המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

קורס צילום תכשיטים

צילום תכשיטים הוא רק חלק מהעולם הצבעוני והעשיר של צילום מסחרי ופרסומי. אך בתחום צילום התכשיטים יש בכל זאת משהו שונה ומיוחד - אלו מוצרים שמהותם היא יוקרה ועיצוב ברמה הגבוהה ביותר. לכן, קורס צילום תכשיטים המכוון למהות זו, מתמקד במתן הכלים המקצועיים והתפיסתיים הייחודיים לצלמים שרוצים להתמקצע בנישה יוקרתית זו.

האתגר שבצילום תכשיטים

קורס צילום תכשיטים נועד לספק לצלמים חובבים ומקצועיים ידע תאורטי ומעשי בצילום מוצרים מיוחדים במינם, מוצרים שנועדו לקשט ולפאר את העונדים אותם. צילום תכשיטים טומן בחובו אתגר לא פשוט עבור צלמים היות ועל התמונה להיות מושלמת ואין מקום לטעויות. על התמונה להציג את מכלול הפרטים המאפיינים והמיוחדים שבתכשיט, להציג אותו בזווית האידיאלית ובתנאי תאורה אופטימאליים. בתמונה אחת יש לזקק את מהות התכשיט ולקלוע בדיוק לקהל היעד שעבורו המוצר יוצר מלכתחילה. במידה מסוימת, ניתן לראות בצילום תכשיטים את פאר היצירה מבחינת צילום סטודיו מסחרי ופרסומי. על מנת לספק תוצאות איכותיות ומשמעותיות באמת יש להגיע לרמת מקצועיות גבוהה במיוחד ואין ספק כי קורס צילום תכשיטים הוא דרך יעילה ופרטנית להגיע לרמה זו. רק צלם תכשיטים מיומן ומקצועי יוכל לצלם בלי לפגוע כלל במראה של אבנים יקרות, ללא תופעות של נצנוץ יתר או אפקט מראה של מתכות מבריקות. בניית הקומפוזיציה והתפאורה לצילום היא אמנות בפני עצמה – כל אלו יחד יוצרים צילום תכשיט מושלם.

מאפייני קורס צילום תכשיטים

במסגרת קורס צילום תכשיטים, שנמשך כמה מפגשים בודדים אך ממוקדים, לומדים הצלמים את כל הטיפים האיכותיים והמעשיים של צילום ייחודי זה. הם לומדים כיצד לבנות קומפוזיציה, אילו בדים מבליטים תכשיטים מסוימים ומסייעים למראה איכותי ומדויק, אילו צבעים מתאימים לתכשיטים מסוג מסוים ואלו צבעים מתנגשים ופוגמים במראה הצילום. קורס צילום תכשיטים כולל סקירת עבודות מקצועיות בקטלוגים ומגזינים, מלמד ביקורת לעבודות אלו ובוחן את האלמנטים הטכניים באמצעותם התגבשו התוצאות המקצועיות הללו. קורס צילום תכשיטים כולל לימודים עיוניים ותאורטיים בנוסף לעבודה משמעותית בסטודיו. בסטודיו, מצלמים סוגים מגוונים של תכשיטים, בונים תפאורות וקומפוזיציות, עושים שימוש במאפייני תאורה שונים ולומדים באילו עדשות להשתמש לכל צילום. מרכיב חשוב של קורס צילום תכשיטים הוא שימוש בתוכנות עיבוד תמונה ממוחשבות, דוגמת פוטושופ. הקורס יכול לכלול שיעורים ספציפיים על המחשב כאשר בקורסים אחרים, יהיה צורך בקורס המשך/מקדים בנושאי עיבוד תמונות ממוחשבות.

מה עושים עם תעודת צילום תכשיטים?

מרבית בתי הספר לצילום לא מציעים ללמידה קורס צילום תכשיטים באופן ספציפי, אלא כוללים התייחסות לז'אנר במסגרת קורס צילום פרסומי בסטודיו. קורס צילום תכשיטים ממוקד ופרטני הוא יחסית נדיר בישראל, כך שבוגרי קורסים אלו יכולים בהחלט להשתלב בעבודה מול חנויות תכשיטים, צורפים, מעצבים, חברות יבוא וייצור תכשיטים ועוד.

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר