המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

קורס צילום למתקדמים

קורס צילום מתקדם הוא הדרך הטובה ביותר להתעמק בצורה מובנית ומקצועית בעולם הצילום. הקורס מספק ידע וכלים מעשיים המאפשרים לכל בוגר קורס צילום בסיסי או לצלם בעל ניסיון ללמוד טכניקות מתקדמות, גישות צילום מורכבות ודרכים להפיק מהמצלמה יותר. מי מכם שחושב שצילום הוא עניין כיפי, אחרי קורס הצילום למתקדמים הכל ייראה מדהים, מרתק ומהנה הרבה יותר.

מטרתו של קורס צילום למתקדמים

אם קורס יסודות הצילום נועד להיכרות ראשונית עם מצלמת ה – DSLR ועם עולם הצילום בכלל, אז קורס למתקדמים מיועד להעלות את הצלמים החובבים מדרגה משמעותית מבחינת יכולות, ידע ורמת הצילומים המופקים. קורס למתקדמים נוגע בתחומים כמו פיתוח גישה אישית לצילום, זהות מקצועית מבחינת סגנון ותחומי עניין, יכולות ביקורתיות ואמנותיות בצילום ועוד. לאחר הקורס הצלמים יוכלו להתחיל לצלם תוך מודעות גדולה יותר לקומפוזיציה ולמהות הצילום, הם יוכלו לזהות מהר ומדויק יותר מקומות וסיטואציות מיוחדות לצילום ואת הרגע המדויק והנכון לצילום. הקורס מספק כלים מקצועיים להפקת תמונות שרואים במגזינים המובילים בעולם ובתערוכות צילום מקצועיות – תמונות המעבירות לצופה שלל תחושות, רגשות ומסרים. הקורס כולל לימוד וחקר של טכניקות צילום מתקדמות ואת האפשרות ללמוד היבטים חדשים ומאתגרים של צילום, צילום אומנותי ותיעודי וזאת, תוך ליווי ותמיכה של גורמים מקצועיים ומנוסים בענף.

מבנה הקורס

קורס צילום למתקדמים כולל נושאים ותכנים רבים. מדובר על עולם ומלואו של צילום, אמנות וטכניקות. קורס שכזה יכלול לרוב 12-20 מפגשים, כאשר ישנם מסלולים ארוכי טווח של כמה חודשים המיועדים לאלו שרוצים להתמקצע ולהתעמק בתחום בצורה רחבה יותר. תכני הלימוד הראשונים הם תכנים עיוניים ותיאורטיים ולאחר מכן מעשיים. בנוסף כלולה בקורס ביקורת על עבודות וגישות ולרוב גם לימוד של כלים דיגיטליים לעיבוד תמונה.

נושאי הלימוד

במסגרת קורס צילום למתקדמים נלמדים הנושאים והתכנים הבאים:

  • שיעורים עיוניים: קומפוזיציה למתקדמים, חוק השלישים, קו מוליך, צילומי לילה, אמנות הצילום ושאר היבטים תיאורטיים לצד נקודות חשובות לקראת השלבים המעשיים והמתקדמים.
  • לימוד תחומי צילום ספציפיים: צילום עירוני וצילום רחוב, צילום אנושי, צילום טבע ונוף, פורטרטים, צילומי מקרו ותקריב, צילום בסטודיו (בקורסים מסוימים).
  • טכניקות צילום מתקדמות: יישום בשטח של הנושאים התיאורטיים שנלמדו, טיפים מקצועיים.
  • ביקורת צילומים: הן של צלמים מקצועיים והן של הצלמים בקורס צילום למתקדמים עצמו, איך לנתח תמונה.
  • שיעורים בתאורה פרקטית ושימושית.
  • פוטושופ ועיבוד תמונה: לימוד בסיסי של תוכנות לעיבוד תמונה ממוחשבות או לימוד מתקדם של תוכנות וכלים אלו לאחר צבירת ידע בסיסי.
קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר