מכללת ט.מ.ל.

בואו לקרוא על מכללת ט.מ.ל, המכללה המובילה לקורסי חשבי שכר בישראל. במדריך זה אנו מפרטים אודות המכללה, מתי נוסדה ועוד פרטים חשובים לסטודנט המתעניין.

אם יש מכללה אחת הידוע בישראל בתחום החשבונאות והמיסוי זוהי מכללת ט.מ.ל. אחוז המעבר של המכללה הזו בבחינות חשבי השכר הארציות הינו 80 אחוז לעומת ממוצע ארצי של 60%, ועובדה זו לבדה מציגה את המכללה בראש המכללות הפופולריות לחשבי שכר. בטמל תזכו בהסמכה מלאה בתוכנות השכר והחשבונאות הפיננסית, וכן הכנה מקיפה לבחינות של לשכת רואי החשבון. המכללה מספקת פתרונות תוכנה ל15 אלף חברות ישראליות, כאשר צוות הפיתוח הינו למוד נסיון של שנים.

מידע על המכללה

מכללת ט.מ.ל הוקמה בשנת 2003 ע"י חברת ט.מ.ל בע"מ, בית תוכנה מוביל שמפתח תוכנות שונות לחשבונאות מזה למעלה מ-27 שנים. בית התוכנה אחראי על תוכנת השכר שיקלולית, אחת התוכנות המובילות בארץ לחישוב משכורות. בתוכנה זו משתמשים עשרות אלפי עסקים בארץ, והיא נכללת בחומר הבחינה של לשכת רואי החשבון.

לימודי חשבי שכר נעשים בפיקוח לשכת רואי החשבון בישראל, כאשר הבוגרים שעומדים במבחנים מקבלים תעודה תעודה מהלישכה. אם אתם מחפשים הסמכה מקצועית שתאפשר לכם לזכות בהשכלה לקראת עבודה כחשב שכר בכיר, ט.מ.ל היא הכתובת.

איפה לומדים?

אפשר ללמוד קורס חשבי שכר במכללת טמל במגוון סניפים: בחיפה, ירושלים, תל אביב ובאר שבע.