הכרת שוק ההון הבורסה אופציות ניתוח טכני מניות בתי ספר קורסים

קורס ייעוץ השקעות

קורס ייעוץ השקעות יעניק לכם את הכלים לייעץ לאנשים אחרים היכן כדאי להם להשקיע את כספם בהתאם לצרכים האינדיבידואלים של אותם אנשים. בניגוד לקורסי השקעות אחרים בקורס ייעוץ השקעות נדרש ידע מקצועי הקשור לשוק ההון ולפיננסי.

מיהו קהל היעד לקורס ייעוץ השקעות?

קהל היעד לקורס ייעוץ השקעות הם בדרך כלל אנשים בעלי ידע מתחומי החשבונאות, מנהל עסקים, כלכלה ואפילו הביטוח הרוצים לפתוח בקריירה חדשה של ייעוץ השקעות.

מה אורך הקורס?

אורך הקורס משתנה בין מוסדות הלימוד השונים, כאשר הזמן הממוצע הוא כשני סמסטרים אקדמיים עד שלוש. כאשר משלבים לימודי ייעוץ השקעות עם לימודים לתואר ראשון תקופת הלימודים היא כ- 4 שנים. כמו כן ניתן לקחת קורס ייעוץ השקעות ביחד עם קורס ניהול תיקים שבו תלמדו לא רק כיצד לייעץ לאנשים באלו מוצרים פיננסיים להשקיע, אלא גם כיצד לנהל את תיק ההשקעה שלכם בעצמכם.

מה לומדים בייעוץ השקעות?

הנושאים הבסיסיים בלימודי ייעוץ השקעות הינם מתחום הכלכלה ושוק ההון, כאשר הקורס מעניק לסטודנט את הכלים לזהות את הצרכים של המשקיע, במקביל לאפשרויות ההשקעה השונות הקיימות בפניו. כמו כן, לקראת סוף הקורס אתם תקבלו הכנה לבחינות רישוי יועצי השקעות.

איזו תעודה אקבל בסיום הקורס?

התעודה היא תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד שאומרת שנכחתם בקורס ועמדתם במטלות ובמבחנים שלו, אבל כדי להיות יועצי השקעות הלכה למעשה תצטרכו לעבור את בחינות הרישוי של הרשות לניירות ערך ולעבור תקופת התמחות של חצי שנה במקצוע זה.

היכן כדאי לי ללמוד ייעוץ השקעות?

כדאי כמובן לבחור בבית הספר או במכללה שיש להם מוניטין טוב בעיקר בזכות המרצים, כדאי גם לבחור במקום אשר למרצים יש ניסיון מעשי בייעוץ השקעות. חשוב כמובן שיהיה לכם נוח להגיע לביה"ס, בעיקר מכיוון שניתן לקחת את הקורס בשעות אחר הצהריים, כך תוכלו לשלב את הלימודים עם עבודה

האם יש ביקוש למקצוע הזה?

אכן יש ביקוש גדול ליועצי השקעות, יותר ויותר אנשים מבינים שהם צריכים עזרה של אנשי מקצוע בתחום זה, בעיקר מכיוון שגם ביטוח הפנסיה, קרן השתלמות, ביטוח החיים וכדומה הם סוג של השקעה. ההצלחה בתחום זה תהיה אם תצליחו להבין את צורכי הלקוחות שלכם ולתת להם את המענה והשירות הטוב ביותר. רבים מיועצי ההשקעות מתחילים בתור שכירים בבתי השקעות ולאחר מספר שנים עוברים להיות עצמאים בתחום.

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר