המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

פול פריים

מצלמות פול פריים הן מצלמות בעלות חיישן גדול יותר מאשר החיישן הנמצא במצלמות רגילות. מצלמות הפול פריים יקרות בצורה משמעותית ממצלמות בעלות חיישן רגיל, בשל הסיבה שעלויות הייצור של חיישן גדול גבוהות בהרבה מעלויות של ייצור חיישן רגיל.

צילום: auggie tolosa

בסופו של דבר העלויות הגבוהות מצדיקות את עצמן, היות והתועלות והאיכויות של מצלמות פול פריים יהיו בהתאם גדולות בהרבה מאשר המצלמות הרגילות. יתרונות אלו באים לידי ביטוי בתמונות מצוינות המצולמות ברמה גבוהה.

כל היתרונות של מצלמת פול פריים

יתרונה הגדול של מצלמת פול פריים מאופיין בגודל הפיקסלים של התמונה. אומנם כמות הפיקסלים במצלמות בעלות חיישן רגיל יכולה להיות זהה לעיתים לכמות הפיקסלים במצלמות פיקסלים, אבל הגודל של כל פיקסל יהיה גדול יותר כאשר התמונה מצולמת במצלמת פול פריים. מכאן בעצם מגיע יתרונה הגדול של מצלמת פול פריים על מצלמה רגילה והוא קליטה של יותר קרני אור. בסופו של דבר, יתרון זה יגרום לכך שבתמונה המצולמת בפול פריים ייקלטו יותר פרטים והיא תצא הרבה יותר חדה, ברורה ואיכותית. יתרונות נוספים של מצלמות פול פריים יבואו לידי ביטוי בכך שהן בדרך כלל חזקות יותר, בעלות זיכרון גדול יותר ומהירות המעבד שלהן תהיה גבוהה יותר ברוב המקרים.

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר