קורס מטפל רב – תחומי במגע ברידמן


צילום: sellyourseoul

אם אי פעם חשבתם לקחת את העיסוי ברצינות, אין קורס מקיף יותר מהקורס של רידמן: מטפל רב – תחומי במגע לתואר בינלאומי – HHP – Holistic Health Practitioner.

מה לומדים בתואר?

לאורך התואר תלמדו להיות מומחים רב תחומיים בתרפיות המגע, הכוללים שיאצו, טווינא, עיסוי שבדי ועוד. על ידי שילוב כל השיטות הללו לומדים הסטודנטים להיות מטפלים ברמה גבוהה שיכולים לעבוד גם בארצות זרות. בלימודים אלו עוברים על כל הידע של אלפי השנים האחרונות שנצבר על תרפיות מגע, על מערכות הגוף והנפש ועל האבחון ההוליסטי והטיפול האלטרנטיבי.

למה ללמוד בקורס?

אם אתם רוצים לפתח את עצמכם ולהעמיק את רמת המודעות שלכם, וכן לזכות במקצוע מעניין, כדאי לכם לברר על תחום הטיפול HHP. הבוגרים הם בעלי ידע אקדמי ומעשי במגוון שיטות טיפול ואבחון.

במה אפשר להתמחות בקורס?

קורס זה מאפשר להעמיק בשיטה מסויימת לעיסוי: רפלקסולוגיה, זן שיאצו, טווינא עיסוי שוודי, ג'ין-שין אקופרסורה, עיסוי אינטגרטיבי ועוד. ברקע מונחים במקום של כבוד גם לימודי רפואה מערבית.

איזו הסמכה מקבלים?

בוגר מסלול ה- HHP מקבל תעודה ממכללת רידמן בשיתוף A College of Massage & Holistic Health, San Diego, California – IPSB College- בקליפורניה. מכלול הקורסים שבחר לעצמו הסטודנט, בתוספת קורסי חובה והתמקצעות מובילים אותו לקליניקה אינטגרטיבית עם סיום התכנית. ההתמחות בקליניקה מונחית ע"י סגל הוראה בכיר של המכללה. זוהי מסגרת לימודית המכשירה מטפלים בעלי בטחון עצמי ויכולת של מאסטרים.