קורס רפואה סינית ברידמן

הקורס של רידמן נמשך 4 שנים בסופן מקבלים תעודה מ-Chengdu University of TCM, Chengdu China או מ- Zhejiang University of TCM, Hangzhou, China. זוהי תעודה מבית ספר לרפואה סינית הנמצא בסין, והמשמעות היא שרידמן מייחד את עצמו כבית ספר בינלאומי המעניק תעודה בין לאומית.

למה ללמוד רפואה סינית?

רפואה סינית קיימת כבר אלפי שנים, אבל רק בשנים האחרונות התחילו להכניס טיפולים אלו לרפואה המערבית. כיום אפשר למצוא טיפולי רפואה סינית גם בבתי חולים, ואם תלמדו את הרפואה הסינית אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו להשתמש בידע גם בחייכם האישיים וגם בפיתוח קריירה.

הרפואה הסינית כוללת ענפים שונים, ביניהם : אקופונקטורה, הטיפול בצמחי מרפא, הטיפול התזונתי, הטווינא (הפיזיותרפיה הסינית) והצ'י קונג הרפואי (טיפול אנרגטי דרך תנועה). תוכנית הלימודים ברידמן בנויה משבע חטיבות שונות שמקיפות את כל חומר הלימוד. הלימודים המעשיים ברידמן מנצלים את המרצים המעולים במכללה, חלקם בעלי יותר מ-30 שנה, כדי להסמיך אתכם בריפוי הסיני ולהעניק לכם נסיון קליני מעשי לריפוי.

תוכנית זו נעשית בשילוב עם אוניברסיטאות בסין, כאשר רידמן נבחרה על ידי אוניברסיטת צַ'אנְגְדוּ, סין כמכללה הישראלית הראשונה, כבר למעלה מ-15 שנים, אשר תלמד את תכנית הלימוד המקיפה שלה להסמכת מטפלים ברפואה סינית. לאחרונה, מכללת רידמן החלה בשיתוף פעולה נוסף עם אוניברסיטת ז'יז'יאן- מהמובילות בסין לרפואה סינית. במסגרת שיתופי הפעולה הללו, וכחלק מחטיבת הלימוד הקליני בביה"ס, ניתן לבצע את הסטאז' הקליני בבית החולים האוניברסיטאי בסין. לבוגרי מכללת רידמן תינתן האפשרות להמשיך לתואר B.A. ו- M.A ברפואה סינית בסין ולקבל הכרה בלימודיהם.