לימודי ניהול במכללת רמת גן

לימודי ייעוץ השקעות ולימודי ניהול תיקים

מסלול לימודים המכין את הסטודנט לבחינות של הרשות לניירות ערך ורישוי יועצי השקעות ומנהלי תיקי השקעות. מכללת רמת-גן מקיימת תוכנית לימודים ייחודית המשלבת את לימודי ייעוץ השקעות וניהול תיקים עם לימודי תואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה. ניתן ללמוד לימודי יעוץ השקעות וניהול תיקים ללא תואר.

לימודי ייעוץ | שיווק פנסיוני

הקורס נועד להכשיר את הלומדים לעבודה בתחום הייעוץ והשיווק הפנסיוני. הקורס מקנה ידע תיאורטי ומעשי הנדרש לעובד בתחום כדי לזהות את צרכי הלקוח ולתת מענה המתאים לו. הקורס מיועד לכל אדם המעוניין להשתלב בתחום לרבות, יועצי השקעות, מנהלי תיקים , עובדי סוכניות ביטוח, גמל, פנסיה ובנקים, וכן אחרים ללא רקע קודם. מסלול הלימודים מכין את הסטודנטים לבחינות הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר, לרישוי יועצים/משווקים פנסיונים.

לימודי שיווק | לימודי פרסום

תכנית לימודים חדשנית המשלבת ידע מעשי, סדנאות וידע תיאורטי בתחומים: הפרסום, השיווק והמכירות. הפרסום והשיווק הינם גורמים המכריעים בארגונים במישור האסטרטגי, התפעולי ולב הפעילות הכלכלית, זהו תחום דינאמי, תחרותי ויצירתי. הסטודנטים נדרשים בכתיבת תוכנית פרסומית שיווקית, למוצר/עסק/ארגון חי וקיים.

לימודי שיווק בינלאומי

הפיכתו של העולם לשוק אחד בתחומים רבים מחייבת עסקים להפנות מבטם אל השיווק הבינלאומי. בישראל, שהיא מדינה בעלת פוטנציאל מקומי מוגבל, עסקים רבים מוצאים את השווקים שלהם בחו"ל. תכנית הלימודים בקורס שיווק בינלאומי עוסקת בסוגיות שונות של שיווק בינלאומי, החל בהחלטה לפנות לשווקים בינלאומיים, דרך הגדרת האסטרטגיה הבינלאומית וכלה ביישום.

ניהול עסקי

מכללת ר"ג מציעה קורס ייחודי בנושא ניהול עסקי המקנה ידע ומיומנות בנושאים הדרושים לניהול בתחומים מגוונים בחברות, ארגונים, מפעלים, הקמה וניהול של עסקים קטנים ובינוניים, תוך דגש על למידת טכניקות ושיטות ליישמן והפעלתן בעסקים.

לימודי ניהול משאבי אנוש

רכישת ידע מקצועי בניהול משאבי אנוש היא הכרחית היום לקידום והצלחה בתפקידי ניהול בתחומי העסקים והמנהל, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. שיטת הלימוד תהא מבוססת על שילוב של הרצאות תאורטיות, תרגילים כיתתיים, תרגילים אישיים, צוותים ועבודה מודרכת. בסיום הקורס יבצעו המשתתפים פרויקט גמר מסכם.

לימודי יחסי ציבור ודוברות

מטרת הקורס להקנות ללומד מגוון יכולות, כלים ומנופים בתחום יחסי ציבור ודוברות אשר בעזרתם יוכל להיות איש יחסי ציבור ודובר מקצועי. במהלך וסיום הקורס
הסטודנטים נדרשים בבניית פרוייקט גמר מעשי על מוצר/ארגון/עמותה/רעיון חי וקיים. הפרויקט משמש את הסטודנטים בהצגה-מכירה עצמית בעבודה.

