קורס זן שיאצו ברידמן

קורס שיאצו טומן בחובו את האפשרות לפתח קריירה ותחביב שמקבילים למטפלים בכירים בעולם הרפואה המזרחית. בואו לקרוא עוד על הקורס האורך שלוש שנים לזן שיאצו ברידמן.

פעם שמעתם על קורס מגניב יותר מקורס זן שיאצו? בוגרי זן שיאצו יכולים למצוא תעסוקה במגוון של תעסוקות, כגון מדריך רוחני, מעסה או מטפל הוליסטי. זהו קורס מקצועי ביותר שלוקח לא פחות מ-3 שנים להשלים אותו. בסוף לימודי הזן האינטגרטיבי תדעו את כל מה שצריך על אמנות המגע והשיאצו, אמנות שמגיעה אלינו מכתבים עתיקים מסין ומיפן.

מה זה שיאצו?

שיאצו משמעותו לחיצות אצבע. אין זה מפתיע משום שעיקר אמנות השיאצו היא ללמוד כיצד נגיעות ולחיצות משפיעות על גוף המטופל. בגוף זה עוברות אנרגיות בנקודות שונות, אשר משפיעות על תפקוד הגוף. מטפל השיאצו לומד להפעיל נקודות אלו ובכך להשפיע על מניעת מחלות, על בעיות פיזיולוגיות ונפשיות ועל עוד מגוון של מצבי רוח ותופעות נפשיות. המטפל משתמש בידיים, האגודלים, המרפקים והברכיים שלו על המטופל, ומכוון את המטופל למקום בריא יותר. חשוב לדעת כי עמידה בדרישות של הקורס במגמת זן-שיאצו מקנה נקודות זכות לתכנית הבינלאומית מומחה רב-תחומי במגע (HHP (Holistic Health Practitioner, או נטורופתיה .N.D.