המכללה האקדמית נתניה

ללמוד לתואר במקצועות הכי מבוקשים והכי יוקרתיים

המכללה האקדמית נתניה מקפידה מאוד על סגל המרצים שלה מתוך מטרה אחת ויחידה – לספק לסטודנטים שלה את צוות המרצים הטוב ביותר, במכללה מלמדים בעלי תואר דוקטור ופרופסורים מהשורה הראשונה בארץ.

המכללה משלבת בהצלחה את ניסיונה האקדמי הגדול יחד עם הבנה וראיית שטח מעמיקה. המכללה האקדמית נתניה מנסה להתאים את סביבת הלימודים לרמה הטכנולוגית המתקדמת ביותר, בשטח הקמפוס ניתן למצוא מעבדות מחשבים משוכללות, אולמות לימוד מרווחים ונוחים, ספריה עשירה ומגוונת וגם אודיטוריומים ואמפיתיאטרון הנמצאים בתוך הקמפוס.

המכינה הקדם אקדמאית של המכללה האקדמית בנתניה פועלת תוך תיאום מלא עם המסלולים לתואר ראשון, מטרת המכינה היא להעניק הזדמנויות נוספות ולהרחיב את מספר האנשים שיוכלו לרכוש השכלה גבוהה בארץ. במכינה הקדם אקדמית ניתן ללמוד במספר מסלולים, כאשר מקצועות הלימוד במכינה משתנים בהתאם למסלול הנבחר, תלמידים החסרים יותר מחמישה מקצועות לבגרות יצטרכו ללמוד במסלול הדו שנתי במכינה.

סטודנטים הלומדים במכללה האקדמית נתניה יכולים להגיש בקשות למלגות אשר ייסעו להם בתשלום שכר הלימוד, המכללה מעניקה בכל שנה מלגות בסכום הכולל של שישה מיליון ₪, המלגות המחולקות קשורות הן לנושא המצוינות בלימודים וגם למצב הסוציו-אקונומי של הסטודנט, בנוסף לכך סטודנטים הגרים בנתניה יכולים גם הם להגיש בקשה למלגה וגם סטודנטים הלוקחים חלק בתרומה לקהילה ובפעילות התנדבותית, מלגות לספורטאים מצטיינים ועוד.

ללמוד במכללה בעלת מוניטין לאומי ובינלאומי

המכללה האקדמית נתניה נמצאת במקום השלישי בישראל מבחינת שביעות רצון הבוגרים, זאת על סקר שנערך בשנת 2009 על ידי המועצה להשכלה גבוהה, בסקר נבדקו נושאים רבים כגון: טיב ההוראה, יחס המרצים, דאגה לסטודנט, רמת הקורסים ועוד. המכללה האקדמית נתניה לא רק מלמדת את הנושאים המבוקשים ביותר בשוק העבודה הישראלי, אלא גם מקיימת שיתופי פעולה עם יותר מ- 100 חברות מובילות בארץ ובאמצעות כך מאפשרת לסטודנטים להשתלב בתעשייה בסיום לימודיהם.

המכללה האקדמית בנתניה מבינה ויודעת שאין זה מספיק רק ללמד את הכללים והחוקים הקשורים לתחום המשפטים, לכן המכללה מתמקדת בעיקר בניסיון ליצור אצל הסטודנטים שלה חשיבה מקורית, יוצרת וביקורתית, חשיבה אשר תעזור לסטודנטים שלה להבין את תחום המשפטים על כל הנושאים והמורכבות שבו, בנוסף לפיתוח חשיבה עצמאית ומקורית המכללה מעניקה לסטודנטים בכל התחומים את ההכשרה היסודית והמעודכנת ביותר בשילוב עם מחקר מעשי.

