הכרת שוק ההון הבורסה אופציות ניתוח טכני מניות בתי ספר קורסים

קורס מט"ח

המסחר במט"ח נחשב לעולם נפרד לחלוטין ממסחר במניות או בניירות ערך אחרים. המסחר במט"ח הוא מסחר תנודתי מאוד, בלתי צפוי ולעיתים אף אגרסיבי. אפשרויות המסחר במט"ח הן גדולות מאוד החל ממסחר על גרף 5 דקות וכלה במסחר על גרף שבועי או חודשי. זו הסיבה שחשוב לקחת קורס ספציפי נפרד למסחר במט"ח ולא קורס שמלמד השקעות ומסחר באופן כללי יותר.

האם כל אחד יכול ללמוד מסחר במט"ח?

כל אחד יכול ללמוד מסחר במט"ח ואין צורך בהשכלה מוקדמת, למרות זאת אנו ממליצים לעבור קודם כל קורס בסיסי בשוק ההון, כדי לקבל מעט רקע על המסחר בניירות ערך בכלל וקצת על הגורמים שמניעים את שוק ההון.
כאמור, כל אחד יכול ללמוד מסחר במט"ח, אבל לא כל אחד יכול באמת להצליח במסחר עצמו הדורש המון סבלנות, התמדה וסיבולת לספיגת הפסדים. רק לאחר שתלמדו כיצד עובד המסחר במט"ח תצטרכו לנסות בעצמכם לסחור ורצוי שתעשו זאת על חשבון דמו ולא בחשבון אמיתי ורק אז תוכלו לגלות האם המסחר במט"ח מתאים לכם והאם אתם מצליחים להרוויח בו כסף.

מה לומדים בקורס מט"ח?

בקורס מט"ח קודם כל לומדים כיצד שוק המט"ח בנוי, מי סוחר בשוק המט"ח ומה משפיע עליו. לאחר שתקבלו את הרקע הזה תלמדו את שיטת הניתוח הטכני שהיא השיטה הנהוגה ביותר למסחר במט"ח לאלו שאינם באים מעולם הכלכלה. כמו כן אתם תלמדו כיצד לסחור באופן מעשי וכיצד מנהלים סיכונים במסחר זה.

האם הקורס הוא עיוני או מעשי?

הקורס הוא קורס מעשי ברובו הכולל תרגול בכיתה ותרגול בבית, כאשר המטרה היא שבסופו של הקורס תדעו כיצד לבצע ניתוח טכני בעצמכם וכיצד לבצע עסקאות על תוכנת המסחר.

מה אורך הקורס?

אורך קורס מסחר במט"ח הוא בדרך כלל במשך חצי שנה והוא מורכב משיעור של 3 או ארבע שעות בשעות אחר הצהריים או בימי שישי.

איך אדע האם בחרתי בקורס טוב?

הדרך הטובה ביותר לבחירת קורס מט"ח היא למצוא אנשים שלמדו באותו קורס והצליחו להרוויח כסף בשוק המט"ח בזכות הקורס. כיום קיים מגוון רב מאוד של בתי ספר, חברות ברוקרים ואנשים פרטיים המציעים לימודי מסחר במט"ח. מבלי לפגוע באף אחד מהם, לא כולם הם באמת סוחרים בשוק המט"ח שהצליחו להרוויח לאורך שנים בשוק זה. התפקיד שלכם הוא למצוא את הקורס הטוב ביותר מבחינתכם.

מה אני מקבל בסוף הקורס?

בנוגע לקורס מסחר במט"ח לתעודה שתקבלו בסוף הקורס אין שום משמעות. הדבר החשוב מבחינתכם וזו גם הסיבה ששילמתם עבור קורס זה הוא לדעת לסחור בשוק המט"ח ולהרוויח כסף באופן קבוע כתוצאה מהמסחר. התעודה הכי טובה מבחינתכם תהיה חשבון המסחר הרווחי שלכם.

להלן הסבר אודות היתרונות של קורס מסחר במט"ח –

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר