המצלמה הדיגיטלית עדשות צילום סוגי צילום ציוד צילום תאורה לצילום טכניקות צילום קורסי צילום

העבודה עם המצלמה

אז קניתם מצלמה דיגיטלית חדשה ועכשיו הגיע הזמן להתחיל להשתמש בה. אבל, במידה ואין לכם ניסיון או ידע רב בנושא מצלמות דיגיטליות ואתם רוצים להיות יסודיים ולא להסתפק בשיטת הניסוי והטעיה, כדאי לכם בשלב הראשון ללמוד את חוברת המצלמה ולגלות את הפונקציות הקיימות בה.

למה חשוב ללמוד את פונקציות המצלמה?

הכרה של פונקציות המצלמה יכולה להקל עליכם משמעותית בהליך הצילום ולמנוע הרבה מצבים מתסכלים. למשל, מצבים בהם אתם תופסים סיטואציה מדהימה לתיעוד ועד שאתם מגלים שהתמונה לא יצאה טוב בגלל תאורה או אחר, הסיטואציה חלפה לה ואתם נשארים עם תמונה גרועה. במידה ותעמיקו בפונקציות של המצלמה ואפילו תהיו יסודיים קצת יותר ותחפשו באינטרנט מידע על כל אחת מהפונקציות, סביר להניח שבסופו של דבר תהיו הרבה יותר מרוצים מהתמונות שצילמתם.

היסודיות משתלמת

ככל שתהיו יסודיים יותר בתהליך למידת העבודה עם המצלמה, כך תגיעו לתוצאות צילום טובות יותר. מומלץ שלא להסתפק בדפדוף בחוברת ההסברה המצורפת לאותה מצלמה, אלא גם "לשחק" עם המצלמה פיזית ולבדוק שאתם אכן יודעים איך כל פונקציה באה לידי ביטוי ואיך אתם מכוונים את המצלמה לאותו המצב. ככל שתתנסו יותר בכל אחת מהפונקציות ותתמודדו עם סיטואציות שונות כמו צילום בחושך, צילום בסוגי תאורה מסוימים ועוד, כך יהיה לכם יותר קל להתמודד עם אותה הסיטואציה שתגיעו לשלב בו אתם צריכים לצלם בפועל באותם התנאים. זכרו שבכל מה שקשור לצילום, ידע הוא בהחלט כוח.

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד
יש לסמן מוסדות לימוד בהתאם למקום מגוריך

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר

קבל מידע על קורס צילום
מלא פרטים לקבלת מידע מנציג טלפוני חינם וללא התחייבות!
בחר מוסדות לימוד

אנו מכבדים את פרטיותך | בכפוף לתקנון האתר