המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

קורס צילום דיגיטלי

תחום הצילום מושך אליו אנשים רבים אשר פיתחו תשוקה למרדף המתמשך אחר התמונה האידיאלית. עם כניסת המצלמות הדיגיטליות לתמונה, הצילום הפך נפוץ ונגיש יותר וכיום, מצולמות יותר תמונות מאי פעם. קורס צילום דיגיטלי נועד לקהל יעד רחב ביותר - גם לאלו שצריכים רק מעט עזרה להתמצא בעולם הדיגיטלי לאחר שנות צילום במצלמות פילם.

קורס לצלמים מתחילים ולבעלי ניסיון

קורס צילום דיגיטלי נועד במהותו לקהל יעד רחב של צלמים אשר מבקשים להעשיר את ידיעותיהם בתחום. זהו קורס שמספק מענה מיטבי עבור מי שמבקש להתחיל את דרכו בתור צלם חובב, אפילו ללא מצלמת רפלקס מקצועית ויקרה. בנוסף, זהו קורס שמיועד לבעלי רקע ולצלמים חובבים שמבקשים לפתח יכולות צילום דיגיטלי ויכולות עבודה עם אמצעים דיגיטליים מתקדמים לעיבוד והפקת התמונות. קורסי צילום דיגיטלי מקיפים מכלול רחב של נושאים ותחומים מקצועיים – הקורס מספק לתלמידים כלים עיוניים ובעיקר מעשיים לצילום איכותי ומקצועי יותר בעזרת מצלמה דיגיטלית וכמו כן מאפשר לבוגרים לעבד ולשפר את תמונותיהם בהתאם לצרכים המשתנים. מוסדות מסוימים המציעים את קורסי צילום הדיגיטלי דורשים שלכל תלמיד תהיה מצלמה דיגיטלית בעלת שליטה ידנית על הצמצם – כלומר, מצלמת רפלקס. אולם, ישנם קורסים בסיסיים יותר שבהם ניתן להשתמש במצלמות חצי מקצועיות ופחות משוכללות.

לא רק צילומים

מהותו של קורס צילום דיגיטלי היא לספק לתלמידים יכולות וכלים מעבר לצילומים עצמם בפועל. קורס דיגיטלי שכזה יכלול לרוב גם שיעורים בתוכנות גרפיות ותוכנות עיבוד תמונה כמו פוטושופ המובילה בקטגוריה, הדפסת תמונות דיגיטליות במדפסות ייעודיות ועוד. העבודה בתוכנה גרפית דוגמת פוטושופ היא כלי מהותי ובלתי נפרד מצילום דיגיטלי ולכן קורס צילום דיגיטלי שם על כך דגש. התוכנה מאפשרת עיבוד רב גוני ומקיף של התמונות, שיפור תמונות, עריכה ושלל תכונות ומאפיינים. מכאן שמועמדים לקורס צילום דיגיטלי צריכים להיות בעלי ידע בסיסי יחסית בהפעלת מחשב.

תכנים במסגרת קורס צילום דיגיטלי

קורס צילום דיגיטלי בנוי משלב תאורטי ושלב מעשי במסגרתו יוצאים התלמידים לשטח ומצלמים. בין תכני קורס הצילום: בסיס באמנות הצילום, זיהוי רגשות של מושאי צילום, יסודות בצילום דיגיטלי (פיקסלים, רזולוציה, מדיות זיכרון, סוגי קבצים ועוד), יסודות בצילום והקניית טכניקות מקצועיות לצילום, כיצד לפתח תפישת צילום אישית, קורסי פוטושופ למתחילים ולמתקדמים לאחר מכן, סדנאות צילום פעילות. קורס צילום דיגיטלי כולל סדרת מפגשים שבועיים ואורכו הממוצע הוא 10-15 מפגשים. בסיום הקורס התלמידים מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד המלמד וכמובן את תיק העבודות שלהם מהקורס.

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר