הכרת שוק ההון הבורסה אופציות ניתוח טכני מניות בתי ספר קורסים

מכללת פסגות

מכללת פסגות מציעה לימודי שוק ההון הכוללים בין השאר קורסים כגון: קורס הכרת שוק ההון, קורס סקאלפינג, קורס תעודות סל, קורס "מסחר ממונף", קורס מעשי בניתוח טכני ועוד..

אודות המכללה

מכללת פסגות הצעירה אשר נוסדה בשנת 2005 הינה מכללה שהוקמה ע"י שני סוחרים מצליחים, אשר עסקו בעבר במסחר בשוק ההון וכתבו אף ספר בנידון שנקרא "לאן נעלמו 300%?".

מטרתה של מכללת פסגות בכל הקורסים שהיא מעבירה להעניק הכשרה פרקטית לאנשים המעוניינים לסחור או להשקיע בשוק ההון.

מכללת פסגות מצהירה שהיא חברה עצמאית שאינה מחויבת לאף גוף הקשור לניהול השקעות, ובזכות כך היא מצליחה לשמור על אובייקטיביות בקורסים אותם היא מעבירה.

צוות המרצים

במכללת פסגות מלמדים מרצים אשר להם ניסיון מעשי רב במסחר בשוק ההון, כאשר כל מרצה מלמד את התכנים שבתחום הניסיון שלו. לדוגמה יאיר בר לב טוב מתמחה בסחורות ובמט"ח, לירון מנצה שמתמחה בין השאר גם במסחר בסווינג ובמסחר יומי, דורון בן ישי שעובד בפועל כמנהל חדר המסחר והוא מתמחה בין השאר גם במסחר במדדים וכדומה..

שירותים נוספים

מכללת פסגות מציעה מלבד קורסים בתחום שוק ההון גם כיתת לימוד באינטרנט שמתקיימת בכל ערב בשעות המסחר. המכללה מציעה גם שירות איתותים לקניית מניות בשוק האמריקאי ובשוק הישראלי. השירות ניתן בין השאר באמצעות התראות SMS, או באמצעות הודעות למייל.

באתר המכללה תוכלו לקרוא שלל רב של מאמרים מקצועיים הנוגעים בעיקר לפסיכולוגיית המסחר. מאמרים אלו מעניקים לסוחרים המתחילים בשוק ההון ידע רב, אשר בעיקר ימנע מהם להיכנס לתרחישים ידועים מראש, אשר סופם בדרך כלל הוא הפסד.
כמו כן באתר המכללה תוכלו לקרוא סקירה שבועית שנכתבה ע"י חזי קלפקה וסקירת שוק מאת שי זפרן.

המוטו – לצאת בזמן לפי שההפסד גדול מדי

מקימי מכללת פסגות יניב ארביב ורועי ראובן מאמינים שהסוד להצלחה בשוק ההון הוא לצאת מעסקה בזמן לפני שההפסד הופך גדול מדי. טיפ נוסף של שני המנכ"לים הצעירים הוא לפעול לפי השוק ולא לפי משאלות הלב ולבצע עסקאות רק כאשר העסקה היא מושלמת.

מיקום מכללת פסגות

למכללת פסגות סניפים ברחובות, ת"א, הרצליה וחיפה. הסניף הראשי של המכללה הוא ברחובות וניתן ליצור עמם קשר בטלפון: 1-700-550-515

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע
שם פרטי *
משפחה *
עיר *
טלפון *
אימייל *
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

* שדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס שוק ההון
שם פרטי *
משפחה *
עיר *
טלפון *
אימייל *
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

* שדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר