לימודי תקשורת במכללה האקדמית תל אביב יפו

מטרת מסלול לימודים במדעי המחשב בצירוף התמחות בתקשורת ובאינטרנט של המכללה האקדמית תל אביב יפו היא להפוך את הסטודנט למומחה באחד התחומים הכי מתפתחים והכי מבוקשים היום בתעשייה בארץ ובחו"ל, הלימודים במסלול זה מתמקדים בהתנסות אינטנסיבית בפיתוח תוכנה והם מתרכזים בשימוש בכלי הפיתוח הנפוצים ביותר היום בתעשייה, כך שעם סיום הלימודים הסטודנטים של המכללה האקדמית תל אביב יפו יוכלו להשתלב בקלות בשוק העבודה בתחומים אלו.

ללמוד ברמה האקדמית הגבוהה ביותר

המכללה האקדמית תל אביב יפו נוסדה בשנת 1994 מתוך מטרה להעניק לסטודנטים אווירה משפחתית תומכת ובמקביל לשמור על רמת לימודים גבוהה, חווית הלימודים במכללה האקדמית תל אביב יפו היא חוויה מעשירה שמטרה להכין את הסטודנט בצורה הטובה ביותר לשוק העבודה. דרישות הקבלה למכללה נחשבות לגבוהות וגם האתגרים הניצבים בפניי הסטודנטים במהלך לימודיהם הם אתגרים אקדמיים שאינם פשוטים כלל וכלל וזאת מתוך מטרה להביא כל סטודנט וסטודנט למיצוי מכסימום מהפוטנציאל האישי שלו.

מהות המסלול למדעי המחשב ותקשורת

הלימודים לתואר במדעי המחשב בצירוף התמחות בתקשורת ובאינטרנט, מתמקדים בעיקר בצד המעשי של התקשורת כלומר פיתוח אתרים ויישומים אחרים שהינם מבוססי רשת. במהלך הלימודים במסלול זה נלמדים קורסים רבים כגון: Application Servers, Web, JavaScrips תכנות לטלפונים סלולאריים, אתרי אינטרנט דינמיים ועוד.

המרצים במכללה האקדמית תל אביב יפו

המרצים של המכללה האקדמית תל אביב יפו הינם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב, המקפידים על רמה לימודית גבוהה במיוחד, תוך מתן אתגרים לסטודנטים ושמירה על תוכנית לימוד עדכנית בהתאם למצב התעשייה בארץ. כתוצאה מכך המכללה האקדמית תל אביב יפו הגיע למקום הראשון מבין כול האוניברסיטאות מבחינת רמת לימודים גבוהה בסקר שפורסם על ידי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה בשנת 2009, בפעם השלישית ברציפות.

תנאי קבלה ללימודי תקשורת במכללה האקדמית תל אביב יפו

תנאי הקבלה הכלליים למכללה האקדמית תל אביב יפו הינם: תעודת בגרות או תעודה שוות ערך מחו"ל, בחינה פסיכומטרית, בחינת מיון באנגלית, בחינת ידע בעברית לעולים חדשים.
כדי להתקבל למסלול מדעי המחשב ותקשורת באינטרנט הסטודנט צריך ציון של 85 בבגרות במתמטיקה ברמה של 4 יחידות או ציון של 65 בבגרות ברמה של 5 יחידות או ציון של 110 ומעלה בבחינות המיון במתמטיקה.

עלויות ומלגות

שכר הלימוד במכללה האקדמית תל אביב יפו זהה לשכר הלימוד האוניברסיטאי והוא נקבע על פי החלטת הממשלה. כדי לעזור במימון שכר לימור מעניקה המכללה מלגות סיוע כלכלי, מלגות הצטיינות ומלגות בעבור מעורבות חברתית.