לימודי הנדסת תוכנה באוניברסיטת אריאל בשומרון

למה ללמוד 4 שנים כשאפשר לקבל הסמכה מקצועית כהנדסאי תוכנה באוניברסיטת אריאל בשומרון? המשיכו לקרוא על המסלול המקצועי להנדסת תוכנה.

האם ידעתם שכדי לעבוד בהנדסת תוכנה לא צריך להכנס למסגרת של תואר ראשון האורך 4 שנים? מסלול הנדסאי תוכנה יכשיר אתכם בצורה מקצועית במקצוע הנדסת התוכנה, ועדיין יאפשר לכם לעבוד במשרות נחשקות בהייטק.

למה כדאי ללמוד הנדסת תוכנה באריאל?

המרכז לעיצוב ולטכנולוגיה אריאל בשומרון בנה מסלול הנדסאי שנועד למי שרוצה לדעת תכנות, תקשורת, תוכנה ואינטרנט. המסלול הינו במסגרת פיקוח של המה"ט, ובסופו אפשר לגשת להבחן במבחנים של מיקרוסופט להנדסת תוכנה ומדעי המחשב. לאחר הלימודים תוכלו גם להמשיך לתואר ראשון במדעי המחשב, בהנדסת תוכנה, במתמטיקה ובמקצועות מדעיים אחרים.

סיבה נוספת ללמוד במסלול היא שכך תוכלו להתעדכן בשפות התכנות החדישות ביותר, ולקבל הסמכה בתור מתכנתים מעולים שיודעים כיצד להתמודד עם בניית תשתיות מורכבות, מערכות מידע, בסיסי נתונים, רשתות תקשורת, שרתים ומערכות אינטרנטיות.

סרטון על הפקולטה להנדסה באריאל:

מה עושים עם תואר הנדסאי מאריאל?

התואר יאפשר לכם לזכות במשרות נחשקות כמו מפתח תוכנה, וובמסטר, מנהל רשתות, בודק תוכנה, מנתח מערכות ועוד. יתרון של המסלול הוא שמי שמסיים שירות צבאי יכול לקבל מימון של השנה הראשונה עד 90 אחוז משכר הלימוד, כך שכל הלימודים יהיו כמעט בחינם עבורכם.

תנאי קבלה להנדסת תוכנה באריאל

באריאל תמצאו מסלול להנדסת תוכנה כתואר ראשון ומסלול הנדסאי תוכנה. תנאי הקבלה לשני מסלולים אלו הינם שונים. כדי להתקבל לתואר ראשון יש צורך בציון פסיכומטרי ובגרות, כאשר מדובר על דרישה גבוהה שיכולה להשתנות עם השנים וסובבת סביב ה-700. כדי לחשב במדויק יש להכנס למחשבון באתר אריאל.