לובינג

מטרת הקורס היא להקנות ידע וכלים הבסיסים למתעניינים בעבודה הפרלמנטארית – הלובינג (שדלנות) בישראל. במסגרת הקורס ילמדו הסטודנטים על מבנה המערכות הפוליטיות בישראל, הדרכים והכלים להשגת מטרות פוליטיות וציבוריות, אסטרטגיות של מאבקים, חקיקה, שאילתות, הצעות לסדר היום וכו'.

כמו כן יעסוק הקורס באופן תיאורטי ומעשי בלובינג ועבודת הכנסת ועבדותו של העוזר הפרלמנטארי. הסטודנטים יתנסו בתכנון של פעילות לקידום נושאים חברתיים, כלכליים, סביבתיים חינוכיים כמו כן יוקנו לסטודנטים אשר רואים את עצמם משתלבים במערכת הפוליטית הכלים הבסיסים לעבודתו היומיומית של עוזר ח"כ/שר.

לימודי מזכירות רפואיות

התוכנית כוללת שני חלקים עיוני והתנסות המתקיימת בבית חולים. משך הקורס 400 שעות מתוכם 340 שעות עבודה מעשית + 60 שעות התנסות מעשית, משך הלימודים כשנה.

לימודי ייעוץ נדל"ן

מטרות הקורס הן להכיר, ללמוד, לנתח ולהבין בצורה מקיפה את המרכיבים השונים של התחומים השונים הכלולים בתחום העיסוק של נדל"ן, לטעת מיומנויות בסיסיות בתחומים השונים של העבודה בנדל"ן ולהציע למשתתף בקורס הדרכה ויכולת ניתוח והבנה רב-תחומי שישפר משמעותית את סיכוייו להצליח בתחום הנדל"ן.

לימודי ייעוץ נדל"ן בכיר

מטרת הקורס-להכשיר מנהלים איכותיים בעלי הכשרה רלוונטית לניהול עסקות נדל"ן מורכבות, להקנות למשתתפיו כלים ומידע מתקדמים הכלולים בתחום העיסוק של נדל"ן ברמת המנהל, לפתח בו מיומנויות ניהול והפעלת עובדים בתיווך, לשפר מיומנויות עבודה ולשכללם, לעדכן אותו בכלים עדכניים לשימוש היועץ המומחה.

לימודי השקעות ומינוף נדל"ן

מטרת הקורס להקנות למשתתפיו בסיס מידע , צורת חשיבה, מודלים וכלים לאיתור והערכת השקעות נדל"ן,למי שמעוניין לבסס את החלטותיו בתחום הנדל"ן על רציונל כלכלי , על מודלים כלכליים מוכחים, על הכרות עם שוק הנדל"ן וצורת התנהגותו, ועל מדידה נכונה של תשואות ועלויות.

למה ללמוד במכללת רמת-גן?

  1. אפשרות לצבירת נקודות זכות אקדמיות לקראת לימודים לתואר BA במסלולים החד-חוגיים. (בכפוף לאישור האוניברסיטה הפתוחה).
  2. השילוב בין התמחות מקצועית ללימודי תואר – הנו חסכון בזמן.
  3. קבלת תעודה מקצועית בתום הלימודים (בקורסים ניהול שיווק ופרסום, ניהול משאבי אנוש, ניהול עסקי ויחסי ציבור ודוברות), ניתן מיידית להשתלב בעבודה במקביל להמשך הלימודים לתואר.
  4. תכנית יישומית הכוללת סדנאות ופרוייקטים מעשיים.
  5. ניסיון רב בהכנה לבחינות ההסמכה של הרשות לניירות ערך (משרד המשפטים).
  6. מרצים מהשורה הראשונה, חנייה ותנאי סביבה נוחים ונעימים ללימוד.
  7. קמפוס צעיר ודינמי.
  8. יחס חם ואישי לכל סטודנט.
  9. אלפי בוגרים שהשתלבו במגזר העסקי בישראל.