הכרת שוק ההון הבורסה אופציות ניתוח טכני מניות בתי ספר קורסים

קורס ייעוץ פנסיוני

במאמר קצר זה ניתן לכם מענה לשאלות נפוצות בתחום לימודי הייעוץ הפנסיוני

למי נועד קורס ייעוץ פנסיוני?

קורס ייעוץ פנסיוני נועד בעיקר לאנשים הבאים מעולם הפיננסים או מלימודי כלכלה שאוהבים לעסוק במכירות ובשיווק, כאשר המטרה של היועץ הפנסיוני היא לייעץ ולמכור ביטוחי פנסיה לאנשים בהתאם לצרכים האינדיבידואלים שלהם.

כאן המקום לציין שמקצוע הייעוץ הפנסיוני הפך למקצוע מבוקש מאוד בעקבות התחרותיות הרבה בין החברות המציעות ביטוחי פנסיה ובעקבות העובדה שהיום כל אדם יכול לבחור את קרן הפנסיה שלו ואף לעבור בין קרנות הפנסיה מבלי לאבד את זכויותיו.

מה מלמדים בקורס ייעוץ פנסיוני?

הלימודים בקורס ייעוץ פנסיוני כוללים נושאים כגון: סוגי ביטוח חיים, מהו תכנון פנסיוני, חוק הסכמים קיבוציים, מהו ביטוח בריאות, ביטוח לאומי והשפעתו על הביטוח הפנסיוני, עקרונות יסוד בשוק ההון, יסודות הביטוח, חשבונאות, מימון, סטטיסטיקה ועוד. הקורס כולל גם הכנה לבחינות הרישוי.

הנושאים הנלמדים בקורס פנסיוני משתנים בין מוסד לימוד אחד למשנהו.

כמה זמן נמשכים הלימודים?

לימודי ייעוץ פנסיוני נמשכים בדרך כלל כחצי שנה. לאחר הלימודים תדרשו לעבור סטאז' הנמשך גם הוא חצי שנה ורק לאחריו תוכלו לעסוק במקצוע זה.

מהם תנאי הקבלה ללימודים?

תנאי הקבלה הם בעיקרון 12 שנות לימוד, בנוסף אליהם רבים ממוסדות הלימוד דורשים גם מעבר של בחינות קבלה ולפעמים גם ראיון אישי.

כיצד עליי לבחור את ביה"ס שמתאים לי ביותר?

הבחירה בביה"ס המעניק לימודי קורס פנסיוני צריכה להיות תלויה גם במוניטין של ביה"ס, גם בנושאים הנלמדים במסגרת הקורס ובעיקר היא צריכה להיות מושפעת מאנשים שכבר למדו את הקורס ועוסקים במקצוע זה בהצלחה.

לאחר שתסיימו את קורס הייעוץ הפנסיוני בהצלחה ולאחר שתעברו את הבחינות ואת הסטאז' תוכלו להיות יועצים פנסיונים לכל דבר ועניין. רבים מהיועצים מתחילים את עבודתם כשכירים בחברות ביטוח ולאחר מכן, כאשר הם צוברים מספיק ידע וניסיון הם הופכים לעצמאים.

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר