המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

קורס צילום אופנה

אמרה לועזית ידועה אומרת ש"דבר מה יפה הוא הנאה לנצח". אם יש לך עין ליופי ולאסתטיות, אהבה ורצון להיות מוקפים באנשים יפים ובגדים זוהרים – אז צילום אופנה הוא התחום בשבילך. לצד הגידול המהותי בפרסום, התפתחות מותגי האופנה המובילים ותקשורת ההמונים בכללותה, צילום אופנה הפך לתחום מתקדם, איכותי ובעל ערך מסחרי. קורס צילום אופנה הוא הזדמנות לצלמים בעלי ידע בתחום להיכנס לעולם המרהיב הזה.

צלם אופנה – מחבר את כל הפרטים ליצירה שלמה

עולם האופנה הוא עולם מלא זוהר ומוניטין נוצץ במיוחד – זהו עולם של תצוגות אופנה, מגזינים, טלוויזיה, בגדים מדהימים ומעצבים נחשבים, דוגמניות ודוגמנים יפות ויפים וכמובן היבטים כלכליים משמעותיים של מכירות אופנה. הגורם שמעביר את כל הזוהר הזה ואת המסרים שהמעצבים ובעלי מותגי האופנה מבקשים להעביר הוא צלם האופנה. צלם האופנה הופך יום צילומים ארוך, קשה ומתיש לתמונה מדהימה וטהורה ולהיבט ויזואלי שמעביר לצופה במדויק את התחושה ואת המסר האופנתי המבוקש.

קהל היעד של הקורס

ניתן לומר בכלליות כי קהל היעד של קורסים ייעודיים אלו הוא צלמים בעלי ניסיון מסוים – בהחלט לא רק אנשי מקצוע מהתחום, אלא אנשים בעלי רקע חובבני בצילום ובסיס ידע מקצועי כלשהו. קורס צילום אופנה נועד לספק ידע פרטני מקיף לגבי צילומי אופנה על ההיבטים הרבים הנכללים בו, לכן כמובן שתלמידים בקורס צריכים להיות בעלי נגיעה מסוימת לתחום האופנה, או בעלי תפישה אסתטית מינימאלית שתאפשר ביצועים טובים בתחום. חלק מקורסי צילום האופנה דורשים מיומנויות מקצועיות בעבודה בסטודיו. קורסים מקצועיים דורשים למידת קורסים בסיסיים אחרים בצילום, או מעבר של מעין בחינת כניסה מסוימת הכוללת שאלון מקצועי לבדיקת הידע המקצועי בצילום. כמו כן, קורס צילום אופנה מצריך הצטיידות במצלמת רפלקס (SLR או DSLR).

תכני הלימוד בקורס צילום אופנה

קורסים מסוימים כוללים לא רק שיעורים תאורטיים ומעשיים בצילום אופנה, אלא גם מעין פרויקט גמר שהוא למעשה הפקת אופנה מלאה ופרסום קטלוג ביגוד ו/או אופנה. התכנים במסגרת קורס צילום אופנה כוללים לרוב שיעורים עיוניים בנושאי התפתחות התחום, מונחים וטכניקות של צילום אופנה, נושאים היקפיים כמו תאורה, איפור, הכנת הבגדים והאביזרים, סטיילינג, הפקת אופנה, נושאים כמו שימוש בתוכנות מחשב לעיבוד הצילומים (ריטוש צילומי אופנה – פוטושופ) וכן שיעורים ספציפיים בנושאי צילומי שער וכתבות אופנה במדיה המודפסת. קורס צילום אופנה נמשך לרוב כמה שבועות במסגרת 10-20 מפגשים בני כמה שעות.

מה עושים עם התעודה?

מעבר לידע נרחב וספציפי בעולם צילומי האופנה, בוגרי קורס צילום אופנה מקבלים תעודת גמר מהמוסד הרלוונטי. התעודה מאפשרת לבוגרים לעבוד בגופי תקשורת, הוצאות לאור, סוכנויות דוגמנות או באופן עצמאי בתחום האופנה.

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר