המכללה האקדמית תל חי

המכללה האקדמית תל חי – למדע סביבה וחברה

המכללה האקדמית תל חי החלה את דרכה בשנת 1957, כאשר המועצה האזורית של הגליל העליון החליטה להקים את המכללה האזורית תל חי, כדי להעניק אפשרויות ללימודי חוץ, אמנות והשתלמויות לתושבי האזור. בשנת 1993 קבלתה המכללה את היתר המועצה להשכלה גבוהה והחלה לפעול כמוסד אקדמי בחסות אוניברסיטת חיפה, בשנת 1996 הפכה המכללה למוסד עצמאי להשכלה גבוהה והיא רשאית להעניק תואר ראשון במגוון רחב של מסלולים ותואר שני בשלושה מסלולים. במכללה לומדים כ- 4,500 סטודנטים והיא נמצאת באצבע הגליל צפונית לקריית שמונה.

המכינות הקדם אקדמיות של המכללה האקדמית תל חי הותאמו במיוחד לצרכי התלמידים ומכללת תל חי נחשבת כחלוצה בתחום של מסלולי המכינה, המכללה מקיימת מסגרת לימודית ייחודית בהשוואה למכינות אחרות. שיטת ההוראה מורכבת ממערכת אישית המותאמת לכל סטודנט והיא מאפשרת למידה ממוקדת של מספר מקצועות מצומצם בהתאם למועדי בחינות הבגרות והיא גם מאפשרת חיסכון בזמן וסיכויים יותר טובים להצלחה.

המכללה האקדמית תל חי מציעה מעונות לסטודנטים הנמצאים במרחק של 2 ק"מ מהמכללה, בתוך שכונת מגורים בחלקה הצפוני של קריית שמונה. המגורים במעונות נפרדים לבנים ולבנות והחלוקה של הדירות היא על פי המגמות. בכל הדירות שבמעונות נמצא ריהוט הכולל: שולחנות, מיטות, ארונות, כיסאות, מזרנים, מקרר גז וכיריים, בנוסף קיים חדר כביסה וחדר מחשבים המשותף לכל הסטודנטים.

מסלולים ייחודיים ברמה אקדמית גבוהה

במכללה האקדמית תל חי ניתן ללמוד במספר מסלולים ייחודיים למכללה כגון המסלול לאמנות שמאפשר בין השאר לימודי קדרות הבנויים על פיתוח היכולות של התלמיד מתוך דיאלוג בין החומר לבין היוצר, התלמידים מקבלים אובניים משלהם ומרחב יצירה אישי תוך ליווי של מורים ושל קדרים מקצועיים. בנוסף המכון לאמנות מציע מסלול ייחודי שמאפשר מפגש של הסטודנטים עם מגוון רב של תפיסות עולם שונות וסדנאות אומן המפתחות את השפה האישית של התלמיד. במחלקה לצורפות וזכוכית רוכש הסטודנט מיומנות טכנית גבוהה, טכניקות עיצוב ופיתוח שפה אישית בתחום העיצוב.

מכללת תל חי משלבת קורסים אקדמיים מחקרים ופעילות למען הקהילה ובכללם גם את המרכז האקדמי לנוער שמטרתו לחזק את הפוטנציאל של תלמידי הצפון. בנוסף המכללה האקדמית תל חי פועלת ומעודדת התנדבות למען הסביבה תוך קיום מאבקים למען איכות הסביבה וקידום הטכנולוגיות הירוקות בגליל בעיקר במקצועות המדעים ובמחקרים.

במכללה האקדמית תל חי מצוי מרכז תמיכה לסטודנטים עם ליקויי למידה, המרכז מציע לסטודנטים המתקשים תמיכה רגשית, ליווי אישי באמצעות חונכים, תמיכה של מומחים וסדנאות של מיומנויות למידה, כדי לעזור לסטודנט לרכוש השכלה אקדמית ולעבור בהצלחה את מסלול הלימודים שנבחר על פי כישוריו ונטיית לבו על אף הקשיים שלו.

ספריית המכללה האקדמית תל חי

הספרייה של מכללת תל חי כוללת מגוון רחב של משאבי מידע המתאימים למסלולי הלימוד שבספרייה בהתאם לצרכים של הסטודנטים ושל סגל ההוראה והמחקר, בנוסף הספרייה מכילה ספרי קריאה כתבי עת, סרטי קולנוע ועוד. ניתן לעשות חיפושים בקטלוגים של הספרייה באמצעות המחשבים הפזורים ברחבי הספרייה וגם לגשת לספריה באמצעות המחשב הביתי. הספרייה נותנת גם שירותי השאלה בינספרייתית, ניוד ספרים בין קמפוסים ושרותי יעץ והדרכה.

ייחודיות המכללה האקדמית תל חי

הכנסים, הפעילויות, ההרצאות והתערוכות שמתקיימים באופן רציף במכללת תל חי, הופכים את הלימודים במכללה לא רק לחוויה לימודית אקדמית מאתגרת, אלא גם לחוויה חברתית תוססת ומלאת פעילויות, אשר מאפשרת לסטודנטים להרחיב את הידע ואת ההשכלה שלהם גם במקצועות האקדמאיים וגם בתחומים הקשורים לפנאי ואומנות תוך יצירת קשרים חברתיים חדשים והשתתפות בחיי קמפוס תוססים ופעילים.

חוגי לימוד במכללה האקדמית תל חי

 • החוג לביוטכנולוגיה
 • החוג לביוטכנולוגיה MSc
 • החוג למדעי הסביבה
 • החוג למדעי המזון
 • החוג למדעי התזונה
 • החוג למדעי המחשב
 • החוג לעבודה סוציאלית BA
 • החוג לעבודה סוציאלית MA
 • החוג לפסיכולוגיה
 • החוג לחינוך
 • החוג ללימודים רב תחומיים
 • החוג לכלכלה וניהול
 • החוג לשירותי אנוש

מידע נוסף

כתובת: מכללת תל חי ד.נ. גליל עליון 12210
טלפון: 04-8181818

קבל מידע על המכללה האקדמית תל חי
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על המכללה האקדמית תל חי

לימודי קולנוע בתל חי במכללה האקדמית תל חי תמצאו מסלול לימודי קולנוע וטלוויזיה שמכשיר קולנוענים במגוון מסלולים. היתרון הגדול של הלימודים בתל חי הוא במעשיות של התואר. בלימודי הקולנוע תלמדו בשילוב עם הטכנולוגיה החדישה ביותר, המצלמות הטובות ביותר, להמשך קריאה »
לימודי אנימציה בתל חי אודות ספיר כאשר אתם נתקלים בבחירה לבחור מסלול אנימציה, יתכנו מספר רב של שיקולים שיכווינו את החלטתכם הסופית. אחד המקומות הטובים ביותר שתוכלו לבחור בהם הוא במכללת תל חי. זוהי אחת המכללות הותיקות בישראל, שנמצאת להמשך קריאה »
לימודי חינוך במכללת תל חי תואר ראשון בחינוך – B.A - החינוך כייעוד וכמחויבות חברתית בגליל בצפון עמק החולה, בתוך הנוף המרהיב בו רואים את זרימת מקורות הירדן ממוקמת המכללה האקדמית תל חי. במכללה לומדים כ- 3,200 סטודנטים לתואר ראשון להמשך קריאה »
לימודי הנדסת בניין במכללת תל חי חווית לימודים מיוחדת במקום היפה ביותר בארץ המכללה הטכנולוגית תל-חי הינה מהמכללות הותיקות ביותר בישראל. המכללה נמצאת באצבע הגליל במיקום מדהים המשקיף על החרמון, הרי נפתלי ועמק החולה, איזור תיירותי בלב שמורות טבע רבות. במכללת תל-חי להמשך קריאה »
לימודי חקלאות במכללה האקדמית תל חי לימודי חקלאות המכללה האקדמית תל חי – החיבור הטבעי בין אדמה, שמים ואופק 4.500 סטודנטים לומדים במגוון חוגים ותכניות בקמפוס תוסס וססגוני, המכיל בין השאר גם מעבדות משוכללות ספרייה עשירה. במכללה האקדמית תל חי נערכים להמשך קריאה »

קבל מידע על המכללה האקדמית תל חי
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר