המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

קורס צילום ופוטושופ

תוכנת פוטושופ מהווה את אחד הכלים המשמעותיים ביותר שעומדים כיום לרשות הצלם, לפחות בכל הנוגע לעריכת תמונות. תוכנת הפוטושופ, מאפשרת לצלמים לערוך תמונות דרך המחשב כדי להשיג תוצאות צילום איכותיות ומקצועיות. הפוטושופ מאפשרת לכל צלם אשר יודע להשתמש בה להפיק תמונות מוצלחות ואומנותיות, גם אם התמונה המקורית שצולמה לא עונה לקריטריונים הללו.

צילום: nayukim

הפוטושופ בעולם הדיגיטלי

בעידן הצילום הדיגיטלי, ידע בסיסי או לבטח מתקדם בתוכנת הפוטושופ מהווה נדבך חשוב ומשמעותי. צלמים חובבים ומקצועיים כאחד, עושים שימוש תדיר בפוטושופ ועל ידי כך משפרים מהותית את תוצאות הצילום שלהם. הפוטושופ מסייעת בין השאר לתיקון ליקויים בתמונה, לחידוד דגשים מבוקשים וכן להטבעת חותם אישי, יצירתי וייחודי.

מהות קורסי צילום ופוטושופ

קורסי צילום רבים אינם מפרידים כיום בין הנושאים וכוללים בתכנית הלימודים גם את לימוד התוכנה המצליחה בעולם לעריכת תמונות. קורס צילום ופוטושופ כשמו כן הוא – קורס שמתמקד גם בלימוד תוכנת עריכת התמונות וגם בלימוד נושאי צילום כלליים. הקורס יאפשר לצלמים המתחילים ללמוד את טכניקות הצילום השונות, לדעת כיצד להתמודד בצורה הנכונה עם מצבי צילום שונים ובנוסף, הקורס יספק כלים מעשיים לשיפור ולתיקון התמונות המצולמות. המשתתפים בקורס צילום ופוטושופ יירכשו כלים להבנת התהליכים המניעים את התמונה ומרכיביה. בסופו של דבר, מטרת הקורס היא ללמד את התלמידים לשפר גם את היכולות שלהם בזמן הצילום וגם את הדרכים למקסום התוצאות וליצירת חתימה אישית לאחר הצילום. קורס צילום ופוטשופ יכלול לרוב גם קורסים עיוניים וגם סדנאות וקורסים מעשיים לצורך תרגול הצילום.

עד להשגת התוצאה המושלמת

תהליך הצילום לא חייב להסתיים מיד לאחר הלחיצה על כפתור המצלמה. נכון שבניגוד לעבר, כיום אין צורך בחדר חושך כדי לקבל את התוצאות ומספיק מחשב ביתי בשביל לעשות זאת, אבל עדיין אין גם צורך להסתפק בכך. תוכנת הפוטושופ, תוכנת עריכת התמונות הנפוצה ביותר בעולם, מאפשרת לצלמים לערוך את התמונות, לתקן את הליקויים הרלוונטיים, לשפר את איכות התמונה ולהוסיף לה דגשים אישיים ואומנותיים עד לשביעות רצונם המלאה.

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

עוד על קורס צילום ופוטושופ

עריכה דיגיטלית למה בעצם צריך את זה? גם אם אתם צלמים חובבים המצלמים תמונות בעיקר לדף הפייסבוק שלכם, וודאי תרצו שהתמונות שאתם מצלמים יהיו באיכות הטובה ביותר. עריכה דיגיטלית, שזו בדיוק מטרתה, יכולה להתבצע ברבדים הבסיסיים ביותר להמשך קריאה »
עומק שדה על פי מה נקבע עומק השדה? עומק השדה נקבע על ידי מספר פרמטרים: גודל מפתח צמצם - ככל שהצמצם יהיה בעל מפתח גדול יותר, כך ייכנס יותר אור למצלמה ועומק השדה יהיה קטן יותר (כלומר תהיה להמשך קריאה »
מהירות סגר מהירות סגר נמוכה באמצעות שימוש במהירות סגר נמוכה בעת הצילום, ניתן להעביר בצורה הטובה ביותר את התחושה של תנועה בתמונה (מהירות סגר נמוכה "מורחת" כאמור את התנועה). בצילום לילה לדוגמה, מומלץ מאוד להשתמש במהירות סגר להמשך קריאה »
אורך מוקד תפקידו של אורך המוקד ככל שאורך המוקד של המצלמה הוא ארוך יותר, כך יש למצלמה את האפשרות לקלוט עצמים הנמצאים במרחק רחוק יותר. ככל שאורך המוקד קטן יותר, כך המצלמה יכולה לקלוט עצמים קרובים יותר להמשך קריאה »
HDR מהו HDR? HDR - High Dynamic Range, היא סוג של טכניקה באמצעותה ניתן ליצור תמונות על ידי טווח דינמי רחב. שימוש בטווח דינמי רחב ייצור תמונות אשר הפרטים בהן יהיו ברורים גם באזורים הבהירים וגם להמשך קריאה »

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר