מכללת רידמן

רוצים ללמוד ברידמן? בואו לשמוע על המרצים המעולים, מסלולי הלימוד השונים, תנאי הקבלה ועוד.

אודות המכללה

מכללת רידמן נחשבת המכללה המובילה בארץ לרפואה משלימה ואלטרנטיבית. המכללה נוסדה לפני מספר שנים, עוד בשנות השמונים, וגדלה להיות מכללה ענקית הפרוסה בכל הארץ. ישנם סניפים של רידמן בת"א, חיפה, קמפוס כינרת, ירושלים, אילת, משגב וב"ש.

ברידמן תמצאו מגוון מסלולים של רפואה משלימה, אשר מסמיכים את הסטודנט במקצועות עם עושר רוחני המעניקים סיפוק, בריאות ואושר ולא ממוקדים רק בכסף. במכללה 350 מומחים עם נסיון ושם בינלאומי. בסוף הלימודים הסטודנטים גם עוברים התנסות מעשית בקליניקה, הכשרה קריטית להכשרתם כמטפלים. בוגרי רידמן משתבצים במגוון עבודות בקופות חולים, בתי חולים וכעצמאיים.

בניית קריירה עם רידמן

ברידמן לא תעברו רק את הקורס, אלא תוכלו להעזר בחברת השמה של בית הספר. ליחידה זו ישנם הסכמי עבודה בלעדיים עם למעלה מ- 150 מעסיקים מובילים במשק, המציעים מאות משרות בשבוע לבוגרים השונים. אלו הן משרות שמגיעות ליחידת ההשמה הרבה לפני שהן מגיעות ללוחות הדרושים, וכך הבוגרים יכולים לקבל השמה מהירה.

המרצים

הבחירה הכי חשובה בלימודים היא לבחור את המרצה הנכון. ברידמן תמצאו מרצים מדהימים כגון:

  • פרופ' אבשלום מזרחי – מנהל ביה"ס לרפואה טבעית ומרכז מגמת נטורופתיה
  • לשם לאה .M.A במדעי הרוח- מרכזת המגמה לתזונה טבעית
  • קוצר שרון Dip. Phyt. MNIMH – הרבליסט קליני מוסמך מטעם College of Phytotherapy – Herbal medicine UK
  • ד"ר אברהמי יואב .M.D – מרכז לימודי הרפואה המערבית
  • טופל יהודית .M.A בחינוך, .N.D נטורופתית והומאופתית

עוד על מכללת רידמן

קורס יוגה ברידמן קורס יוגה ברידמן מצריך נסיון קודם של יוגה של שנתיים ומעלה או תעודת מורה / מדריך מוסמך ליוגה, ניסיון מוכח בעבודה עם ילדים, ועמידה בראיון קבלה. זהו למעשה קורס להכשרת מורי ומדריכי יוגה מקצועיים, להמשך קריאה »
קורס תזונה ברידמן רוצים לדעת איך לאכול נכון? בקורס תזונה של מכללת רידמן תפתחו תפיסה תזונתית נכונה לפי אוסף של מחקרים שנעשו על בריאות ותזונה. לימודי התזונה עוזרים לנו לנהל אורח חיים בריא ולפתח דפוסי התנהגות נכונים להמשך קריאה »
קורס רפלקסולוגיה ברידמן מהי הרפלקסולוגיה? הרפלקסולוגיה היא שיטת ריפוי הוליסטית המנתחת את הרגליים והידיים של האדם כדי לנתח את בריאותו ומצבו הנפשי. על ידי התייחסות של אדם כמכלול שלם מצליחים להסמיך את הסטודטים ברמה הגבוהה ביותר, תוך ניצול להמשך קריאה »
קורס רפואה סינית ברידמן הקורס של רידמן נמשך 4 שנים בסופן מקבלים תעודה מ-Chengdu University of TCM, Chengdu China או מ- Zhejiang University of TCM, Hangzhou, China. זוהי תעודה מבית ספר לרפואה סינית הנמצא בסין, והמשמעות היא שרידמן להמשך קריאה »
קורס פסיכותרפיה טרנס פרסונאלית ברידמן בלימודי פסיכותרפיה טרנס פרסונאלית מתמקדים בהתמחות בהילינג פסיכו-פיזי. זהו מסלול איכותי הדורש תנאי קבלה מפורטים: ראיון אישי עם יועצת במכללה, השתתפות בסדנת התאמה, תעודת בגרות או תעודת השכלה מקבילה, מבחן MMPI / PAI, טופס להמשך קריאה »