המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לשנות לקבוע להשפיע – המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים משלבת בתוכה שני תחומים מאוד מרכזיים בכל חברה גם מבחינת התפתחות החברה וגם מבחינה מקצועית, לכן התואר המשולב במשפטים ובמנהל עסקים שהמרכז מעניק לבוגריו אשר בחרו במסלול זה הוא תואר מבוקש מאוד המאפשר לבוגרים לא רק להשתלב ביתר קלות בשוק העבודה בארץ, אלא גם לפתח לעצמם קריירה מרשימה מתגמלת ומיוחדת מאוד.

מלבד התואר המשולב ניתן גם לעשות תואר במנהל עסקים וחשבונאות, מסלול לימודים זה זכה למוניטין רב מאוד בזכות תכנית הלימודים שהצליחה לשלב בהצלחה בין לימוד עיוני לעולם המעשי.

מתוך מטרה לאפשר לימודי משפט גם לתלמידים שאינם בעלי תעודת בגרות או שהציונים שלהם נמוכים מתנאי הקבלה, המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הקים תוכנית מיוחדים של לימודי הכנה. המכינה מיועדים לבני 30+ שאינם בעלי תעודת בגרות, הלימודים במכינה נערכים פעמיים בשבוע בשעות אחרי הצהריים במקצועות: אנגלית, אוריינות אקדמית, משטר מדינת ישראל, מדע וטכנולוגיה ומחשבת ישראל. כדי להצליח במכינה ולהמשיך ללימודי המשפטים במרכז התלמיד צריך לקבל ציונים של 80 ומעלה, אבל עקב מכסה מסוימת של תלמידי מכינה שהמרכז מוכן לקלוט, יתקבלו התלמידים בעלי ההישגים הטובים ביותר בנוסף לעמידה בקריטריונים.

המרכז האקדמי למשפט ולעסקים שרואה עצמו מחויב לתרום ולתמוך בקהילה, מעניק מספר מלגות לסטודנטים אשר יתרמו מזמנם לקהילה, מלגות אלו יעזרו לסטודנטים לממן חלק משכר הלימוד שלהם. ישנן מלגות הניתנות לסטודנטים מצטיינים המסייעים לתלמידי שנה א' במשך 4 שעות שבועיות, ישנם פרויקטים של פרח ובהם הסטודנטים חונכים תלמידי בתי ספר יסודיים, פרויקט סיוע בהכנת תלמידי תיכון לבגרויות ועוד. מלבד זאת ניתן לקבל מלגה על רקע סוציו-אקונומי, ישנן מלגות לתושבי אשדוד, פרויקט ספורט ומלגות לסטודנטים מצטיינים.

לדעת שמחכה לך קריירה בטוחה בחוץ

סקר שפורסם בעיתון דה מרקר הראה כי רמת ההשתכרות של הבוגרים של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים בארץ, הוא מהגבוהים ביותר וזאת כמובן הודות לרמת הלימודים הגבוהה במרכז, בהשתתפות המעשית של הסטודנטים בפרויקטים שונים במהלך הלימודים שלהם, ברמה הגבוהה של סגל והמרצים ובחומר האקדמי שמועבר על ידם המותאם למצב בתעשייה ובחברה הישראלית.

במסגרת החטיבה לזכויות האדם שבמרכז האקדמי למשפט ולעסקים, הסטודנטים מקבלים הכשרה אקדמית ומעשית הנותנת להם כלים למילוי תפקידים מרכזיים בשירות הציבורי ובארגונים לא ממשלתיים שפועלים למען הנושא החברתי. הסטודנטים מקבלים הכשרה מעמיקה ומתקדמת בתחומים של זכויות האדם מאת מיטב המומחים ומלבד זאת הסטודנטים משתתפים בעבודה מעשית בתחום החל מטיפול בפניות וכלה במתן סיוע חירום בבית המשפט לענייני משפחה.

הלימודים בבית הספר למנהל עסקים שבמרכז האקדמי למשפט ועסקים משלבים המחשה של דילמות ובעיות מהעולם העסקי גם מהארץ וגם מחו"ל, סגל המרצים למסלול זה נבחר על בסיס המצוינות ההוראתית שלו והמצוינות האקדמית, המרצים הינם בעלי מוניטין בינלאומי ויש להם ניסיון הוראה עשיר גם בארץ וגם בחו"ל. תכנית הלימודים במסלול זה מאפשרת לסטודנטים לנסות ולשלב עבודה תוך כדי לימודים.
ספריית המכרז האקדמי למשפט ולעסקים
הספרייה של המרכז האקדמי למשפט ועסקים משמשת את הסטודנטים לצרכי לימוד וכתיבת עבודות, בספרייה קיים אוסף מגוון ועשיר של ספרי משפט, ספרי מנהל עסקים, קבצי חקיקה, אנציקלופדיות, מדריכים ועוד. ספריית המרכז האקדמי למשפט ועסקים מאפשרת גישה מרחוק למאגרי מידע שעליהם הספרייה מנויה כגון: West Law – חקיקה, פסיקה של ארה"ב, קנדה אנגליה, חומר על מדינות אירופאיות ואנציקלופדיות משפטיות. HeinOnline – אוסף נרחב של כתבי עת משפטיים אמריקאיים. דינים ועוד – פסיקה וחקיקה בישראל. Israeli Law Data – חקיקה סקירות משפטיות ורשומות. פסק דין – פסיקה ישראלית ועוד מאגרים בתחומי המשפט.

ייחודיות המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

אין ספק שהמבנים של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הם מבנים מרשימים וחדישים במיוחד, אשר כיף ללמוד בתוכם וגם חיי הקמפוס נחשבים לתוססים ומרתקים, אבל הדבר החשוב מכך הוא הרמה האקדמית הגבוה והמעורבות החברתית והקהילתי שהמרכז דוגל בה ובזכות כך הוא מצליח לעורר בסטודנטים שלו הערכה והבנה לחשיבות התרומה לחברה והקהילה ורצון עז לפעול למען הקהילה גם בעתיד.

תארים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

  • תואר במשפטים
  • תואר במנהל עסקים
  • תואר בחשבונאות

מידע נוסף

כתובת: המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ת.ד. 852 בני ברק 51108
טלפון: 03-6000800 פקס: 03-6000801

קבל מידע על המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

לימודי חשבונאות במרכז האקדמי למשפט ועסקים מעצב את רואה החשבון העתידי המרכז האקדמי למשפט ועסקים ממוקם בקמפוס עירוני ברמת גן והוא החל לפעול שם בשנת 1995, במרכז האקדמי לומדים כ- 2600 סטודנטים במסלולים הבאים: LL.B. במשפטים, B.A במנהל עסקים ו- B.A להמשך קריאה »
לימודי מנהל עסקים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים להתמקד, ללמוד ולהצליח מידע על מוסד הלימודים המרכז האקדמי למשפט ולעסקים מאמין כי המפתח להצלחה בעולם האקדמי הוא התמקדות במספר מועט של תחומים לימודיים, כדי להגיע למצוינות בתחומים אלו, לכן בניגוד למוסדות לימוד אקדמיים אחרים, המרכז להמשך קריאה »
לימודי משפטים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים לשנות, לקבוע ולהשפיע המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן בחר להתמקד בשני תחומים עיקריים וחשובים - משפט ועסקים, כאשר שאיפתו היא להגיע למצוינות בשני התחומים הללו. במרכז האקדמי שואפים לא רק למצוינות אלא גם לפתיחת להמשך קריאה »

קבל מידע על המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר