המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

עריכה דיגיטלית

עריכה דיגיטלית מאפשרת לנו לתקן ליקויים או פגמים לא רצויים ולערוך את התמונות אותן צילמנו בצורה ייחודית ומעניינת, תוך השקעת זמן ומחשבה בתוצאה הסופית (מה שאולי לא התאפשר לנו בזמן הצילום). הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות תוכנות העריכה הדיגיטלית המתקדמות הקיימות כיום.

למה בעצם צריך את זה?

גם אם אתם צלמים חובבים המצלמים תמונות בעיקר לדף הפייסבוק שלכם, וודאי תרצו שהתמונות שאתם מצלמים יהיו באיכות הטובה ביותר. עריכה דיגיטלית, שזו בדיוק מטרתה, יכולה להתבצע ברבדים הבסיסיים ביותר כמו הורדת עיניים אדומות או הסתרה של כתם בעור וגם עבור צרכים מתקדמים יותר. תוכנות דיגיטליות קיימות כיום במגוון רמות – חלקן קלות ופשוטות לשימוש וחלקן דורשות ידע מקיף ומקצועי יותר. ככל שתעמיקו בלימוד התוכנות הללו, תוכלו להשיג תוצאות טובות יותר שיבואו לידי ביטוי בתמונות מחמיאות וייחודיות.

יכולותיהן של התוכנות לעריכה דיגיטלית

באמצעות תוכנות עריכה דיגיטלית ניתן לבצע כמעט הכול. על ידי השימוש בהן תוכלו לתקן את הצבעים בתמונה, לשלוט בצורה מלאה בחדות התמונה, לשנות קונטרסט, לתקן אור וצל, להסיר עיניים אדומות, להוסיף לתמונה אפקטים שונים כמו משחק בצבע, לשלב אנימציה, להוסיף או להוריד פרטים מהתמונה ועוד מגוון רחב של פעולות יצירתיות כיד הדמיון ועל פי הצורך.

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר