לימודי מנהל עסקים במכון לנדר

הלימודים במסלול מנהל עסקים הינם ברמה אקדמית גבוהה המחברת בין אלמנטים תיאורטיים לבין תכנים מעשיים וניסיון ניהולי של המרצים עצמם.

ללמוד מנהל עסקים מניסיונם הרב של המרצים

מכון לנדר מיסודו של קולג' טורו ביורו, הינו מוסד אקדמי המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה כמוסמך להעניק תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בלימודי יהדות ומורשת. במכון נמצא בית הספר למנהל עסקים, בית הספר ללימודי יהדות, בית הספר ללימודי ארץ ישראל וירושלים והיחידה ללימודי חוץ. הסטודנטים במכון לנדר זוכים לסביבת לימודים נעימה בקמפוס מודרני הממוקם בשכונת גבעת שאול, לרשות הסטודנטים עומדות כיתות מחשבים משוכללות ושירותים נוספים כגון: ספריה, מאגרי מידע ממוחשבים, שירותי צילום וכדומה. מכון לנדר מקפיד גם לשמור על מעורבות הסטודנטים בקהילה בעזרת סיוע לארגונים ועמותות.

מהות המסלול

בבית הספר למנהל עסקים של מכון לנדר ניתן לבחור באחת מארבעת ההתמחויות הנ"ל: ניהול, שיווק, מימון וחשבונאות כאשר תוכנית הלימודים מורכבת מקורסי מבוא ותשתית ואילו ההתמחויות כוללים 7 קורסים מתוכם חמישה קורסי בחירה ושני קורסי חובה, בנוסף הסטודנטים מחויבים להגיש פרויקט גמר בתחום ההתמחות.

מטרות המסלול ויתרונות המסלול

מטרת המסלול היא להכשיר מנהלים מצוינים ומקצועיים אשר ביכולתם לתת מענה מקורי תוך חשיבה אסטרטגית למגוון של מצבים ובעיות הקיימים בתחום הניהול. השילוב בין ידע תיאורטי לבין הידע המעשי מאפשר לסטודנטים לפתח חשיבה עצמאית ולחפש אחר פתרונות מתקדמים שיאפשרו להם להוביל בתחום הניהול וגם להוביל את החברה או הארגון שאותו הם ינהלו בעתיד להישגים משמעותיים ופורצי דרך.
תוכניות הלימוד במסלול מנהל עסקים הינן תוכניות עדכניות המותאמות למצב הריאלי בתעשייה. בוגרי התוכנית למנהל עסקים מצליחים להשתלב בשוק תחרותי זה ולהשיג מגוון רחב של עמדות מפתח ומשרות מבוקשות.

המרצים

המרצים של מכון לנדר הינם בעלי תפקיד המעורבים בפעילות העסקית בתפקידי ניהול בכירים או בתפקידי ייעוץ בכירים, חלק ממרצי המסלול ללימודי מנהל עסקים עוסק במחקר בתחום ומפרסם מאמרים אקדמיים בכתבי עת חשובים בעולם. צוות המרצים של מכון לנדר מקפיד על יחס אישי לסטודנטים תוך התחשבות בצרכים הספציפיים של הסטודנטים שרבים מהם משלבים עבודה עם לימודים ולעיתים הם אף בעלי משפחות.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה למכון לנדר המרכז האקדמי ירושלים הינם – תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של 75 ומעלה תעודת הבגרות צריכה לכלול 4 יחידות לימוד בציון עובר ו- 3 יחידות לימוד מתמטיקה בציון של מינימום 60, או תעודת סיום של מכינה קדם אקדמית, או תעודה שוות ערך מחו"ל שמאושרת על ידי משרד החינוך והתרבות. בקשות הקבלה ללימודים נידונות על ידי ועדת קבלה הלוקחת בחשבון גם נתונים אישיים נוספים כגון: לימודים קודמים, ניסיון בתפקיד ניהולי, ציון מבחן פסיכומטרי ועוד.

מלגות

במכון לנדר ניתן לקבל מספר מלגות כגון מלגות הצטיינות למועמדים לתואר ראשון בממוצע בגרות של מעל 105 או ציון פסיכומטרי מעל 700. מלגת מפעל הפיס לחיילים משוחררים, מלגת מוקד ידידים, מלגת קרן דלק לחיילים משוחררים, מלגת קרן גרוס, מלגת קרן "הישג" מלגה מקרן המלגות לערבים ויהודים על שם ויסאם חמיס ועוד כמפורט באתר הבית של מכון לנדר המרכז האקדמי ירושלים.