בשנת 1999 הקימה המכללה האקדמית נתניה את הפורום למשפט ולחברה, אשר משמש כמקום למפגש, הרצאות ודיונים בנושאים הקשורים למשפט וחברה שעומדים על סדר היום הציבורי במדינה. הפורום נועד כדי למצוא את נוסחת האיזון בין הביטחון השלטון והחוק והוא מעלה על סדר היום נושאים חשובים הקשורים לדמוקרטיה ואזרחות. בזמן מפגשי הפורום מתפתח דיון בין הסטודנטים לבין אישיים בכירים מתחום החשיבה, העשייה והתעשייה.
ספריית המכללה האקדמית נתניה

הספרים שבספרייה של המכללה האקדמית נתניה, הם ספרים המותאמים לתוכנית הלימוד ולדרישות המרצים. בספריה קיים מאגר מגוון וגדול של ספרים בנושאים של: מנהל עסקים, משפט וחקיקה, אנציקלופדיות, ספרים בנושא מדעי ההתנהגות, ספרים במדעי המחשב, מדריכים וכתבי עת. כרטיסי הצילום השייכים לספריה משמשים גם לצילומים וגם להדפסת חומר ממאגרי המידע השונים, את כרטיסי הצילום ניתן לטעון במכונה מול אולם 1206.

ייחודיות המכללה האקדמית נתניה

השאיפה למצוינות ניכרת בכל מקום ותחום במכללה האקדמית נתניה, החל מהמבנים היפים, כיתות הלימוד המשוכללות, מעבדות המחשבים, יחס אישי וחם לסטודנטים וכלה בסגל המרצים המוכשר והמקצועי בעל המוניטין הגבוה, אין זה מפתיע שהמכללה זוכה מידי שנה למספר גדל והולך של סטודנטים המעוניינים ללמוד בה. השאיפות של מנהלי ומייסדי המכללה אינן נגמרות כאן והם מעוניינים להפוך בעתיד את המכללה האקדמית לאוניברסיטה הבאה של המדינה.

תחומי הלימוד במכללה האקדמית

 • בית ספר למשפטים
 • בית ספר למנהל עסקים
 • בית ספר לתקשורת
 • בית ספר למדעי ההתנהגות
 • בית ספר לבנקאות ושוק ההון
 • בית ספר למדעי המחשב
 • בית ספר לביטוח
 • משפטים תואר שני
 • מינהל עסקים תואר שני
 • תקשורת תואר שני
 • התנהגות ארגונית תואר שני

מידע נוסף

כתובת: המכללה האקדמית נתניה – רח' האוניברסיטה 1 קריית יצחק רבין נתינה
טלפון: 1-800-225-771 , 09-860-7777


עוד על המכללה האקדמית נתניה

לימודי ביטוח במכללה האקדמית נתניה לימודי ביטוח במוסד אקדמי מכובד עם סגל הוראה איכותי ביותר המכללה האקדמית נתניה היא מכללה צעירה יחסית בישראל (משנת 1995) אשר בתוך זמן קצר מאוד, קיבלה הכרה מהמועצה להשכלה גבוהה ואשר מציגה מעמד אקדמי מוערך להמשך קריאה »
לימודי בנקאות במכללה האקדמית נתניה לימודי בנקאות במכללה האקדמית נתניה – כשכסף זה כן הכל בחיים המכללה האקדמית נתניה מציעה מגוון תכניות לתואר ראשון ושני במספר בתי-ספר ייחודיים. מרצים בה טובים מאנשי האקדמיה, בעלי תואר פרופסור ודוקטור. ייחודה של המכללה בשילוב להמשך קריאה »
לימודי מדעי המחשב במכללה האקדמית נתניה המקום שמנתב לך את הדרך להצלחה המכללה האקדמית נתניה נוסדה לפני כ- 15 שנה, למכללה קמפוס יפהפה ומושקע וסביבת לימודים מתקדמת הכוללת: מעונות מפוארים, בריכת שחייה אולימפית מקורה, חדרי כושר, מרכז ספורט, חדר עסקאות, אולפני להמשך קריאה »
לימודי מנהל עסקים במכללה האקדמית נתניה
מנהל עסקים במכללת נתניה
ללמוד במכללה מוערכת מאוד בארץ ובעולם המכללה האקדמית נתניה שהוקמה על ידי אנשי אקדמיה יוצאי אוניברסיטת בר אילן, הצליחה להשיג תוך 4 שנים בלבד מזמן הקמתה, הכרה של מוסד אקדמי מוכר להמשך קריאה »
לימודי תקשורת במכללה האקדמית נתניה ללמוד תקשורת אצל מרצים בעלי שם תוכניות הלימודים במכללה הינן תוכניות לימוד שנועדו כדי לקדם לא רק את התלמיד, אלא גם את המשק והכלכלה של המדינה. בכול תוכניות הלימודים ישנו דגש רב על מולטימדיה ומחשוב. להמשך קריאה »