הכרת שוק ההון הבורסה אופציות ניתוח טכני מניות בתי ספר קורסים

מכללת מגמות

מכללת מגמות הפועלת כבר יותר מ- 20 שנה מתגאה בכך שהיא הכשירה למעלה מ- 50,000 סטודנטים שכיום עוסקים בישראל בתפקידים פיננסיים בכירים. רבים מבוגרי המכללה אף עברו בהצלחה את מבחני הרישוי הקשים של המועצה לניירות ערך, ובזכות כך הם יכולים לעבוד בתחום הפיננסי – תחום אשר לדעת רבים מעניק משכורות גבוהות וניתן לפתח בו קריירה מצליחה, מרתקת ומאתגרת.

המנהל האקדמי של מכללת מגמות הוא פרופ' יאיר זימון והוא גם מרצה בה בנושאים של כלכלה ומימון. מנכ"ל המכללה הינו נפתלי מנדלוביץ.

הקורסים הנלמדים במכללת מגמות

הקורסים הנלמדים במכללת מגמות כוללים קורסים מוכרים להשקעות ומסחר בשוק ההון כגון: קורס חוזים עתידיים, קורס אסטרטגיות מעו"ף, קורס ניתוח טכני למתחילים וקורס ניתוח טכני למתקדמים, קורס מסחר מעשי בוול סטריט, קורס ביטוח פנסיוני וכדומה. בנוסף מציעה מכללת מגמות קורסים קצת פחות מוכרים וידועים כגון: קורס "המרוץ לדירה" קורס המעניק את כל הטיפים לקניית דירה נבונה. קורס בדיקות תוכנה, קורס הכשרת מאמנים ויועצים לכלכלת המשפחה, קורס ניהול פיננסי למשפחה שמסביר כיצד לצאת מהמינוס ועוד.

סגל המרצים

סגל המרצים של המכללה כולל את מיטב המומחים בתחום שוק ההון. מרצים אלו משלבים את הניסיון המעשי שלהם עם כושר הדרכה מעולה. מלבד המרצים הקבועים בכל קורס משתתפים גם מרצים אורחים שהם על פי רוב סוחרים מקצועיים ואנליסטים.

שיעורים לדוגמה

כדי להתרשם מהקורסים הנלמדים מהמכללה ובעיקר כדי לדעת האם אותם קורסים מתאימים לכם מבחינת התכנים שלהם, אתם יכולים להוריד מספר מצגות של שיעורים לדוגמה כגון: הרצאה בניהול ההון האישי, מצגת על תכנון תקציב המשפחה, תוכנית עסקית ללמוד תיק השקעות, מצגת השייכת לקורס אגרות חוב, נוסחאות לחישוב כתבי אופציות, קובץ תרגול ניתוח טכני ועוד.

חומרים אלו לא רק יעזרו לכם לגבש דעה בנוגע למכללת מגמות, אלא הם יכולים לעזור לכם לצבור עוד ידע בנושא, גם במידה ותחליטו לא להירשם למכללה.

שירותים נוספים

מלבד הקורסים שציינו לעיל וקורסים רבים אחרים, המכללה מציעה גם כנסים, סדנאות וימי עיון, כדאי להיכנס לאתר המכללה ולקרוא אודות הכנסים הללו.

מיקום מכללת מגמות

מכללת מגמות נמצאות בקרית אריה בפתח תקווה ברחוב דרך אם המושבות 94. טלפון: 03-9291599

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע
שם פרטי *
משפחה *
עיר *
טלפון *
אימייל *
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך
בחר סניף:

* שדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס שוק ההון
שם פרטי *
משפחה *
עיר *
טלפון *
אימייל *
בחר מוסדות לימוד
בחר סניף:

* שדות חובה | אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר