לימודי איורוודה ברידמן

בואו לקרוא על רידמן ועל מסלול האיורוודה שלה, מסגרת שעובדת בשיתוף פעולה עם אוניברסיטה בהודו.

במכללת רידמן תמצאו מסלול ארוך בן 3-4 שנים המלמד את רזי הרפואה האיורוודית. רפואה זו מתחילה לזכות בהכרה ברחבי העולם, גם מהרפואה הקונבנציונלית. שיטת הרפואה האיורוודית יעילה למניעה של מחלות ובטיפול בהן. בעזרת שימוש בצמחי מרפא, תזונה נכונה, אורח חיים בריא, עיסויים, שמנים, ניקוי רעלים, טיפול בנקודות לחיצה, יוגה ועוד אפשר להגיע למצב בריאותי טוב יותר, תוך שילוב האלמנטים האיורוודיים השונים הנלמדים בקורס. קורס זה מתאים להכשרה שלכם כמטפלים, וגם כדי לתת לכם את הידע לשימוש על עצמכם או חבריכם.

אודות תוכנית הלימודים ברידמן

ברידמן תלמדו לפי תוכנית שנבנתה לפי האוניברסיטה לאיורוודה בגוג'ארט והקולג' לאיורוודה SDM בהאסן. זוהי תוכנית ייחודית לרידמן, ולכן רבים מחשיבים את המסלול הזה כמסלול הטוב בארץ ללימודי איורוודה.

קליניקה מעשית באיורוודה

בשנה השלישית והרביעית תזכו להשתתף בקליניקה מעשית, שם תעבדו עם מטופלים ותעזרו להם לאורך כל השנה. בשנה זו מגיעים לארץ רופאים איורוודים בעלי שם, אשר מעבירים הרצאות ומלמדים כיצד להעביר טיפול מול קהל הסטודנטים. אם אי פעם חשבתם ללמוד מחכם הודי את רזי הרפואה והחוכמה, זו ההזדמנות שלכם לקחת חלק בתוכנית לימודים מעשירה לנפש ולקריירה. בסוף הלימודים נוסעים לסטאז' בהודו, שם לומדים במחלקות האוניברסיטה ובבית החולים האוניברסיטאי ע"י מיטב אנשי צוות.

פיקוח אקדמי איכותי

הלימודים במכללת רידמן מתקיימים בניהולו ובפיקוחו האקדמי של פרופ' גורודיפ סינג (Singh), הידוע בהודו ובעולם כאחד מהמובילים בהוראה ובמחקר האיורוודי. אם אתם מחפשים מסגרת איכותית באמת ללימודי הרפואה ההודית, כדאי לכם להירשם ולברר עוד על המסלול של רידמן.