הכרת שוק ההון הבורסה אופציות ניתוח טכני מניות בתי ספר קורסים

קורס אופציות

סוחרים רבים בשוק ההון טוענים שהדרך הטובה ביותר לעשיית כסף היא באמצעות מסחר באופציות, אבל איך תדעו אם הטענה שלהם היא מוצדקת?

קורס אופציות איכותי יעניק לכם את הידע הבסיסי הקשור למסחר באופציות כולל היתרונות והחסרונות הקשורים למסחר זה.

מה אני אלמד בקורס אופציות?

בקורס אופציות נלמדים קודם כל המושגים הפיננסיים הקשורים לאופציות. לאחר מכן תלמדו על האופציות השונות ועל ההבדלים ביניהן כגון: אופציות מעו"ף, אופציות במניות, אופציות על סחורות וכדומה. השלב הבא בלימודים בדרך כלל הוא השלב שילמד אתכם כיצד לבחור את האופציות המתאימות ביותר מבחינת יחס רווח הפסד, בשלב זה תלמדו בדרך כלל אסטרטגיות מסחר אשר יעזרו לכם לא רק לבחור את האופציות הנכונות, אלא גם לנהל את העסקה, הפסיכולוגיה של השוק, הפסיכולוגיה של הסוחר וכמובן אודות הסיכונים השונים הטמונים במסחר באופציות.

מהו קהל היעד ללימודי מסחר באופציות?

קהל היעד הוא בדרך כלל אנשים שכבר סוחרים בבורסה ומעוניינים להרחיב את המכשירים הפיננסיים שבהם הם סוחרים. הקורס על פי רוב אינו מתאים לאנשים שאין להם ניסיון במסחר בשוק ההון. כמו כן, כדי לסחור באופציות אתם תצטרכו להיות בעלי הון, אמנם לא מדובר בסכומים גדולים במיוחד, אבל עדיין סכומים אלו צריכים להיות נפרדים מחשבון העו"ש שלכם ומוקדשים אך ורק למסחר באופציות.

כמה זמן נמשך הקורס?

אורך הקורס משתנה בהתאם לביה"ס, ישנם בתי ספר שמחלקים את הקורס לשתי רמות – רמה של מתחילים הנותנת גם רקע על שוק ההון ורמה של מתקדמים שעוסקת בעיקר באסטרטגיות מסחר באופציות ובניהול עסקאות הלכה למעשה. משך קורס מתקדם למסחר באופציות הוא בדרך כלל כחצי שנה, כאשר הלימודים נמשכים פעם בשבוע בשעות אחר הצהריים.

איזו תעודה מקבלים בסוף הקורס?

אמנם תקבלו תעודת סיום קורס אופציות, אבל התעודה אינה חשובה במקרה זה בדיוק כמו בקורס מסחר במט"ח, או בקורס מסחר בניירות ערך וכדומה. הדבר החשוב ביותר הוא שתצליחו ליישם את מה שלמדתם בקורס וכתוצאה מכך לסחור בהצלחה באופציות.

האם ישר עם סיום הקורס אוכל להתחיל לסחור באופציות?

התשובה היא חד משמעית, לא. קורס אופציות, למרות היותו קורס מעשי הכולל תרגול רב, לא יכול לתת לכם את הניסיון הדרוש למסחר באופציות. מומלץ מאוד לאחר סיום הקורס להתחיל לסחור בחשבון דמו, או על הנייר ורק לאחר שאתם רואים שאתם מצליחים להיות רווחיים במשך תקופה ארוכה, אתם יכולים להתחיל לנסות לסחור באופציות וגם אז עדיף שתעשו זאת בזהירות ועם סכומי כסף קטנים ככל האפשר.

כיצד אדע באיזה קורס אופציות לבחור?

הבחירה בקורס אופציות צריכה להיות מושפעת גם מהתכנים הנלמדים בו, בהתאם לרמת ההיכרות שלכם את שוק ההון וגם על פי המלצות של אנשים שכבר סיימו את הקורס ובעקבותיו הצליחו להרוויח במסחר באופציות. עליכם להיזהר מהמלצות מזויפות ולנסות ולחפש אחר ממליצים בשר בדם.

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על קורס אופציות

קורס אופציות מעו"ף מה לומדים בקורס אופציות מעוף? קורס אופציות מעוף משלב ידע תיאורטי עם ידע מעשי בנוגע לאופציות מעוף. בשלב הראשון אתם תלמדו את כל הערכים והמושגים הקשורים לאופציות מעו"ף וכמובן שגם תלמדו מעט על ההיסטוריה של להמשך קריאה »
קורס חוזים עתידיים קורס בחוזים עתידיים ילמד אתכם את כל הנוגע למסחר בחוזים עתידיים, אבל האם באמת אפשר לעשות סכומים כאלו, תצטרכו כנראה לגלות בעצמכם. התשובה שלנו לפרסומת זו היא שיכול להיות שאפשר לעשות סכומים יפים במסחר להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר