישות לנכים, קפיטריה נוחה ואינטרנט אלחוטי, אגודת סטודנטים פעילה ועוד.

ייחודיות מכללת תילתן

השילוב בין שמירה על עדכניות ורלוונטיות שבאה בעיקר לידי ביטוי בחומר הלימוד ובדרך שבה הוא מועבר במכללה, יחד עם השתדלות עצומה מטעם המכללה לתת לסטודנטים את התנאים הטובים ביותר ללימודים הכוללים מעבדות מחשבים משוכללות, מבחר רב של תוכנות גרפיות, ספרייה מצוידת, סדנאות יצירה מאובזרות וכמובן יחס אישי וחם מסגל המרצים, עוזרים מאוד לסטודנטים למצוא את מסלול הלימודים המתאים להם וגם להצליח עם סיום לימודיהם בעולם האמיתי.

מסלולי הלימוד במכללת תילתן

מידע נוסף

כתובת: רחוב העצמאות 65, קמפוס הנמל, חיפה
טלפון: 04-8142020 פקס: 04-8511769

קבל מידע על תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על תילתן - המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר