קורס הילינג פסיכו פיזי TM ברידמן

מחפשים קורס הילינג? כדאי לכם לקרוא על מסלול הילינג פסיכו פיזי של רידמן.

קורס הילינג פסיכו פיזי מובל על ידי נטע שקד, ובו לומדים כחלק מהמגמה של הפסיכותרפיה הטרנס פרסונאלית. זהו מסלול בן 4 שנים שהינו ייחודי לרידמן. במסלול זה משתמשים בכלים אנרגטיים, רוחניים והוליסטיים שונים כדי לטפל באדם. בין נושאי הלימוד: הילינג אנרגטי, ביו אנרגיה, דמיון מודרך, מדיטציה, יוגה, איורוודה ועוד.

איך מרפאים באמצעות אנרגיה?

כל אחד מאיתנו הינו גוף ונפש יחדיו. הבנת אמיתות שנמצאו על ידי חכמי האדם לאורך אלפי שנים מאפשרת לנו לחיות את האמיתות בעוצמה רבה. תוכנית הלימודים עוזרת להתמודד עם בעיות כגון אי הבנה מי אנחנו באמת, מחשבות מטרידות, דיכאון, תחושות ניתוק וניכור, מציאות שאיננה משמחת ועוד צרות של הנפש בימינו.

באמצעות התמודדות עם חסימות אנרגטיות בגוף שלנו הלימודים מאפשרים לפתור כאבים וסימפטומים שלעתים טורדים אותנו שנים. ההילינג הפסיכו פיזי עוזר להרפות את האנרגיות הרעות ולטפל במגוון בעיות רפואיות ונפשיות. הנעת האנרגיה בגוף מפעילה את הריפוי, אבל זה לא פשוט. כדי להחזיק ביכולות שמצויות בחכמים סיניים וידענים אחרים יש צורך ב-4 שנות הלימוד המלאות, אולם לאחר הקורס אתם הופכים לא רק למטפלים מקצועיים אלא לאנשים טובים יותר. הקורס מטפל בבעיות כגון פחד, כעס, בדידות, אשמה, נטישה ובעיות רגשיות אחרות. אלו דברים שלא לומדים עליהם בבית הספר, ולכן מסגרת זו היא כה שונה, באומץ ליבה להתמודד עם קשיים שונים.