הכרת שוק ההון הבורסה אופציות ניתוח טכני מניות בתי ספר קורסים

קורס ניהול תיק השקעות

מקצוע ניהול תיק השקעות הוא מקצוע בעל אחריות גדולה מאוד, בסופו של יום אתם אחראים לא רק לכספם של אחרים, אלא באיזה שהוא מקום גם לחלומות שלהם.

מה הוא קורס ניהול תיק השקעות?

קורס ניהול תיק השקעות ילמד אתכם את כל הנושאים הרלוונטיים לתחום ההשקעות ובעיקר בנושא של המכשירים הפיננסיים שבהם אפשר להשקיע כספים, על מנת שתזכו לתשואה יפה ושוטפת בעבור הלקוחות שלכם מצד אחד, ומנגד תוכלו למזער ולפזר סיכונים ככל הניתן.

מה אני אלמד בקורס ניהול תיק השקעות?

הנושא העיקרי שתלמד הוא כיצד להשקיע בחוכמה, אבל בנוסף לכך תלמד כיצד לנתח את ענפי ההשקעה וכיצד לבחור את ניירות הערך בצורה הטובה ביותר המשלבת גם ניתוח טכני וגם את הגורם הכלכלי והצד הפסיכולוגי של השווקים.

האם כל אחד יכול להתקבל לקורס ניהול תיק השקעות?

בעיקרון דרישות הקורס הן 12 שנות לימוד, אבל ידע בשוק ההון, בכלכלה, בראיית חשבון ובפיננסים יכול לעזור מאוד גם בהבנת החומר הנלמד וגם בעתיד במקצוע עצמו.

כמה זמן נמשכים הלימודים?

לימודי ייעוץ השקעות נמשכים בין חצי שנה לשנה והדבר תלוי בעיקר במספר השיעורים שתיקח בשבוע.

האם הקורס הוא קורס עיוני או מעשי?

קורס ניהול תיק השקעות הוא קורס המשלב בתוכו במידה כמעט שווה חומר עיוני וחומר מעשי והוא דורש גם תרגול החומר בבית.

מהי עלות הקורס?

מחירי קורס ייעוץ השקעות משתנים בעיקר בהתאם למוניטין של בית הספר או המכללה שבה תבחרו ללמוד, אפשר לומר שהמחירים נעים בין 7,500 ₪ ל- 10,000 ₪.

איך אדע באיזה ביה"ס עליי לבחור?

הבחירה בבית הספר צריכה להיות מושפעת משלושה נושאים עיקריים: האיכות והניסיון של המרצים, המלצות מאנשים שכבר סיימו לימודים ועוסקים במקצוע בהצלחה ומספר שעות ההכנה שתקבל למבחני הרישוי של הרשות לניירות ערך שנחשבים למבחנים קשים.

האם אוכל להתחיל לעבוד בתחום מיד לאחר תום הלימודים?

לאחר סיום הלימודים תצטרך לעבור גם מבחני רישוי מטעם הלשכה לניירות ערך וגם התמחות ולכן כאמור חשוב לבחור במוסד לימודים אשר בנוסף לקורס יכין אותך למבחנים בצורה האפשרית הטובה ביותר.

איך אדע אם קורס ניהול תיק השקעות מתאים לי?

אפשר לומר שקורס ניהול תיק השקעות מתאים לכל מאיתנו, האם לא היית רוצה לנהל בעצמך את תיק ההשקעות שלך, במקום לשלם סכומים מאוד גבוהים למנהלי תיקים אחרים. בנוסף לכך, אם שוק ההון מעניין אותך הוא טומן בחובו הזדמנויות רבות לאנשים בעלי ידע והשכלה בתחום.

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר