לימודי סוציולוגיה במכללת רמת גן

אפשר להסתפק בלשיר "אני ואתה נשנה את העולם". ואפשר ללמוד איך לשנות אותו! נשמע לכם קלישאה? ספקנים? כדאי שתמשיכו לקרוא ותכירו את מסלול לימודי סוציולוגיה.

לשנות את העולם בלימודי הסוציולוגיה

מסלול לימודי סוציולוגיה לתואר ראשון במכללת רמת-גן מציע לסטודנטים חממה אקדמית של מכללה, מבלי לוותר על תואר נחשב של אוניברסיטה. לימודי סוציולוגיה במכללת רמת גן מקנים את הידע התיאורטי והכלים המעשיים לניתוח ופתרון של בעיות סוציאליות – תוך הבנת יחסי הגומלין העדינים שבין הפרט לחברה. מטבעו, האדם יצור חברתי ויחסי אדם-חברה באים לביטוי כמעט בכל תחום אפשרי. לכן מסלול לימודי סוציולוגיה במכללת רמת-גן עשיר, מגוון ומכיל תחומים רבים המשיקים לסוציולוגיה, כגון תקשורת למשל.

מציאת תחום העניין המרכזי לפיתוח קריירה

המגוון הרחב של הנושאים בהם מתנסה הסטודנט, מאפשרים לו למצוא את תחום העיסוק שהכי מתאים לו מבין אפשרויות רבות, כגון: מחקר, טיפול, ייעוץ ארגוני ועוד. בנוסף, מסלול לימודי סוציולוגיה במכללת רמת גן מאפשר לשלב לימודי תעודה מגוונים, ביניהם: ניהול משאבי אנוש, שיווק ופרסום וניהול עסקי, שנחשבים נקודות לתואר.

רף כניסה קל יותר למשרות בכירות

לימודי סוציולוגיה העוסקים במגוון תחומים מקנים לבוגרים יתרון משמעותי בבואם להתקבל למקומות העבודה השונים, שכן כיום יותר ויותר ארגונים מחפשות אנשי מפתח בעלי יכולת ראייה מרחבית בתחומם. בין אם זה לימודי סוציולוגיה או לא לימודי סוציולוגיה, בסופו של דבר תמיד יישאלו אותך: "איפה למדת?". רק במכללת רמת-גן, נהנים מתנאים של מכללה, אבל הכי חשוב, ויוצאים עם תואר ראשון נחשב של בוגר האוניברסיטה הפתוחה, תעודה מוכרת ומוערכת בכל מקום – בארץ ובעולם.

מסלולי הלימוד לתואר ראשון בסוציולוגיה

  • לימודי סוציולוגיה
  • לימודי סוציולוגיה וניהול
  • לימודי סוציולוגיה וכלכלה
  • לימודי סוציולוגיה ומדעי המדינה
  • לימודי סוציולוגיה ותקשורת
  • לימודי סוציולוגיה וחינוך במגמת תוכניות לימודים ושיטות הוראה
  • לימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה