הכרת שוק ההון הבורסה אופציות ניתוח טכני מניות בתי ספר קורסים

שוק ההון

רוצים ללמוד על שוק ההון? ריכזנו עבורכם מדריכים מפורטים על הבורסה, מניות, מט"ח וכל נושא אחר הקשור לידע פיננסי.

כל אחד רוצה שהכסף יעבוד בשבילו, אבל לרובנו אין את הכלים שמאפשרים להשקיע בבטחון בבורסה או באחד מהענפים הפיננסיים השונים. הקורס של לימודי נועד לתת לך דריסת רגל בשוק ההון הישראלי והבינלאומי, תוך שילוב שיעורים עשירים בתוכן, תמונות, הסברים וסרטונים.

איך זה עובד?

  1. תחילה נכיר לך את התחומים המרכזיים בהם אתה יכול להשקיע את כספך, הכוללים את הבורסה, שוק המט"ח, השקעות נדל"ן ואופציות.
  2. בשלב השני, נלמד אתכם כיצד לקרוא שינויים שקורים בחדשות, ועל פי נתונים אלו להשקיע בחוכמה בשווקים העולים.
  3. לבסוף, נספר לכם כמה טכניקות השמורות לברוקרים ולאנשים שמשקיעים כבר שנים בשווקים.

למי זה מתאים?

השיעורים שלנו בנויים בצורה הדרגתית, ומתאימים לסוחר המתחיל והמתקדם. כל אחד יכול להשקיע בשוק המניות ובשוק האג"ח, צריך רק לדעת איך לעשות את זה טוב.

מהו שוק ההון?

שוק ההון מאפשר לגייס הון מהשקעות של הציבור, והוא משלב בין פעילות של בנקים, ברוקרים ומוסדות פיננסיים שקשורים במערכת ממוחשבת מתוחכמת. מערכת זו מאפשרת לבצע עסקאות של קנייה ומכירה בשוק הפיננסי.

האם אפשר לעשות כסף בלי לעבוד?

הבורסה מאפשרת לבעלי הון להשקיע את כספם מבלי הצורך להיות יזמים בעצמם. כך כולם מרוויחים – היזמים זוכים במימון לפיתוח העסק שלהם, ובעל ההון זוכה לתשואה יפה לאחר שהעסק שהשקיעו בו מצליח.

שלבי הלימוד

שוק ההון למתחילים

בפרק זה תלמדו על מונחים חשובים בשוק ההון, שיאפשרו לכם להבין את השפה שמדוברת על ידי ברוקרים ומנהלי השקעות.

בין הנושאים שנלמד: ארביטראז, 'ביטוח מנהלים, בתי השקעות, יועץ השקעות פרטי, מדד המחירים לצרכן, מנהל תיק השקעות, מק"מ, ניירות ערך, קופות גמל, קרן השתלמות, קרן פנסיה, קרנות נאמנות ותעודות סל. אלו הם באמת המונחים החשובים ביותר להבנה של שוק ההון, כך שאם אתם לא בקיאים בחלק מהם, מומלץ בחום לפנות זמן ולהתחיל לקרוא!

הבורסה

בפרק זה ניגש לעניינים ונלמד אתכם כיצד להתחיל להשקיע את כספכם במקומות הנכונים.

אופציות וחוזים עתידיים

כאן נלמד אתכם לאתר את האופציה או החוזה העתידי שלהם סיכויים גבוהים לעלות בתקופה הקרובה, לקנות אותם ואז למכור אותם ברווח.

ניתוח טכני

בעזרת ניתוח מורכב של גרפים פיננסיים תוכלו להשקיע בצורה יותר חכמה. זו הדרך שהברוקרים המוצלחים עושים את זה, כך שמאוד מומלץ להתעמק בנושא.

לימודים

בפורטל שוק ההון הקדשנו שני פרקים שנועדו לעשות לכם סדר ולהבין איך לבחור מסלול לימודים, ואיך לבחור מוסד לימודים איכותי בשוק ההון.

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על שוק ההון

בתי ספר לשוק ההון השאלה הנשאלת היא כמובן איך נדע לבחור את ביה"ס אשר ייתן לנו את הידע הטוב ביותר בנוגע לשוק ההון והתשובה על כך לא פשוטה בכלל. לשמחתנו ישנם מספר פרמטרים שיכולים לעזור לכם לבדוק האם להמשך קריאה »
קורסים בשוק ההון קורסים בשוק ההון יכולים להעניק לכל אחד מכם ידע אודות שוק ההון בכלל, או ידע ספציפי בתחום אחד הקרוב ללבכם, ואפילו בתחום שבו תרצו לעבוד ולפתח קריירה בעתיד. מדובר בקורסים קצרים וממוקדים ואם אין להמשך קריאה »
הבורסה אני והבורסה מה זה קשור? הבורסה נוגעת לכל אחד ואחד מאיתנו, בין אם אנחנו מבינים בשוק ההון, מושקעים בו בצורה זו או אחרת ובין אם אין לנו מושג מה בכלל קורה שם. הבורסה נחשבת לאחד להמשך קריאה »
אופציות וחוזים עתידיים הרבה משקיעים טוענים שהדרך הטובה ביותר לעשות כסף בשוק ההון היא באמצעות מסחר באופציות וחוזים עתידיים. אופציות וחוזים עתידיים הם בעצם חוזים לטווח ספציפי (קצר בדרך כלל) בין האדם שכתב את האופציה או את להמשך קריאה »
הכרת שוק ההון במאמר זה ננסה ככל שביכולתנו לא להשתמש במונחים מסובכים בנוגע לשוק ההון, מונחים אלו בדרך כלל רק גורמים להרבה אנשים פשוט להתרחק מהתחום כמו מאש. במקום זאת נסביר לכם מדוע חשוב להכיר את שוק להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס שוק ההון
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר