אורט – רשת מכללות

חושבים ללמוד באורט? רשת אורט הינה רשת של מכללות המציעה מגוון רחב של עשרות קורסים שונים, ביניהם לימודי שפות, לימודי חשבונאות ועוד.

למה ללמוד באורט?

אורט נוסדה ב1949, והיא כיום מלמדת מגוון תחומים וקורסים: בניהול, בטכנאות שיניים, קורס טכנאי קירור ומיזוג אוויר, לימודי מזכירות רפואית, לימודי טכנולוגיה, לימודי חשבונאות, לימודי מחשבים והיי טק, לימודי עיצוב, לימודי חשמלאים, קורס ניהול מחסן, קורס סייעות שיניים, לימודי שפות, קורס סוכני נסיעות וקורס סייעות לחינוך מיוחד.

איפה אפשר ללמוד באורט?

אחד היתרונות הבולטים של אורט הוא בפריסה הארצית הרחבה, הכוללת מכללות של אורט בכרמיאל, בקריית ביאליק, בנתניה, בכפר-סבא וברחובות.

מה אפשר ללמוד באורט?

במכללות אורט מתקיימים לימודי הנדסאים ,לימודי תעודה, מכינות טכנולוגיות והשלמת בגרויות. המכללה פועלת בשיתוף עם גופים גדולים כגון: משרד המדע והטכנולוגיה, משרד התמ"ת, צה"ל, תעשיות ההיי-טק ותעשיות מובילות אחרות.

באורט תוכלו לזכות במגוון התמחויות:

  • תואר הנדסאי P.E
  • אופק אקדמי לתואר B.A מאוניברסיטת בר אילן ותואר B.sc במכללת אורט בראודה בכרמיאל ואורט הרמלין בנתניה
  • יחידה ללימודי תעודה
  • עתודה טכנולוגית

באורט עוזרים לך להשיג את התעודה שאתה מבקש, ולמצוא עבודה בתחום. הלימודים מתקיימים באווירה נעימה, מקצועית ועניינית, תוך מתן דגש על הפן המעשי של תחום חשבות השכר בשוק הפרטי והציבורי. מכללות אורט מקנות לבוגרים את ההכנה הטובה ביותר לבחינות של משרת התמ"ת.

 


עוד על אורט – רשת מכללות

קורס חשבי שכר במכללת אורט סניפי אורט המוסדות של רשת אורט הינן בעלות אישור של לשכת רואי החשבון, וניתן ללמוד בכל אחד מהסניפים הבאים: להלן רשימת מוסדות המלמדים חשבי שכר ואשר מפוקחים ע"י לשכת רואי חשבון בישראל. הפיקוח הינו על התכנים המקצועיים להמשך קריאה »