המרכז ללימודים אקדמיים

המרכז ללימודים אקדמיים ממוקם באור יהודה, הנמצאת במרכז הארץ, ובה מרכז גדול 'עתיר ידע'. המרכז ללימודים אקדמיים הינו מרכז להשכלה גבוהה מוכר ובו שלושה בתי ספר לתואר ראשון ותואר שני. בית הספר "סרנת" לניהול, בית הספר לפסיכולוגיה, בית הספר לחינוך ולימודי תואר שני במקצועות הבריאות. המטרה המרכזית של מוסד זה, בנוסף לידע אקדמי ברמה גבוהה שהוא מעביר לסטודנטים שלו במגוון רב של מסלולי לימוד, היא לייצור פלטפורמה בעלת תנאים אופטימאליים להכשרת הסטודנטים לעולם האמיתי ולמשק העבודה. זאת על ידי תוכניות לימודים המשלבים לימוד אקדמי ולימודים יישומיים ופרקטיים.

למידה אקדמית גבוהה תוך הכנה לעולם העבודה

אחד הנושאים המייחדים את המרכז ללימודים אקדמיים, הוא תוכניות הלימוד העדכניות בהן משתמש סגל ההוראה, המשלב ניסיון מעשי אקטואלי נרחב בשוק העבודה, עם ידע אקדמי עמוק ומגוון.

יתרונות נוספים

  • המרכז ללימודים אקדמיים אימץ את תורתו של אחד ממקימי בית הספר פרופ' סרנת ז"ל לשלב גישה מדעית מדויקת עם יחסי אנוש חמים. בבית הספר מלמדים לתואר ראשון ושני במנהל עסקים בתחומים שונים ומעניקים לסטודנטים בסיס לפיתוח קריירה ניהולית. תכנית הלימודים כוללת תיאוריות ומודלים מהמתקדמים ביותר בתחום הניהול, תיאוריות ומודלים אלו עוזרים לסטודנט – מנהל לעתיד לבוא – לרכוש כלים יישומיים ויידע בעת קבלת החלטות בסוגי עסקים שונים.
  • שיטת המנטורינג – החניכה, המוענקת לסטודנטים בכל תקופת לימודיהם, עוזרת להם לחוש את המשמעות המעשית של הלימודים התיאורטיים בעולם העסקים על ידי פגישות אישיות עם בכירים מעולם העסקים.
  • המרכז ללימודים אקדמיים, הסגל האקדמי והצוות המינהלי, עוזרים ומאפשרים לסטודנטים לשלב עבודה ולימודים. ימי הלימודים והשעות קבועות לאורך כל זמן הלימודים, לכן אפשר לתמרן בין הלימודים, המשפחה והקריירה.
  • במרכז ללימודים אקדמיים פועל מרכז השמה המסייע לסטודנטים, למצוא עבודה בתחום הרלוונטי עוד בזמן הלימודים. הקשר עם נציגי חברות וארגוני עובדים הוא כה הדוק שנציגים אלו מגיעים לקמפוס כדי למצוא עובדים מתאימים.

ספריית המרכז ללימודים אקדמיים

הספרייה של המרכז ללימודים אקדמיים הינה רחבת ידיים ובה פינות קריאה ולימוד, בנוסף להשאלת ספרים אפשר להשתמש גם בעמדות המחשבים, לעיין במאגרי המידע הממוחשבים ולקבל ייעוץ והדרכה.

ייחודיות המרכז ללימודים אקדמיים

סטודנטים רבים המעונינים ללמוד תואר ראשון, חוששים שלאחר סיום לימודיהם הם לא ימצאו עבודה בתחום שלו הם הקדישו שלוש שנים מחייהם, במרכז ללימודים אקדמיים החשש יורד, בזכות העובדה שלמרכז יש קשרים הדוקים עם התעשייה הישראלית ובזכות כך שהמרכז מקדיש מאמצים רבים לעזרה לסטודנטים במציאת עבודה, במהלך הלימודים ולאחר סיומם.

מסלולי לימוד במרכז ללימודים אקדמיים

מסלולי הלימוד לתואר ראשון

B.A במנהל עסקים במסלולים:
1. שיווק
2. מימון ובנקאות
3. מחשבים ומערכות מידע
4. ניהול משאבי אנוש
5. חשבונאות
6. רב תחומי

• B.A בפסיכולוגיה
• B.A בחינוך
• B.A בניהול מערכות בריאות

מסלולי הלימוד לתואר שני

MBA במינהל עסקים בהתמחויות:
1. שיווק
2. מימון ובנקאות
3. משאבי אנוש
4. ניהול מוסדות ציבור, תרבות, חברה וממשל
5. מסלול רב תחומי

MA בחינוך בהתמחויות:
1. ניהול וארגון מערכות חינוך
2. תקשוב ולמידה
3. חינוך מיוחד
4. ייעוץ חינוכי
5. חינוך לגיל הרך

מידע נוסף

כתובת: רחוב היוצרים 2, אור יהודה
טלפון: 1800-40.40.90


עוד על המרכז ללימודים אקדמיים

לימודי ייעוץ חינוכי במרכז ללימודים אקדמיים לימודי ייעוץ חינוכי במוסד חדיש ומתקדם ששם דגש על יישומיות ושילוב לימודים עם עבודה המרכז ללימודים אקדמיים הוא מוסד מוכר ע"י המל"ג ונמצא באור יהודה שבמרכז הארץ, המרכז הוא צעיר יחסית בנוף האקדמי הישראלי ובכך להמשך קריאה »
לימודי מנהל עסקים במרכז ללימודים אקדמיים ללמוד מנהל עסקים בצורה המעשית ביותר המרכז ללימודים אקדמיים נמצא בעיר אור יהודה וכחלק מהעיר, המרכז פועל רבות למען שיתוף הסטודנטים בעשייה ובתרומה חברתית למען הקהילה המקומית וקידומה. המרכז ללימודים אקדמיים מקפיד על תוכניות לימוד להמשך קריאה »
לימודי פסיכולוגיה במרכז ללימודים אקדמיים לקדם את הקריירה כבר בתקופת הלימודים המרכז ללימודים אקדמיים הינו מוסד אשר קיבל את אישור המועצה להשכלה גבוהה. המוסד חרט על דגלו להכשיר את הסטודנט לעולם העבודה באמצעות תוכנית ברמה אקדמאית גבוהה המשלבת לימודים פרקטיים, להמשך קריאה »
לימודי חשבונאות במרכז ללימודים אקדמיים בית ספר סרנת לניהול – חשבונאות ברמה אחרת במרכז ללימודים אקדמיים הממוקם באור יהודה, הדגש הוא על רמה אקדמית גבוהה בשילוב עם ידע מעשי המכשיר את הסטודנטים למילוי תפקידם המקצועי על הצד הטוב ביותר. תנאים להמשך קריאה »
לימודי הוראה במרכז ללימודים אקדמיים לימודי הוראה בסטנדרטיים בין לאומיים קמפוס המרכז ללימודים אקדמיים ממוקם באור יהודה, זוהי מכללה המציעה בין השאר לימודים לתואר ראשון ושני בתחומים רבים, הלימודים נחשבים ללימודים ברמה גבוהה ואפילו בעלי סטנדרטים בין לאומיים. חלק ממסלול להמשך קריאה »