לימודי תקשורת במכללה האקדמית כנרת

לימודי תקשורת במכללה האקדמית כנרת מאפשרים ללמוד ברמה אקדמית גבוהה מאוד, וליהנות משיתוף הפעולה הקיים בין המכללה לבין ארגונים בתעשיית התקשורת.

ללמוד כיצד התקשורת יכולה לעזור לחברה ולסביבה

המכללה האקדמית כנרת מאפשרת מאז שנת 1993 לימודים לתואר ראשון, במכללה לומדים יותר מ- 3,000 סטודנטים המגיעים מכול רחבי הארץ. המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן שוקדת על טיפוח המצוינות תוך מתן מענה לצורכי החברה. המכללה מלמדת את הסטודנטים שלה מתוך תחושה של אחריות לאומית ולכן היא מחויבת לקדם את האזור שבו היא נמצאת ולעודד מעורבות חברתית אצל הסטודנטים שלומדים תחת קורתה. המכללה האקדמית כנרת מעניקה לסטודנטים שלה חווית למידה מעשירה ומעצימה כדי לקדם את הישגיהם, במקביל המכללה פועלת לקידום הסגל האקדמי שלה כדי שיוכל להתייצב בחזית ההוראה והמחקר.


וידאו של סטודנט תקשורת במכללת כנרת

מהות המסלול לתואר בתקשורת

במסלול לימודי תקשורת של המכללה האקדמית כנרת ישנה התמקדות גדולה בתכנים חברתיים, המכללה מנסה באמצעות החומר הלימודי להקנות מודעות ערכית לזכויות האדם, צדק חברתי ושיוויון הזדמנויות, מתוך מטרה שהבוגרים של המכללה האקדמית כנרת יהפכו לאנשי מקצוע בתחום התקשורת אשר יהיו בעלי הידע והמודעות החברתית כדי לגייס את התקשורת להשגת מטרות בתחומים הקשורים לזכויות האדם ולצדק חברתי, מטרה זו באה לידי ביטוי גם בתכני הלימוד וגם באירועים שהמכללה מארגנת מתוך מטרה לעורר את המודעות הציבורית.

מטרות המסלול ויתרונות המסלול לתקשורת

הסטודנטים של המכללה האקדמית כנרת לא רק זוכים ללמוד תקשורת ברמה אקדמית גבוהה מאוד, אלא הם זוכים גם ליהנות משיתוף הפעולה הקיים בין המכללה לבין ארגונים בתעשיית התקשורת. שיתוף פעולה מיוחד זה מאפשר לסטודנטים לחוות בצורה מעשית את דרכי פעולת התקשורת וכך הם צוברים ניסיון כבר במהלך הלימודים שלהם, דבר שיקל עליהם להשתלב מיד עם סיום לימודיהם במרכז העשייה התקשורתית. בנוסף על כך, הלימודים במסלול לתקשורת מועברים בקבוצות קטנות המאפשרות מתן תשומת לב ויחס אישי לכול סטודנט וסטודנט, האווירה בזמן הלימודים היא אווירה חמה המאפשרת לסטודנטים להגיע להישגים טובים ולמיצוי הפוטנציאל שלהם.

המרצים במכללה האקדמית כנרת

המרצים של המכללה האקדמית כנרת, במסלול לתקשורת הינם בעלי ניסיון רב בהוראה ובעשייה תקשורתית, המרצים מקפידים על מתן יחס אישי, תשומת לב וכבוד לסטודנטים הלומדים במכללה. פרופ' חוה תדהר הינה ראש המחלקה, מר יצחק רובין הינו ראש הלימודים המעשיים, פרופ' הלל נוסק, מרצה ליסודות התקשורת ויסודות העיתונאות, מר חיים הכט מנכ"ל התחנה "רדיו קול רגע שידורי העמקים בע"מ", מר יובל פלג בעל משרד לייעוץ תקשורתי, ועוד.

תנאי קבלה לתקשורת במכללת כנרת

תנאי הקבלה למסלול תקשורת במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן הם: ממוצע בגרות 85 ומעלה עם 4 יחידות אנגלית בציון 70, או פסיכומטרי בציון של 500 ומעלה, בגרות בציון ממוצע של 80 ומעלה ו- 4 יחידות באנגלית.

עלויות ומלגות

שכר הלימוד במכללה האקדמית כנרת זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות. הסטודנטים יכולים לקבל מלגות למימון הלימודים במכללה תמורה לפעילות בקהילה. בנוסף ניתן לקבל מלגות סיוע כלכלי, פרס הצטיינות לסטודנטים מצטיינים שעוברים לשנה ב' או ג'. מלגה לחיילים משוחררים, מלגת פר"ח, מלגת קרן אימפקט ועוד.