מירב

בואו לקרוא על מירב, מבית האוניברסיטה הפתוחה. זהו מוסד הלימודים מהמובילים בארץ בתחומי הרפואה המשלימה, בו תוכלו ללמוד עיסוי, רפואה סינית ועוד.

ללמוד באוניברסיטה הפתוחה

במירב שילבה האוניברסיטה הפתוחה את הפעילות עם "מכבי טבעי", ובכך הצליחה לבלוט בנוף הישראלי בתור אחד ממוסדות הלימוד המובילים ברפואה משלימה. מירב כוללת מסלולי הכשרה מקצועיים וארוכים, המכינים את המטפל לשוק העבודה, ונותנים לו כלים לבנות לעצמו קריירה.

במירב תלמדו לא רק על הרפואה המשלימה, אלא תפתחו ידע רפואי משולב הכולל גם את הרפואה המערבית. כך מצליחה מירב להכשיר אנשי מקצוע, מעסים, מטפלים הוליסטיים ואחרים אשר יודעים לטפל באדם בצורה מקיפה ומלאה ולהביא אותו לבריאות שלמה.

האווירה במירב

למרות שסניפי האוניברסיטה הפתוחה פרוסים ברחבי הארץ, מצליח מוסד הלימודים לשמור על אווירה מיוחדת בבתי הספר השונים. במירב ישנה אווירה מרגיעה ורוחנית, ויתכן שאווירה זו מגיעה כתוצאה מהמורים המעולים המועסקים במכללה. אלו הם מדריכי נפש בעלי נסיון של שנים שבנו את עצמם כמטפלים מוכרים ואהודים. המורים ברפואה המשלימה לא רק מסבירים את החומר, אלא עוזרים לתלמיד למצוא את דרכו ולהתפתח לאורך הקורס גם באופק הרוחני והנפשי שלו.

תרומה לקהילה

במירב מייחסים חשיבות לחיזוק הקהילה, ולכן בית הספר מוביל מסגרות התנדבותיות בתוך תוכנית הלימודים. הסטודנטים עובדים עם ילדים עם בעיות קשב וריכוז המשולבים בביה"ס רגילים, ילדים ומבוגרים עם צרכים מיוחדים השוהים במסגרות טיפוליות ועוד קבוצות שזקוקות לתמיכה.

הכשרה

במירב דואגים שההכשרה שתקבלו בסוף הקורס תאפשר למצוא עבודה בארץ ובחו"ל. לכן שמים דגש מיוחד על התנסות קלינית, ולומדים במסגרת ארוכה שלעתים נמשכת ארבע שנים. מסגרת זו מזכה בניקוד אוניברסיטאי, כך שאפשר להמשיך לתואר ראשון לאחר הקורס. גם מטפלים שכבר עובדים ברפואה המשלימה ימצאו קורסים מתקדמים במירב שיקדמו אותם אף יותר. לאחר הלימודים סטודנטים מצטיינים משתלבים כמטפלים במרפאות "מכבי טבעי".

סניפים

אזור המרכז:
תל אביב – הכפר הירוק: צומת רמת השרון
בת ים: מכללת בת ים, רח' רהב 7.
פתח תקוה: מכללת העיר פתח תקוה, רח' גיסין 60.

אזור הצפון:
חיפה: צ'ק פוסט, רח' הקורנס 9.

אזור הדרום:
באר שבע: קמפוס בית יציב, רח' העצמאות 79.

אזור ירושלים:
ירושלים: קמפוס הגן הטכנולוגי, מלחה.

 

קבל מידע על מירב
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על מירב

קורס מדיטציה במירב מה הייתם אומרים אם הייתם קוראים שאפשר להגיע לחיים רגועים יותר תוך 12 מפגשים בלבד? במכללת מירב מעבירים קורס מדיטציה שמלמד איך לבצע עצירה בחיים, ולמדוט. המדיטציה מאפשרת לנו לזכות בשקט יומיומי שחשוב להתפתחותנו להמשך קריאה »
קורס דמיון מודרך במירב הדמיון המודרך הוא תהליך בו משתמשים בתרגילי דמיון על מנת להשיג יתרון קוגניטיבי ולפתור בעיות מורכבות. בקורס של מירב לומדים לאורך 12 מפגשים את כל הידע הנדרש כדי לשלוט בטכניקות הדמיון המודרך. דמיון זה להמשך קריאה »
קורס קינסיולוגיה חינוכית במירב קורס קינסיולוגיה במירב נמשך בין שנה לשנתיים, ומלמד אתכם להשתמש בכלים קינסיולוגיים על מנת להתפתח ולצמוח בצורה משמעותית. בשנה א' לומדים תרגילי מוח שונים של קינסיולוגיה, ובסוף השנה מקבלים תעודת תרגילי מוח מטעם האגודה להמשך קריאה »
קורס טיפול בילדים עם הפרעות קשב במירב נתחיל בעובדה שלא ידועה לרבים - בעזרת עיסוי ומגע אפשר לשפר משמעותית את המצב של ילדים עם הפרעות קשב וריכוז. בבית הספר מירב של האוניברסיטה הפתוחה לקחו את זה הלאה ופיתחו קורס שלם שנועד להמשך קריאה »
קורס תזונה וצמחי מרפא במירב מכירים את זה שאתם חולים, וסבתא שלכם רוקחת לכם תרופה מיוחדת שרק היא מכירה מצמחי מרפא? במירב החליטו להעניק את הידע הזה לכל דורש, והציבו קורס תזונה וצמחי מרפא שמלמד אתכם את רזי הריפוי להמשך קריאה »

קבל מידע על מירב
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר