חשיפה – האוניברסיטה הפתוחה

חשיפה – בית הספר לאומנויות התקשורת הטלוויזיה והמולטימדיה

מטרת בית ספר חשיפה שקיים מעל לחמש עשרה שנה, היא להכשיר אנשי מקצוע ויוצרים בתחומי הידע השונים תוך שילוב טכנולוגיה עתירת ידע. תוכנית הלימודים של בית הספר חשיפה היא ברמה אקדמית גבוהה במיוחד תוך הקפדה על חומרי לימוד אקטואליים יחד עם פיתוח חשיבה יצירתית והעמקת המיומנות הטכנולוגית. בית ספר חשיפה שייך ללימודי ההמשך של האוניברסיטה הפתוחה והוא נמצא במרכז חדש במתחם הכפר הירוק. בית הספר מאפשר לימודים עיוניים לצד התנסות מעשית בתחומי התקשורת.

הלימודים בבית ספר חשיפה נעשים באמצעות שיעורים פרונטאליים שמועברים על די המיטב של היוצרים והמומחים על פי התחומים השונים, יחד עם שיעורים מעשיים בסדנאות היצירה ועבודה במעבדות משוכללות כגון: אולפני רדיו, חדרי ערכיה וסטודיו. העבודה המעשית נעשית בליווי צמוד של צוות מתרגלים מקצועיים.

המעבדות והאולפנים שעומדים לרשות הסטודנטים הם משוכללים ויקרים מאוד ובכולם ישנה תשתית טכנולוגית מתקדמת בתחומים של הפקה, יצירת תוכן ושידור. מעבדות ואולפנים אלו עוזרים לסטודנט להתנסות ולרכוש מיומנות וכלים מקצועיים אשר יאפשרו לו להשתלב ביתר קלות בתעשייה בארץ. בבית ספר חשיפה נמצאות מעבדות מדיה בעלות תוכנות גרפיות מתקדמות, מחשבים חזקים, חיבור לאינטרנט ותוכנות עריכת סאונד ווידאו, בסטודיו הדיגיטאלי הסטודנט יכול לערוך קליפים כתבות טלוויזיה וסרטים. אולפן הרדיו של חשיפה משמש גם כסדנת לימוד וגם כמקום לשידור תוכניות ואירוח קהל, באולפן הטלוויזיה ניתן לעבור את כל תהליכי ההפקה ומגוון התפקידים הקשור לתחום של תוכניות טלוויזיה.

לפגוש את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום

בית ספר חשיפה משתדל להעניק לתלמידיו את החוויה הטכנולוגית המתקדמת ביותר בכל מסלול של לימודים שהסטודנט בוחר להתמחות בו, הסטודנט ניפגש במהלך לימודיו עם הציוד החדיש ביותר, התוכנות הכי עכשוויות בשוק, אולפני רדיו וטלוויזיה מצוידים ובאמצעות כך הוא יכול להתמקצע ולצבור ניסיון מעשי רב אשר יעזור לו בעתיד להשתלב בתעשיית התקשורת בארץ על רבדיה השונים.

רבים מהסטודנטים אינם יודעים בדיוק מה הם רוצים ללמוד, לכן בית ספר חשיפה מאפשר למועמדים ולמתעניינים בלימודים לקבוע פגישת ייעוץ מקצועי, אשר תעזור לסטודנט להחליט באיזה מסלול הוא מעוניין לבחור. בנוסף ניתן גם לעשות סיור בבית הספר אשר יעזור לכם להתרשם מהאווירה בבית הספר וממגוון מסלולי הלימוד שבתוכו וגם להתרשם מהעבודות האחרונות של הסטודנטים.

בית ספר חשיפה מציע אפשרות של שילוב לימודים לתואר ראשון של האוניברסיטה הפתוחה יחד עם תכניות לימודי התעודה, כדי להירשם למסלול זה כדאי לפנות למערך הייעוץ האקדמי והדרכה בלמידה ולקבוע פגישה ייעוץ. .

ספריית בית ספר חשיפה

ספריית בית ספר חשיבה כוללת בתוכה אוצרות מידע מסוגים שונים בנוסף לכל פרסומי האוניברסיטה הפתוחה. הספרייה עומדת לשירות הסטודנטים, סגל ההוראה והעובדים של האוניברסיטה והיא כוללת ספרים, תקליטורים, ספרי יעץ ,כתבי עת, כתבי עת אלקטרוניים, מאגרי נתונים ועוד. הסטודנטים של בית ספר חשיפה יכולים להזמין ספרים ומאמרים לצפות בקלטות וידאו, להתבונן בעבודות סמינריוניות ולהשתמש בספרייה האלקטרונית שבאתר.

ייחודיות בית ספר חשיפה

בית ספר חשיפה שחרט על דגלו את המצוינות והטכנולוגיה מאפשר לסטודנטים שלו נגישות לציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר בתחום של התקשורת והעיצוב. אין ספק שבעולם התחרותי של היום שבו הטכנולוגיה בתחום אינה מפסיקה לחדש ולהתפתח, הכרת הכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, מאפשרת לסטודנטים להתברג בתעשייה ביתר קלות במיוחד בתחומים של הרדיו והטלוויזיה.

מסלולי הלימוד בבית הספר חשיפה

  • תקשורת חזותית ועיצוב
  • אנימציה
  • טלוויזיה קולנוע ותקשורת
  • פרסום וכתיבה
  • עיתונות ורדיו
  • קורסים טכנולוגיים
  • קורסי העשרה

מידע נוסף

כתובת: בית ספר חשיפה, הכפר הירוק.
טלפון: 03-7660666

קבל מידע על חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על חשיפה - האוניברסיטה הפתוחה
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר