מדיטציה ויוגה קורסי עיסוי עיסוי תאילנדי טווינא רפלקסולוגיה בתי ספר קורס רפואה משלימה

קורסי עיסוי


עוד על קורסי עיסוי

קורס עיסוי תינוקות חשיבות המגע והעיסוי לתינוקות בניגוד לעיסויים למבוגרים שנועדו להפיג מתחים, לשפר פציעות וכאבים שונים, עיסוי תינוקות עשוי להוות דרך חיים של ממש בתקופה הראשונית של חיי הקטנטנים. העיסוי יוצר קרבה, משפר תקשורת, מוסיף לביטחון העצמי להמשך קריאה »
קורס עיסוי שוודי יכולות העיסוי השוודי מטפלי עיסוי שוודי מציעים למטופליהם מגוון יכולות ויתרונות של טכניקת מגע זו. העיסוי מפיג מתחים, מעלים או משפר כאבים למיניהם ובנוסף, כולל טכניקות להפחתת הפרשת אדרנלין ונור-אדרנלין, הורדת לחץ הדם, שיפור מצבי להמשך קריאה »
קורס עיסוי רפואי מהות העיסוי הרפואי הקליני טיפול עיסוי רפואי כולל עבודה פיזית של המטפל באמצעות הידיים. הטכניקה כוללת לחיצות, מתיחות ומניפולציות שונות לגוף המטופל בהתאם למהות הבעיה. במהלך העיסוי נעשה שימוש גם באביזרים כמו שמנים אתריים, משחות, להמשך קריאה »
קורס עיסוי תאילנדי שיטת העיסוי התאילנדי היא שיטה שפותחה בהודו לפני כ-3,000 שנה על ידי יוגיסטים שהפכו את הגישה לנפוצה ברפואה העממית. הטכניקות חולקות עקרונות ואלמנטים מרפואת האיורוודה ההודית, הרפואה הסינית ותורות מזרחיות אחרות. עד היום, מדובר להמשך קריאה »
קורס שיאצו טיפולי שיאצו, בכל האסכולות והשיטות, מבוצעים בלבוש מלא של המטופל. העיסוי והטיפול מבוצעים על מזרון רחב המונח על הרצפה או על מיטת טיפולים לטכניקות תנועתיות פחות וממוקדות יותר. השיאצו היא שיטה טיפולית שכוללת מאפיינים להמשך קריאה »